• Raňajky po celú dobu pobytu

 • Fľaša vína na privítanie

 • Neobmedzené využitie bazénu

 • 10% zľava na vstup na kúpalisko

 • Blízko termálneho kúpaliska

Vydajte sa do kúpeľného mestečka Veľký Meder a zájdite si na termálne kúpalisko, kde môžete relaxovať až v ôsmich bazénoch s liečivou vodou. Tešte sa aj na fľašu vína a ubytovanie v krásnych moderne zariadených izbách.

Luxusný penzión v kúpeľnom mestečku

Ak túžite po oddychu, vydajte sa do penziónu Margaréta, ktorý sa nachádza v kúpeľnom mestečku Veľký Meder blízko termálneho kúpaliska Thermal Corvinius.

Ubytovaní budete v luxusne zariadených izbách, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Izby majú vlastnú terasu, sociálne zariadenie s fénom na vlasy, TV, chladničku a trezor. Vo vybavení nechýba ani drevený nábytok na mieru, skombinovaný s príjemnými doplnkami.


Penzión Margaréta patrí spolu s Podhájskou k TOP najobľúbenejším lokalitám v celej ponuke Zľavokingu. Môžete si byť preto istí, že si pobyt užijete na maximum.


Termálne kúpalisko s ôsmimi bazénmi

Hlavným lákadlom Veľkého Mederu je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Nachádza sa len 1,5 km (15 minút chôdze) od penziónu Margaréta.

Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a regeneruje ľudský organizmus.


Vstupné pre dospelú osobu vyjde na 9 €/deň a pre dieťa do 14,9 rokov 6 €/deň. Deti do 2,9 rokov majú vstup zdarma.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 3,9 rokov zdarma vrátane raňajok bez nároku na lôžko.

 • Deti do 11,9 rokov 11 €/noc vrátane raňajok a lôžka.

 • Všetky deti (vrátane detí zdarma) nahláste vopred pri rezervácii.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1 €/osoba/noc.

 • Parkovanie vo dvore penziónu za poplatok 2 €/noc. Kapacita je obmedzená, nutné nahlásiť vopred.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 12:00 do 17:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Zákaz domácich miláčikov

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vladislava K.)

Vstřícný, usměvavý, ochotný personál, kvalitní, čisté ubytování včetně posezení na terase a skýtající se výhled na upravenou zahrádku. Snídaně vynikající, dokonce denně palačinky. Výtečné, vřele doporučuji!

Vynikajúce (alica B.)

Ubytovanie na vysokej úrovni. Prostredie príjemné. Personál ochotný. Sme radi, že sme si vybrali z ponuky túto možnosť. Doporučujem. Bieliková.

Vynikajúce (Miroslava P.)

Pobyt předčil naše očekávání. Vše bylo ještě na vyšší úrovni než v prezentaci pobytu. Velmi útulné čisté a skvělý servis v penzionu.

Tipy na výlet

Veľký Meder

Veľký Meder

Aj keď ide o pomerne malé mestečko, jeho história presahuje 900 rokov. Je to miesto, kde sa snúbi kúpeľníctvo, turistika a príroda. Populárny je predovšetkým pre termálne kúpele Thermal Corvinus, medzi jeho pozoruhodnosti patrí aj zbierka predmetov z každodenného života miestnych sedliakov, ktorá sa nachádza v najstaršom dome mesta. V okolí sa vydajte k Číčovskému mŕtvemu ramenu alebo do chránenej oblasti Dropie.

Thermal Park Dunajská Streda

Thermal Park Dunajská Streda

Thermalpark v Dunajskej Strede je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších stredísk na južnom Slovensku. Dokonalý relax a zábava vás čakajú na ploche 18 ha. K dispozícii budete mať celkom 10 vnútorných a vonkajších bazénov s liečivou a termálnou vodou s teplotou 26 - 39 °C. Priaznivo pôsobí predovšetkým pri problémoch pohybového ústrojenstva. Pre deti je tu detský bazén so šmýkačkou a cez leto aj detský klub s pestrým programom, ktorý vaše dieťatko dostatočne zabaví. Pre tie odrastenejšie ratolesti je tu veža so siedmimi tobogánmi, vybiť si energiu môžete aj pri športových aktivitách (plážový minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, šach).

Dunajská Streda

Dunajská Streda

Či už vás lákajú múzeá alebo historické pamiatky, tu si prídete na svoje. Navštívte napríklad rímsko-katolícky kostol sv. Juraja alebo radnicu na Hlavnej ulici. Obdivovať môžete aj Žitnoostrovské múzeum v budove kaštieľa, alebo výstavy v Galérii Súčasných maďarských umelcov. K tráveniu voľného času láka aj samotný Dunaj. Vydajte sa pozdĺž brehu na romantickú prechádzku.