Ubytovanie len kúsok od areálu kúpaliska

Penzión U Vodníka ponúka pre svojich hostí ubytovanie, vďaka ktorému si dovolenku v obľúbenom kúpeľnom meste užijete na maximum. U Vodníka III *** sa môžete ubytovať v dvojlôžkových izbách s vlastným balkónom a navyše využívať aj strešnú terasu. Tento penzión je nový a moderne vybavený. Na kúpalisko sa odtiaľto dostanete v priebehu asi 5 minút chôdze.

V komfortne zariadených dvojlôžkových izbách nájdete tiež TV, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha) a balkón.

Ak dostanete chuť na niečo dobré, zájdite si do reštaurácie penziónu U Vodníka II *** priamo v areáli termálneho kúpaliska, kde budete mať na výber z niekoľkých druhov pokrmov - od sladkého až po kus šťavnatého mäsa.

Dodatočné info

 • Deti do 2,9 rokov zdarma vrátane raňajok bez nároku na lôžko.

 • Dieťa do 11,9 rokov na prístelke 15 €/noc vrátane raňajok, dve deti na prístelke 20 €/noc.

 • Dieťa od 12 rokov na prístelke 18 €/noc vrátane raňajok.

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba od 15 rokov/noc.

 • Možnosť dokúpenia večere na kúpalisku U Vodníka II za 4 €/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Igor P.)

Ubytovanie u Vodníka sme absolvovali už niekoľkokrát v penziónoch II. a III. Vždy nás čakal príjemný personál na čele s pani Jánošíkovou a izby presne podľa fotografíí uvedených na webe.Strava tak isto na veľmi dobrej úrovni. Ďakujeme a určite sa ešte vrátime.

Skvelé (Bohumil A.)

Pobyt byl výborný, ubytování skvělé,snídaně výborné a dostačující, večeře sice velký výběr, ale většina jídel byla ohřávaná mikrovlnné troubě , což narušilo celkový dojem, který byl výborný.

Skvelé (Jaroslav H.)

Vše bylo jak mělo být, jen jedna maličkost mohla by být na pokoji mikrovlnka pro ohřev jídla.

Tipy na výlet

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Skalné obydlia Brhlovce

Skalné obydlia Brhlovce

Expozícia Tekovského múzea dokumentujúca ľudové staviteľstvo sa nachádza v uličke Šurda. Tvorí ju usadlosť č. 142, ktorá sa skladá z murovaného domu z konca 19. storočia, murovaného domu datovaného do 30. rokov 20 storočia a priestorov vysekaných do skaly. Na prízemí preskúmajte kuchyňu, komoru a ukážky kamenárskych výrobkov a náradia. Na poschodí je vyhliadková terasa a malá komôrka. Celý interiér je vybavený dobovým nábytkom.