Vydajte sa na rodinnú dovolenku do nádhernej slovenskej prírody a ubytujte sa v 3* Wellness Hoteli Javorník. Tešte sa na chutnú polpenziu z čerstvých surovín, výborné valtické víno, vírivku alebo sauny.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Adriana B.)

S ubytovaním v hoteli sme boli spokojní, takisto s poskytnutými službami. Neobmedzený vstup do welness sme využili naplno. Takisto sme boli spokojní s podávanou stravou. Výhodou bola možnosť vybrať si večeru aj na prvý deň pobytu. Personál reagoval promptne na naše otázky, pripomienky. Hotel Javorník sa nachádza priamo v SKI Čertov, čo bola v čase nášho pobytu veľká výhoda. V lyžiarskom výstroji sme mohli ísť na svah priamo z hotela. V hoteli sa nachádzali aj tzv. lyžiarske miestnosti, kde bola možnosť odložiť si lyže/lyžiarky. Jediné mínus bolo, že nikde v propozíciach (v kupóne) nebolo uvedené, že 15% zľava do SKI Alpina Čertov platí len pre celodenné lyžovanie a nie napr. aj pre 2 resp. 4 hodinové ski pasy.

Vynikajúce (Ľudovít ?.)

Prostredie sa nám páčilo, lyžovačka na Čertove SUPER,, so službami strava, personál, wellness - spokojnosť.

Vynikajúce (Renáta B.)

Možno trošku viac domacej kuchyni, nie polotovary. Ale ináč super, veľká spokojnosť.

Skvelé (Martin B.)

Prostředí hotelu - krásná zelená až divoká příroda Javorníků. Na hřebenech podél státní hranice daleké výhledy na českou stranu do Beskyd, na slovenskou pak na Javorníky. I v zimě ráj pro lyžaře běžkaře i sjezdaře. V nejbližším okolí hotelu je hodně sjezdových tratí různé obtížnosti v délce až 1200 m. Na dostatek sněhu ukazuje i nadmořská výška cca 600 až 900 mnm. Služby v hotelu poskytnuty v souladu s popisem pobytu, personál vstřícný a ochotný, Strava velmi dobrá. Hotelu Javorník bych doporučil vybavit pokoje malými ledničkami k ochlazení tekutin v parném létě. Hostům pak vzít balené minerálky, protože voda na pokojích má z místních pramenů nádech po síře - na mytí je však nezávadná. Z výletů doporučuji vystoupat po značených turistických cestách (možno i autem) do oblasti Kohútka a vydat se vlevo či vpravo příjemnou cestou po státní hranici třeba až na vrchol Velkého Javorníku. V horských hotelech Kohútka nebo Portáš se nezapomenout posilnit valašskou kyselicou nebo borůvkovými knedlíky. V létě je možné sjet autem přes Kohútku na českou stranu k vodní nádrži u obce Karolínka, kde je vhodné koupání i pro děti.

Vynikajúce (anna N.)

Personál veľmi veľmi milí a ochotní, strava chutná, výborná aj vdaka šikovnému kuchárovi, wellness sme si užili. Okolie hotela vhodné na turistiku aj ked počasie nebolo ideálne. Pobyt vo Vašom zariadení budeme vrelo odporúčať našim známym. Veríme, že ešte prídeme budúci rok. A prajeme Vám veľa klientov.

Vynikajúce (Miroslav M.)

Pobyt odpovídal popisu, wellness skvělé, personál příjemný a vstřícný, polopenze plně dostačující, chuťově výborné, pokoje čisté a teplo. Jediné co bylo nestandardní je, že vodu čerpají ze své studny a je mírně cítít sírou, což může mít i léčebné účinky. Doporučujeme výlet na Kohútku, Malý a Velký Javorník.

Vynikajúce (Nikola H.)

Hotel velmi prijemny, pobyt zodpovedal popisu, personal hotelu prijemny, ustretovy, celkovo velka spokojnost. Okolie krasne, spravili sme si pekny vylet na Kohutku, Portas, celkovo je okolo krasna priroda.

Vynikajúce (Ľubomíra Švecová ?.)

Pobyt hodnotím ako jednu s najlepších dovoleniek. Nádherná príroda, milý personál, ubytovanie zodpovedalo cene pobytu. Kuchár si zaslúži veľkú pochvalu - varí skvelo. Jedine sme ľutovali že sme si vybrali pobyt len na štyri dni. Takže sa tam ešte určite vrátime.

Skvelé (Magdaléna K.)

Veľká spokojnosť, ústretový personál. Všetko, čo bolo v poukaze sme dostali. Akurát chcem upozorniť pri polpenzii pre deti, vyplňte to s personálom, aby bolo jasné, ktoré sú detské porcie (majú tam formulár na večeru). Prostredie je krásne, odporúčam navštíviť Českú republiku - Čertovy skály a Pulčínske skály. Ešte touto cestou ďakujem pracovníkom spol. AUTOKLINIKA Holčík, Mestečko, ktorí nám pomohli s poruchou auta.

Vynikajúce (Silvia B.)

Prostredie nádherné, hotel čistý, personál milý a ochotný. Wellness výborný, strava tiež. Tych pár dní sme si užili a hotel určite odporučím svojim známym.