• Polpenzia po celú dobu

 • Večera s vínom na terase

 • 30minútová masáž pre dvoch

 • Známe kúpele Piešťany

 • Zapožičanie bicyklov na 4 hodiny

Zažite romantiku v Piešťanoch v Penzióne Benátky *** s talianskymi freskami a terasou priamo nad Váhom. Pochutnáte si na polpenzii a pohári vína, užijete si uvoľňujúcu masáž a do okolia vyrazíte na bicykli.

Penzión s benátskou atmosférou

Penzión Benátky *** je rodinný penzión v centre Piešťan v tesnom susedstve s kúpeľným ostrovom. Meno získal vďaka svojej polohe na brehu mŕtveho ramena Váhu, cez ktorý sa vykláňa terasa reštaurácie. Počas pobytu preto môžete napríklad popíjať na terase víno a pozorovať pri tom labute.


Hostia si na portáli Booking.com pochvaľujú najmä skvelú polohu penziónu blízko kolonády, zároveň však v pokojnom prostredí.


Ubytovanie je zabezpečené v izbách Comfort s vlastným sociálnym zariadením a možnosťou prístelky. Súčasťou penziónu je reštaurácia a kaviareň, kde romantickú atmosféru dotvárajú benátske fresky od akademického maliara Ladislava Sulíka.

Relaxácia a vyžitie v kúpeľnom meste

Prejdite sa po kolonádach, popíjajte minerálne pramene a zájdite si do vychýrených kúpeľov. Veď ako lepšie stráviť čas v Piešťanoch?

Ak zvolíte variant s masážou, uvoľnenie príde za vami v rukách skúsených masérov. Užijete si pol hodiny rozmaznávania vo dvojici so svojím partnerom či kamarátkou.

Vítaným bonusom počas pobytu je tiež možnosť požičať si zadarmo bicykle na 4 hodiny. Za tú dobu stihnete napríklad výlet do mesta Topoľčany, k vodnej nádrži Sĺňava alebo do okolitej prírody.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a služby.

 • Dieťa od 6 rokov a ďalšia dospelá osoba 23,5 €/noc bez nároku na stravu.

 • Polpenzia pre dieťa do 11,9 rokov 8 €/noc.

 • Polpenzia pre dieťa od 12 rokov a ďalšiu dospelú osobu 12 €/noc.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,1 €/osoba/noc.

 • Príplatok za apartmán 10 €/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne 22.12.2018 - 2.1.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Hana P.)

Krásné prostředí, příjemné posezení na terase u vody, milý personál, pár minut od kolonády. Nevýhodou bylo, že nebylo možné se na pokoji připojit k WiFi, ale možnost zapůjčení routeru a slabší polopenze, není možnost výběru jídla. Jinak jsme byli velmi spokojeni.

Skvelé (Pavlína T.)

Prostředí bylo ucházející. Pokoje vypadali, tak jak na fotkách. Co nám chybělo, o to jsme si řekli a personál se snažil vyjít nám vstříc. Ale platí tu, o co si neřeknete to nemáte. Kuchyně byla výborná. Měli jsme polopenzi. Porce byli tak akorát pro jednoho. Najedli jste se, ale nepřejedli jste se. Malou nevýhodou byl pohyblivý čas, kdy se večeře vydávala. Každý den jste se museli tedy ujistit, kdy se máte vrátit. Bohužel penzion zavíral po osmé hodině a pak už jste si tu nic nedali. Byla to velká škoda, jelikož penzion láká na příjemné posezení na terase. Na internetu píší o restauraci, ale ta nefunguje. Bylo velmi příjemné, že penzion sídlí vedle kúpelného ostrovu. Perfektní pro návštěvu termálů. Autem jsme si tak udělali výlet na Čachtický hrad, do Podmolí na miniatury hradů, na zříceninu Beckov a do Smolenice. Nakonec jsme se prošli i na vrh Marhát s krásnou rozhlednou.

Vynikajúce (Milada S.)

S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Prostředí penzionu bylo pěkné s příjemným posezením u dobré kávy na venkovní terase. Strava byla velmi chutná. Personál příjemný a ochotný. Projížďku lodi a vláčkem. Procházky v krásně upravených parcích a pěkné posezení v předzahradkách restaurací.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytujú veľa možností trávenia voľného času - od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez menšie výlety do okolia, až po výlety do neďalekých Malých Karpát. Piešťany nie sú len kúpeľným mestom, pulzujú tiež históriou a kultúrou. V letných mesiacoch môžete navštíviť napríklad aj obľúbené hudobné festivaly Grape a Topfest. O zaujímavý program navečer sa postará napríklad Kursalon - Kúpeľná dvorana v centre mesta, kde sa odohráva množstvo kultúrno-spoločenských akcií (koncerty, tanečné večery, výstavy, divadelné predstavenia a pod.).

Národný žrebčín Topoľčianky

Národný žrebčín Topoľčianky

Žrebčín špecializujúci sa na chov 4 plemien koní patrí medzi najvýznamnejšie svetové žrebčíny vôbec. Môžete tu absolvovať prehliadku jazdiarne alebo Hipologickej expozície chovu koní. Nesmie chýbať ani ukážka chovaných plemien koní. Milovníci romantiky môžu využiť možnosť jazdy kočom.

Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Máte radi históriu? Potom určite nemôžete obísť krásny Topoľčianského zámku, ktorý je otvorený po celý rok. V klasicistickom krídle zo 16. až 19. storočia môžete obdivovať vzácny nábytok, bytové doplnky ako sú koberce, orientálne závesy, slohové zrkadlá a keramika. A samozrejme zbrane. Pozornosť púta aj zámocká knižnica, ktorá v súčasnosti obsahuje viac ako 14 000 zväzkov.