Moderný hotel, neobmedzený vstup do vodného a saunového sveta, rozľahlé fitness a k tomu gurmánska polpenzia. Toto je pobyt v Hoteli Sport Aqua *** v centre Púchova. Vyrazte si oddýchnuť vo dvojici alebo aj s deťmi, poteší ich úchvatná herňa.

Hotel nielen pre náročných hostí

Hotel Sport Aqua *** sídli v novej modernej budove v centre Púchova. Pobyt tu je plný aktívneho odpočinku ako pre páry či priateľov, tak pre rodiny s deťmi. Hostia budú ubytovaní v komfortných izbách s TV, minibarom, pohovkou a kúpeľňou s fénom i uterákmi. Každá izba má tiež balkón, odkiaľ budete vidieť na rozľahlé športoviská komplexu alebo na panorámu rieky Váh.

Pre maškrtné jazýčky je tu gurmánska Reštaurácia U Jakuba, kde si vychutnáte špeciality slovenské, kontinentálnej i ázijskej kuchyne.

Špičkový odpočinok vo wellness či na ihrisku

Ten pravý relax začína so vstupom do hotelového wellness. Vo vodnom svete nájdete bazény pre plavcov, neplavcov i deti, naložiť sa môžete aj do vírivky. Kto má rád horúcu saunu, tu nájde rovno štyri, nechýba ani ochladzovací bazénik a odpočiváreň.

O zábavu detí je postarané v detskom kútiku a rozľahlej herni. Vy si zatiaľ precvičíte svaly na profesionálnych športoviskách na tenis, bedminton či bowling.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 23 €/noc na prístelke s polpenziou a vodným svetom.

 • Dieťa do 14,9 rokov 29 €/noc na prístelke s polpenziou a vodným svetom.

 • Dieťa od 15 rokov 36 €/noc na prístelke s polpenziou a vodným svetom.

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc.

 • Otváracia doba bazénov: PO 16:00 - 22:00 hodín, UT - SO 10:00 - 20:00 hodín, NE 10:00 - 21:00 hodín.

 • Otváracia doba saunového sveta: PO zatvorené, UT - PIA 17:00 - 22:00 hodín, SO - NE 14:00 - 22:00 hodín.

 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne 19. - 22.4.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Žilina

Žilina

Urobte si prechádzku Žilinou a nechajte sa unášať jej históriou. Zvlášť v jadre mesta nájdete pôsobivú architektúru - preto bolo v roku 1987 vyhlásené mestskou pamiatkovou rezerváciou. Určite zavítajte na Mariánske námestie, kde nájdete radnicu. Pre milovníkov histórie je tu ďalej Katedrála Najsvätejšej Trojice, významným kultúrnym centrom je aj Námestie Andreja Hlinku. Opomenúť by ste nemali ani hrady Lietava (cca 14 km južne od centra mesta) a Budatín (v meste, na pravom brehu rieky Váh). Pokiaľ si budete chcieť od všetkej tej histórie na chvíľu oddýchnuť, osviežte sa v krytej plavárni, alebo pri potulkách okolím skúste menšie kúpalisko v obci Stráňavy (10 km juhovýchodne). Večer potom zájdite napríklad do kasína!

Budatínsky hrad

Budatínsky hrad

Budatínsky hrad sa nachádza v žilinskej mestskej časti Budatín, ide o jednu z najstarších architektonických pamiatok Žiliny. Stredoveký hrad vznikol už v 2. polovici 13. storočia. Prejdite sa parkom (vstup do parku aj hradná kaplnka je zdarma), alebo sa zájdite pozrieť na unikátnu drotársku výstavu.

Trenčín

Trenčín

Mesto Trenčín si bezpochyby obľúbite, je totiž doslova nabité históriou a hodnotnými kultúrnymi pamiatkami na čele s majestátnym Trenčianskym hradom. Mimo toho je to tiež mesto pohody, zábavy a kultúry s množstvom múzeí, festivalov a slávností. Tisíce turistov prichádzajú do Trenčína, aby uvideli na vlastné oči Trenčiansky hrad a vypočuli si najznámejšiu povesť o Studni lásky.

Navštívte napríklad filmový festival ArtFilm, Trenčianske historické a hradné slávnosti alebo festival tradičnej ľudovej zábavy.