Užite si jedinečný relaxačný pobyt pre dvoch v známych slovenských kúpeľoch s ubytovaním v Hoteli Satelit ***. Čakajú vás procedúry od skúsených profesionálov, hodina biliardu i chutná strava. Dieťa do 11,9 rokov má ubytovanie v hoteli zdarma.

Relaxačný pobyt v Piešťanoch v Hoteli Satelit ***

Hotel Satelit *** sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany len 500 m od kúpeľného ostrova a priamo pri pešej zóne. Príjemnou prechádzkou sa dostanete do historického centra mesta len za pár minút.

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, WC, TV SAT, WiFi, telefónom a predovšetkým balkónom s posedením.


Hlavnou prednosťou hotela je wellness centrum, kde si užijete procedúry v cene balíčka i niečo naviac. Uvoľníte sa a všetky starosti sa rozplynú. Pretože ale relaxácie nikdy nie je dosť, využite aj 20% zľavu na všetky ďalšie procedúry počas pobytu.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 11,9 rokov zdarma na prístelke bez stravy.

 • Dieťa od 12 rokov 12 €/noc na prístelke bez stravy.

 • Raňajky pre dieťa do 5,9 rokov zdarma.

 • Príplatok za raňajky pre dieťa od 6 rokov 5 €/noc, príplatok za polpenziu 8 €/noc.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,50 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 3 €/noc (obmedzená kapacita parkoviska).

 • Apartmán za príplatok 25 €/izba/noc.

 • Apartmán Superior za príplatok 45 €/izba/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné využiť v týchto termínoch: 18.4. - 22.4.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Josef K.)

Pobyt odpovídal popisu, vše co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Personál byl velice laskavý a ochotný, strava dostačující a chutná. Pouze u wellness nešlo zaměnit solárium za jinou proceduru. Dalším návštěvníkům doporučujeme cyklovýlety a návštěvu balneomuzea.

Skvelé (Pavel K.)

Celkově jsme byli spokojeni, hlavně s přístupem personálu, který nám vyšel ve všem vstříc. Manželka je závislá na noční dialýze a tak nám recepční vybrala pokoj blízko výtahu, abychom nemuseli příslušenství daleko nosit. Jídlo bylo výborné, vše nám chutnalo a bylo ho dostatek. Také masáž byla profesionální. Jediným malým nedostatkem byla nízká a proleželá postel, ze které manželka sama nevstala. Ale příjemný a chápavý personál nám to vynahradil.

Skvelé (Pavel ?.)

Bezva jídlo (nejlepší byli snídaně), ubytování i wellness (15 minut masáže a sauny je málo). Hezká promenáda, v restauracích příjemní, všude se v pohodě domluvíte a hlavně kolena po termálech nevržou, takže cesta splnila účel.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytujú veľa možností trávenia voľného času - od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez menšie výlety do okolia, až po výlety do neďalekých Malých Karpát. Piešťany nie sú len kúpeľným mestom, pulzujú tiež históriou a kultúrou. V letných mesiacoch môžete navštíviť napríklad aj obľúbené hudobné festivaly Grape a Topfest. O zaujímavý program navečer sa postará napríklad Kursalon - Kúpeľná dvorana v centre mesta, kde sa odohráva množstvo kultúrno-spoločenských akcií (koncerty, tanečné večery, výstavy, divadelné predstavenia a pod.).

Zubria zvernica

Zubria zvernica

Jediné miesto na celom Slovensku, kde si môžete pozrieť zubra európskeho - najväčšieho cicavca Európy. Chránený areál leží v objatí lesov pri obci Topoľčianky.

Kaštieľ Bohunice

Kaštieľ Bohunice

Renesančný kaštieľ zo 17. storočia nájdete v obci Bohunice, neďaleko mesta Ilava. V súčasnosti v ňom sídli Múzeum regiónu Bielych Karpát, ktoré pre návštevníkov pripravilo niekoľko stálych expozícií. Obdivujte etnografickú expozíciu výroby konopného plátna, diela významného bohunického rodáka, akademického maliara Jána Matejku alebo napríklad stálu výstavu skla zo sklární v Lednických Rovniach. V kaštieli na vás dýchne predovšetkým atmosféra 20. a 30. rokov minulého storočia, ktorá pripomína slávu prvorepublikového Československa.