Tradičné ubytovanie v krásnej prírode

Penzión a drevenice Jánošíkov dvor ležia v Zázrivej na Orave v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra. Ubytujte sa v unikátnych dobových dreveniciach a užite si spojenie s prírodou a slovenským folklórom.

Ubytujte sa v originálnej drevenici U Aničky, U Štefana či U Juraja. V drevom obložených izbách so štýlovým nábytkom nájdete sociálne zariadenie, v niektorých ale aj kozub alebo kuchynku.

Oddych v relax centre

Ďalšou výhodou pobytu je wellness. V cene je podľa variantu vstup do fínskej sauny, kde sa krásne zahrejete a posilníte svoj imunitný systém.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Dieťa do 11,9 rokov zdarma na prístelke, raňajky za doplatok 6 €/noc.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné využiť v termíne 18. - 22.4.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik povolený

 • Hotel je bezbariérový

 • Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marián D.)

Prostredie bolo pekné. Strava bola trochu jednotvárna, ale dobrá. Personál bol príjemný, ochotný nám poradiť. Okolie bolo krásne, najma výlety do Štefanovej, Terchovej, Jánošíkove diery, lanovka na Chleb, kde boli ešte zbytky snehu.

Skvelé (Marcela Z.)

Prostredie prekrasne, zodpovedalo popisu. Personal velmi mily, casnicki v restauracii ustretove, strava velmi chutna. Vela moznosti na vylety, lyzovanie, a pod.

Vynikajúce (Lýdia S.)

Prostredie penzionu pekné, izby vkusne zariadené, čistota OK, strava dobrá, personál milý.

Tipy na výlet

Ski resort Vrátna Malá Fatra

Ski resort Vrátna Malá Fatra

Vrátna je lyžiarske stredisko s tradíciou v srdci Malej Fatry, je jednou z prvých svojho druhu. V zimnej sezóne je tu v prevádzke 14 km zjazdoviek, na svoje si prídu začiatočníci, rekreační lyžiari, aktívni športovci aj vyznávači extrémnych športov. Rodiny s deťmi ocenia detský areál Kids zone, kde sa nachádza lyžiarska škola aj priestor pre sánkovanie. Výhodou je tiež bezplatné parkovisko a skibus.

Národný park Malá Fatra

Národný park Malá Fatra

Malá Fatra je priam turistický raj, v ktorom je možné podnikať prekrásne, viac alebo menej náročné túry. Bezpochyby najnamáhavejšia z nich je veľmi atraktívna hrebeňovka. O Malej Fatre sa tvrdí, že má v sebe trochu z každého kúta Slovenska. Mnoho ľudí je dokonca presvedčených, že sa tu nachádza najkrajší slovenský vrchol, ktorým je Veľký Rozsutec. Veľmi obľúbeným je tiež najvyšší vrchol Malej Fatry - Veľký Kriváň. Nielen tieto dva, ale aj mnohé iné vrcholy ponúkajú za dobrej viditeľnosti prekrásne výhľady na Veľkú Fatru, Západné Tatry, Chočské vrchy a ďalšie pohoria.

Naučný chodník Veľká Fatra

Naučný chodník Veľká Fatra

Dĺžka chodníka je necelých 12 km. Štart trasy s 9 zastávkami sa nachádza pri vrcholovej stanici bývalej sedačkovej lanovky na Líške a jej koniec pri Chate pod Borišovom. Celkovo je síce menší ako náučný chodník Donovaly, ale ide o veľmi turisticky obľúbené miesto. Trasa je stredne náročná a možno ju zvládnuť v priebehu cca 5 hodín.