Nechajte sa hýčkať v 3* Penzióne San André vo Vyšných Ružbachoch. K polpenzii si doprajte all inclusive nápoje, v cene balíka máte bazén, saunu, vírivky, masáž i vstup do wellness v Resorte Eland. Ďalšie zľavy ako bonus.

Ubytovanie pre rodiny i milovníkov pokoja

Komplex penziónov San André *** sa nachádza v oblasti Zamaguria v obci Vyšné Ružbachy. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi aj skupiny priateľov. V okolí sa môžete vo veľkom venovať turistike či kúpaniu.

Môžete si vybrať ubytovanie v hlavnej budove San André 1, kde budete mať všetko zariadenie po ruke, alebo v depandancii San André 2 blízkosti zjazdovky pre milovníkov prírody. Všetky izby sú vybavené TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou. Niektoré majú výhľad na hory alebo na rieku.

V areáli penziónu nájdete reštauráciu, multifunkčnú športovú halu, altánok s možnosťou grilovania i dva detské kútiky. Pre odpočinok je ideálne miestne wellness s bazénom spojeným s vírivkami a fínskou a infra saunou.

Kúpanie a wellness vo Vyšných Ružbachoch

Penzión leží neďaleko Kúpeľov Vyšné Ružbachy, procedúry so zľavou 20 % si však užijete aj v relaxačnom centre penziónu. V ponuke sú rôzne masáže, peelingy, bankovanie či zábaly. Nenechajte si ale ujsť kúpanie v prírodnom travertínovom kráteri a sochárske sympózium pod šírym nebom.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lenka B.)

Veľmi krásne prostredie, výborná strava, výborný personál. Tipy na výlet: Ľubovnianský hrad veľmi doporučujem, ružbašský kráter /travertínové jazero/.

Vynikajúce (Tibor H.)

Personál vynikajúci, ústretový. Wellness až na chladnejšiu vodu primeraný. Strava perfektná, pestrá bohatá. V čase keď sme tam boli - perfektná prechádzka či už v okolitom lese, blízko kúpele jednoducho ako sa hovorí šesť hviezdičiek z piatich.

Vynikajúce (Petra B.)

Byli jsme velmi spokojeni. Vše bylo tak jak bylo uvedeno na kuponu, personál diskrétní jídlo výborné.

Vynikajúce (Jana P.)

Prostredie penziónu krásne - ako niekde na chate v prírode - krásne prostredie, ticho, čerstvý vzduch, pohoda - fakt sa tam dá krásne oddýchnuť. Dostali sme všetko, čo bolo v kupóne. Strava - super -výber bohatý - nemalo to chybu. Personál bol úctiví, priateľskí, ochotní. Určite odporúčam si tam isť oddýchnuť - ak mate radi skôr také pokojnejšie miesto a štýl pobytu - chata.