Dovolenka na juhu Slovenska

Penzión Iveta leží na juhu Slovenska v obľúbenej turistickej destinácii. Jeho výbornú polohu oceníte, či už sú vašim cieľom pamiatky alebo termálne kúpaliská. V okolí penziónu je totiž všetkého dostatok. Termálne kúpalisko Podhájska je odtiaľ vzdialené len 2 km.

Ubytovaní budete v pohodlne zariadených dvojlôžkových izbách, v každej nájdete vlastné sociálne zariadenie a TV. Niektoré z izieb majú aj balkón.

Kvalitná strava i rozprávková soľná jaskyňa

Penzión ponúka hosťom niekoľko vnútorných športovísk, soľnú jaskyňu a reštauráciu, v ktorej vám kuchári pripravia jedlá len z kvalitných a čerstvých surovín. K relaxácii môžete využiť wellness centrum, kde nájdete saunu, solárium a fitness. Vybrať si môžete aj z ponuky rôznych masáží, pri ktorých si skvelo oddýchnete.

Soľná jaskyňa, kam máte vstup zadarmo, je otvorená denne od 9:00 hodín do 21:00 hodín. Pobyt v rozprávkovo zariadených priestoroch blahodarne pôsobí nielen na astmu a iné pľúcne choroby, oceníte ho aj pri oddychu od stresu a prepracovanosti.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 8,9 rokov 11 €/soba/noc na prístelke s raňajkami.

 • Dieťa do 14,9 rokov 13 €/osoba/noc na prístelke s raňajkami.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,4 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Termálne kúpalisko a wellness centrum Aquamarine bude v termíne 8.4. - 29.4.2019 zatvorené z dôvodu plánovanej odstávky.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 16:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Erika M.)

Slusne a prijemne ubytovanie, zodpoveda cene vouchera. Strava chutna, solna jaskyňa super.

Vynikajúce (Vlastimil S.)

Příjemný a dobře vybavený penzion v blízkostí termálů. Poskytnuté služby odpovídaly nabídce.

Vynikajúce (Viera K.)

Áno, bola som veľmi spokojná a páčilo sa mi tam, personál ústretový, okolie krásne, raňajky slabšie, ale stačilo mi, mala som si z čoho vyberať.

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.

Skalné obydlia Brhlovce

Skalné obydlia Brhlovce

Expozícia Tekovského múzea dokumentujúca ľudové staviteľstvo sa nachádza v uličke Šurda. Tvorí ju usadlosť č. 142, ktorá sa skladá z murovaného domu z konca 19. storočia, murovaného domu datovaného do 30. rokov 20 storočia a priestorov vysekaných do skaly. Na prízemí preskúmajte kuchyňu, komoru a ukážky kamenárskych výrobkov a náradia. Na poschodí je vyhliadková terasa a malá komôrka. Celý interiér je vybavený dobovým nábytkom.