Dovolenka v modernom Penzióne Nevada ***

Vyrazte na dovolenku do Dunajskej Stredy a ubytujte sa v Penzióne Nevada ***, ktorý nájdete v pokojnej časti mesta neďaleko Thermalparku.

Ubytovanie ponúka penzión v moderne zariadených izbách s elegantným nábytkom a peknými doplnkami. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením a TV.


O príjemnú dovolenku sa postará ochotný a prívetivý personál, ktorý vám rád odporučí napríklad výlety do okolia.


Priamo v penzióne nájdete aj reštauráciu Nevada - pub s príjemnou atmosférou, kde sa budete cítiť ako doma. Vyberať tu môžete dobroty ako slovenské, maďarské, tak aj zverinu alebo ryby. Pochutnať si môžete aj na výbornom víne.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a služby.

 • Dieťa od 3 rokov alebo dospelá osoba 25 €/noc na prístelke vrátane polpenzie (bez vstupenky do Thermalparku).

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,80 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Terézia H.)

S pobytom som bola spokojná a zodpovedal popisu prezentácie. Personál v penzione sa správal velmi milo a ochotne poradil.

Vynikajúce (Pavel D.)

K pobytu nemáme žádné připomínky, ubytování kvalitní, čistota vzorná, personál vstřícný, dobrého jídla až nadbytek.

Vynikajúce (Anna K.)

Prostředí penzionu se nám líbilo.Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. S poskytnutými službami např. stravou , welnes jsme byli spokojeni, ale doporučovali bychom více slovenských , popřípadě krajových specialit, týká se večeří. Snídaně bez připomínek. Personál penzionu byl laskavý, přátelský, nutno všechny pochválit. Navštívit Gabčíkovo, plavby lodí .

Tipy na výlet

Vodný kolesový mlyn Jelka

Vodný kolesový mlyn Jelka

Zájdite sa pozrieť na krásny vodný mlyn, ktorý vznikol v roku 1905, a to prestavbou pôvodného lodného mlyna na kolesový. Po rekonštrukcii v roku 1995 je príjemným miestom na prechádzku a odpočinok na brehu Malého Dunaja v malebnom prírodnom prostredí. V blízkosti mlyna je skanzen zameraný na poľnohospodársku minulosť obce

Oáza sibírskych tigrov

Oáza sibírskych tigrov

V oáze sibírskeho tigra neďaleko obce Kostolná pri Dunaji sa nachádza 24 tigrov. Tu vytvorili pre tieto vzácne zvieratá imitáciu ich prirodzeného prostredia spolu s rastlinami, vodou, ležiacimi drevenými pňami a vyvýšenými posedmi. Oáza je otvorená pre verejnosť počas víkendov, sviatkov a počas školských prázdnin v západoslovenskom kraji.

Nádvorie Európy

Nádvorie Európy

Nevšedný zážitok vás čaká v meste Komárno na Nádvorí Európy. Na tomto unikátnom mieste môžete vidieť vedľa seba prvky typickej architektúry krajín Európy. Môžete si tak ľahko porovnať, ako to vyzerá vo Walese, Vatikáne, Írsku, Taliansku, Transylvánii, na Islande či v Grónsku. Po tejto prehliadke si môžete oddýchnuť na lavičkách pri fontáne nazvanej Milénium. Za zmienku stoja aj sochy patrónov Európy napr. Márie Terézie, Mateja Korvína, Panny Márie a iných, ktoré dotvárajú atmosféru nádvoria.