Užite si oddychový pobyt v Podhájskej s ubytovaním v rodinnom penzióne Adria, kde budete mať na izbe k dispozícii vlastnú kuchynku. Využite tiež zľavu na vstup do Rímskych kúpeľov, ktoré sú v dochádzkovej vzdialenosti.

Rodinný pobyt v Podhájskej

V Penzióne Adria v kúpeľoch Podhájska zažijete tú najlepšiu dovolenku s celou rodinou. Či už dávate prednosť šanteniu vo vode alebo výletom do okolia, tu nájdete oboje.

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením i kuchynkou s chladničkou, varičom a varnou kanvicou, môžete si teda pripraviť niečo dobré pod zub kedykoľvek počas dňa. Na izbách nájdete aj TV a WiFi, každá z nich má navyše samostatný východ na terasu s možnosťou posedenia.

Termálne kúpalisko s Rímskymi kúpeľmi

Iba 400 metrov (10 minút chôdze) od penziónu sa nachádza Termálne kúpalisko Podhájska. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu 3 bazény s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén.

Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisíckam návštevníkov.

Tešte sa aj na Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie i vnútorné bazény a bohaté wellness).

Zájdite si tiež do štýlových Rímskych kúpeľov (10:00 - 21:30 hodín). Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta na relaxáciu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba Kleopatrin kúpeľ a masáže.

Dodatočné info

Deti:

 • Jedno dieťa do 9,9 rokov zdarma na prístelke.

 • Druhé dieťa do 9,9 rokov na prístelke 6 €/noc.

 • Dieťa od 10 rokov alebo dospelá osoba na prístelke 8 €/noc.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Termálne kúpalisko a wellness centrum Aquamarine bude v termíne 8.4. - 29.4.2019 zatvorené z dôvodu plánovanej odstávky.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 13:00 hodín, check out do 9:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslava ?.)

Paní domácí je milá a příjemná dáma. Poskytla nám veškeré informace, které jsme při příjezdu potřebovali. Ubytování odpovídá popisu - pokoj plně vybavený a vše čisté. Rádi se sem vrátíme.

Vynikajúce (Jiří B.)

Krásné prostředí, pokoje účelně vybavené, všude čisto, paní Mrvánová nám dala informace o službách, které byly ve všem splněny. Majitelka ochotná, snažila se náš pobyt co nejvíc zpříjemnit.

Vynikajúce (Alena S.)

Pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše. Byli jsme příjemně překvapeni velikostí pokojů i vybaveností kuchyňky.

Tipy na výlet

Kúpele Dudince

Kúpele Dudince

Slovenské kúpele Dudince sú ideálnym miestom na pokojnú zdravotnú dovolenku. Podstúpiť tú môžete hneď niekoľko liečebných procedúr, ako sú napríklad minerálne kúpele, elektroliečby, vodoliečby, masáže, zábaly, bankovanie, joga a desiatky ďalších aktivít. Voda v kúpeľoch Dudince má viac ako 28 °C a obsahuje 6 blahodárne pôsobiacich minerálov. Lieči súčasne ochorenia pohybovaného aparátu a srdcovo-cievneho systému. Vodu podobného zloženia nájdete už len vo francúzskom Vichy. Zaujímavosťou je 32 dochovaných kamenných rímskych bazénov.

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.