• Úplne nové apartmány

 • Klimatizácia na izbe

 • 150 metrov od kúpaliska

 • Možnosť využitia bazénu

 • Možnosť dokúpenia stravy

Užite si skvelú odpočinkovú dovolenku v Podhájskej. Pokiaľ sa ubytujete v úplne nových Apartmánoch Pulse, budete od populárneho termálneho kúpaliska iba 150 metrov. Naviac môžete využívať výhody neďalekého Penziónu Pulse - napríklad vonkajší bazén.

Nové apartmány v Podhájskej iba 150 m od kúpaliska

Ubytujte sa v úplne nových Apartmánoch Pulse, ktoré sa nachádzajú v skvelej časti obce Podhájska, priamo pri populárnom termálnom kúpalisku.

K dispozícii sú celkom 4 apartmány (z nich je na dvoch možnosť prístelky). Tie sa nachádzajú na najvyššom poschodí budovy s výťahom. Každý apartmán má vlastnú kuchynku s potrebným vybavením, pohodlnú posteľ, gauč, televíziu, klimatizáciu, WiFi pripojenie a samozrejmosťou je tiež vlastná kúpeľňa. Je tu tiež nadštandardne priestranná terasa.

Možnosť využitia služieb Penziónu Pulse

Penzión Pulse sa nachádza asi 1,5 km od Apartmánov Pulse. Pokiaľ sa vám nebude chcieť variť, môžete si dokúpiť raňajky či večere, ktoré sa podávajú práve v penzióne. V reštaurácii pripravujú tradičné špeciality južného Slovenska a pochutnáte si tu aj na dobrom víne od miestnych vinárov.

Využiť môžete tiež priestrannú záhradu s posedením a výhľadom na les, ale tiež vonkajší bazén s morskou vodou.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Dieťa do 11,9 rokov 10 €/noc vrátane lôžka.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc.

 • Možnosť dokúpenia raňajok (švédske stoly) v Penzióne Pulse 6 €/osoba.

 • Možnosť dokúpenia večere (výberom z menu) v Penziónu Pulse 6 €/osoba.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v apartmánoch.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ivana P.)

Ano, ubytování odpovídalo popisu. Bylo možné dokoupit večeře a snídaně, vzhledem ke vzdálenosti do Penzionu Pulse jsme dokoupili jen večeře, dojížděli jsme na ně autem. Ubytování bylo velmi pěkné - v úplně nových apartmánech, s velkou prostornou terasou, nedaleko koupaliště.

Vynikajúce (Edita L.)

Apartmán byl krásný. Nový, čistý. Naprosto dokonalá je terasa. Obývací část super. Zařízení kuchyně by chtělo dotáhnout. Dvě skleničky nejsou pro dvě osoby mnoho. Buď si dám víno ze skleničky a vodu piju z hrnku, ale pak zase nemůžu mít současně uvařené kafe :-). Dalo se to přežít. Horší situace byla v koupelně, kde nebyl ani jeden háček a odkládací prostor byl jen na umyvadle. Pro ženy velmi nekomfortní. Vzhledem k novosti apartmánů, předpokládám, že je to ještě ve "výstavbě". Přesto všechno se nám bydlelo báječně.

Vynikajúce (Lucia S.)

S pobytom sme boli veľmi spkojní, apartmán bol veľmi pekný, zodpovedal všetkým ponúknutým službám a personál bol veľmi milí a ochotní.

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogány, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Termálny park Nitrava

Termálny park Nitrava

Termálny park Nitrava nájdete v príjemnom prostredí obce Poľný Kesov, ktorá je vzdialená 15 km od Nitry. Park je otvorený po celý rok a ponúka zábavu pre malých i veľkých. Navštívte niektorý z troch bazénov - zážitkový bazén je doplnený o zábavné chrliče vody, detský bazén má vodný hríbik a posledný tretí bazén je plavecký. V miestnom wellness si oddýchnete v saune, k dispozícii je vám fínska, parná a infra sauna. Môžete tiež využiť služby profesionálnych masérov.

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.