Relaxujte vo wellness centre bez obmedzenia

Pre hostí je v hoteli k dispozícii wellness centrum, ktoré môžete využívať úplne bez obmedzenia. Nájdete tu vnútorný bazén, fínsku, parnú a bylinkovú saunu, infrasaunu aj tepidárium. Viac športového vyžitia poskytujú napríklad bowlingové dráhy.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Larisa M.)

Všechno bychom hodnotili velmi nadprůměrně, velmi milý a ochotný personál, výborná kuchyně, příjemná wellness zóna i venkovní bazén. Strategické místo i pro výlet jak do Košic, tak do nádherného Slovenského ráje, avšak za výlet stojí i Spišská Nová Ves.

Vynikajúce (Boris Z.)

Hotel príjemný, no prekážalo nám veľmi slabé osvetlenie na izbe. Naopak treba vyzdvihnúť polohu hotela (hneď pri lyžiarskom vleku), príjemný, ústretový personál a to, čím nás hostil personál kuchyne, bol naozaj vynikajúci gurmánsky zážitok. Určite odporúčam!

Vynikajúce (František K.)

Prostředí hotelu bylo hezké, postele neodpovídali fotkám a hotelu se 3 hvězdami. Co bylo uvedeno jsme obdrželi. Strava byla výtečná,sám jsem kuchař tak mohu stravu vřele doporučit. Co se týče personálu tak by se měl více věnovat hostů a podobně.

Vynikajúce (Vladimír V.)

Vše bylo v naprostém pořádku, personál hotelu ochotný, vstřícný, strava rozmanitá, chutná a dostatek, pokoj pěkný a čistý. Slovenský ráj je krásný. Pouze wellness neodpovídá kapacitně kapacitě hotelových hostů, bazén je malý, sauny super. Obsluha bazénu se však více věnuje mobilnímu telefonu jak návštěvníkům wellness či udržování čistoty.

Vynikajúce (Ľudmila Ďurčová ?.)

Dostali sme aj viac, ako bolo sľúbené, Super ubytko v apartmáne, kľud, čistota, skvelé jedlo a super wellnes. Ochotný personál.

Vynikajúce (Michaela K.)

Medzi kladné vlastnosti hotela určite patrí wellness, strava, personál. Malé mínus je za štandard izbu; kartu na odomknutie dverí na izbe, ktorú bolo treba počas pobytu niekoľko krát prečipovať; bowling, ktorý vykazoval viaceré nedostatky. Štvrtková grilovačka aj so živou hudbou bola super. Čo sa týka personálu len samé plusy. Personál pôsobil milým, priateľským dojmom. Ako tip na výlet odporúčam Spišský hrad, ZOO Košice, Jasovská jaskyňa, centrum Košíc, Levoča, a iné.

Vynikajúce (Pavla H.)

Bydlení bylo pěkné, čisté a útulné. Dětský koutek pro malé děti, pro starší děti pc a xbox s kinektem. Nabídka wellnes zdarma po celou dobu pobytu. Personál velmi ochotný, příjemný.

Vynikajúce (Andrea V.)

Hotel priamo na svahu, má lyžiaren, vleky cenovo velmi dobre. Izby pekne zariadené, mali sme rodinnú mezonetovú izbu. Strava = polpenzia sktutočne vynikajúci výber, aj množstvo = švédske stoly, aj chut. wellness =sauny výborné, vírivka dosť velká, akurát vlhký zápach v priestoroch bazéna, v hoteli škaredé schodisko.

Vynikajúce (Silvia Grikova G.)

Odporucam navštíviť chatu Energetik. Personal uzasny na hotely Plejsy jedlo fantastické a wellnes nema chybu.

Skvelé (Ivana T.)

Pobyt bol v celku fajn. Štandardné izby boli maličké, ale na prenocovanie postačujúce. Len nám vadili tenké steny, bolo všetko počuť, čo sa deje v susednej izbe. Dvere konkrétne na našej izbe strašne vrzgali, čo bolo dosť nepríjemné, vzhľadom na to, že sme mali so sebou malé dieťa. Personál bol veľmi milí a ochotní. Sauny boli super, aj vírivka, len bazén bol dosť malý na kapacitu hotela. Hlavne podvečer tam bola hlava na hlave a mali sme pocit, že sme v aquaparku. Strava bola dobrá, každý si našiel čo mu chutí.