Objavujte prírodu a termály

Kúsok od hotela sa nachádza vstup do Národného parku Vysoké Tatry, ktorý je v lete ideálny pre turistiku a horskú turistiku. Vyvezte sa lanovkou až na Lomnický štít alebo sa vydajte napríklad obdivovať vodopády.

Ak si chcete dopriať aj relax v termálnej vode, vydajte sa do jedného z okolitých aquaparkov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Peter P.)

Prostředí hotelu, personál a služby byly na vysoké úrovni, vše co bylo avizováno bylo poskytnuto, odjížděli jsme spokojeni a odpočatí, vřele doporučuji.

Vynikajúce (Ján H.)

Prostredie veľmi pekné, upravené, personál príjemní, služby na veľmi vysokej úrovni. Strava perfektne pripravená. Určite odporučím svojim priateľom pobyt.

Vynikajúce (Peter M.)

Hotel bol veľmi pekný, všetko zodpovedalo ponuke, služby, strava aj personál na perfektnej úrovni.

Skvelé (Zuzana V.)

Strava dostatočná, izba čistá, personál príjemný. Bez auta obmedzené výlety. V bazéne nefunkčný protiprúd, chrlič a hydromasážna lavica.

Skvelé (Marián V.)

Izba bola podla popisu a v poriadku, ale pocas pobytu nebola ani raz upratana. Strava bola formou bufetu v primeranej kvalite a mnozstve, ale pri veceri bol dostupny len jeden pribor a jedna servitka. Chybala moznost si vecer po 20:00 posediet pri obcerstveni a pripadne nejakej hudbe. Wellness bol pekny a cisty, ale chybala tam sprcha s regulovatelnou teplotou.

Vynikajúce (Daniela T.)

Ústretový personál, výborné služby, výborný wellness a krásne okolie hotela s možnosťou minigolfu, vonkajšieho šachu.

Vynikajúce (Ján H.)

Pobyt ubehol veľmi rýchlo v príjemnom prostredí podľa našich predstáv, strava profesionálne pripravená, wellness bol výborný. Personál príjemní. Ubytovanie v čistom prostredí. Rád odporúčam návštevu v hotely. Dostupnosť výletov do neďalekých Vysokých Tatier.

Vynikajúce (Jiří M.)

Hotel i personál nás velmi mile překvapil. Nový udržovaný hotel, výborná strava. Odjížděli jsme s vědomím, že pobyt můžeme doporučit i našim přátelům.

Vynikajúce (Ľudmila K.)

So stravou a ubytovaním sme boli veľmi spokojní bolo to na vysokej úrovní. Personál bol úslužní a prívetiví. Ako typ na výlet by sme odporučili prechádzku do Lopušnej doliny. My sme ju absolvovali.

Skvelé (Zuzana P.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu. Hotel byl luxusní, čistý a okolí nádherné s výhledem na Vysoké Tatry z hotelové restaurace. Obdrželi jsme všechno, co bylo na kupónu. Wellness bylo krásné a využili jsme i minigolf před hotelem. Uvítali bychom snad jen lepší ranní kávu (ne instatní) a neopakující se stejné jídlo dva dny po sobě, ale jinak byla strava velmi dobrá. Personál byl ochotný a příjemný. Doporučuji túru na Hrebienok a dál ke Skalnatému plesu nebo od Štrbského plesa na Predné sedlo. Za vidění stojí i velké Belianské jeskyně a nedaleký Poprad. Vysoké Tatry vřele doporučuji.