Zvíťazte nad jarnou únavou v hoteli Tulipán*** v srdci Tatier. Nabitý pobyt až pre 4 osoby s bohatou polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness. Hotel patrí medzi TOP 30 najlepších hotelov na Slovensku.

Wellness pobyt v centre Vysokých Tatier pre celú rodinu**
**

Hotel Tulipán sa môže pýšiť vysokým štandardom služieb- izby sú čisté, starostlivo upratané, priestorné a slnečné.  Je vhodný pre pobyty s deťmi, nechýba totiž detský kútik a detská postieľka. 

Vďaka menšiemu počtu izieb tu nezažijete typický hotelový ruch. Naopak sa môžete tešiť sa rodinnú atmosféru, milý a ochotný personál, bohaté a chutné stravovanie. Nechýba ani wellness s vírivkou, niekoľkými saunami a možnosťou masáží. 

Hotel sa nachádza v Tatranskej Lomnici odkiaľ máte úžasný výhľad na Tatry.  Horskú atmosféru dotvára malý trh i priľahlé domčeky v typickej tatranskej architektúre.  Vedľa hotela sa nachádza park a zelená lúka porastená kvetmi.  V okolí nechýba ani detské ihrisko. 

Tatry vhodné pre aktívnu dovolenku

Vo voľnom čase môžete vyraziť za turistikou, možností máte viac než dosť. Medzi obľúbené aktivity hostí patrí výstup na Hrebienok pešo alebo lanovoku. Pre náročnejších je určená túra na Lomnický štít. Rodiny s deťmi radi navštevujú Beliansku jaskyňu, za spomenutie stojí tiež termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou, vzdialené asi 15 minút cesty autom. Ceny sú tam veľmi prijateľné.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Kateřina J.)

Milý personál, výborná strava, útulý pokoj a odpočinkové wellnes - vřele doporučuji.

Vynikajúce (Ivana M.)

Vše co bylo uvedeno v popisu, bylo splněno. Hotel krásný, na pěkném místě. Jídlo vynikající, wellness úžasný. Personál milý, usměvavý.

Vynikajúce (Katarína L.)

Spokojní sme boli veľmi, aj so stravou, aj s ubytovaním, a aj s personálom ... všetko bolo ako v popise na kupóne vrátane velcom drinku.

Skvelé (Eva Kubišová K.)

příjemné místo, jen trochu daleko k lanovkám (musí se jezdit autem), každý den se pokoje neuklízí, nevyměňují ručníky, snídaně bohatá, večeře jsou slabší

Vynikajúce (Milada A.)

Hotel byl perfektní, personál velmi milý a ochotný. Ráda se do takového hotelu vrátím. Polopenze byla pestrá a byl dostačující výběr.

Skvelé (OLAF D.)

Hotel pěkný a v centru, pokoje prostorné, čisté. Jídlo - hlavně večeře vynikající, chutné, velká rozmanitost, vyhovující rozptyl večeře od 17-20h! Velmi ochotný, milý, usměvavý personál v jídelně i na recepci. Byli jsme moc spokojeni!

Vynikajúce (Miroslav S.)

Vše bylo v naprostém pořádku, strava výborná, personál vstřícný a příjemný. Ubytování v apartmánu De luxe za příplatek 10€ za noc se rozhodně vyplatilo.

Vynikajúce (Eva L.)

Ubytování, strava, služby v pořádku. Výhodou je blízkost hotelu k nádraží TEŽ, příp. autobusům.

Vynikajúce (Lenka K.)

Hotel odpovídal popisu, personál velmi vstřícný, velký výběr vynikající jídla ve studeném i teplém bufetu. Wellness jsme využili během pobytu jenom jednou, ale po dlouhé túře dobrý relax. Celkově jsme byli se službami spokojeni a doporučujeme hotel ostatním.

Skvelé (Alena O.)

Prostředí hotelu je moc pěkné. Strava byla vynikající. Obsluhující personál neměl moc zájem o zákazníky, přesto, že restaurace měla mít otevřeno do 21 hod. Ve 20 hod.po večeří si nebylo možné objednat nic k pití. Jinak se nám v Tatrách moc líbilo a všem pobyt doporučujeme.