• Neobmedzený vstup do Thermalparku

 • 10 bazénov a veža so 7 toboganmi

 • Hotel prepojený s termálmi

 • Bohaté raňajky každý deň

 • Vstup a zľava do wellness

Užite si krásu a štýl nových apartmánov prepojených s termálmi v Dunajskej Strede. V cene pobytu máte raňajky, bohaté wellness so saunami a vírivkou i celodenné vstupy do Thermalparku.

Dovolenka snov v nových luxusných apartmánoch

Apartmánové domy Termál *** sa nachádzajú v tesnom susedstve s Thermalparkom v Dunajskej Strede, stačí prejsť niekoľko metrov a ste v teplej vode.


Užite si luxus úplne novej stavby. Apartmány sú v prevádzke od mája 2017 a za krátku dobu si ich zákazníci Zľavokingu stihli zamilovať. Na čistučké a úplne nové apartmány nešetria chválou.


Hosťom sú k dispozícii moderne zariadené dvojlôžkové a štvorlôžkové apartmány so sociálnym zariadením, vlastnou kuchynkou a balkónom alebo terasou. Dom je rozdelený na tri poschodia.

Navštívte stránky hotela a prezrite si ako sú riešené interiéry. Nájdete tu tiež podrobné pokyny na cestu do apartmánov vrátane mapy, aby ste svoj vysnený hotel ľahko našli.

V cene balíčka máte bohaté raňajky formou bufetu, ktoré dostanete v Thermalparku.

Termály pre malých a veľkých

Thermalpark v Dunajskej Strede je jedným z najobľúbenejších a najnavštevovanejších stredísk na južnom Slovensku. Dokonalý relax a zábava vás čakajú na ploche 18 ha. K dispozícii budete mať celkom 10 vnútorných a vonkajších bazénov s liečivou a termálnou vodou s teplotou 26 - 39 °C. Priaznivo pôsobí predovšetkým pri problémoch pohybového ústrojenstva.

Pre deti je tu detský bazén so šmýkačkou. Pre staršie ratolesti je tu veža so siedmimi toboganmi, vybiť energiu si môžete aj pri športových aktivitách (plážový minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, šach).

A pokiaľ sa chcete tiež aspoň raz nechať poriadne rozmaznávať, odporúčame masážne centrum a saunový svet s fínskou, bio, infra a parnou saunou.

Dovolenka snov v nových luxusných apartmánoch

Apartmánové domy Termál *** sa nachádzajú v tesnom susedstve Thermalparku v Dunajskej Strede, s kúpaliskom sú spojené chodbou. Prístup k bazénom je tak maximálne pohodlný.


Užite si luxus úplne novej stavby. Apartmány sú v prevádzke od mája 2017 a za túto krátku dobu si ich zákazníci Zľavokingu stihli zamilovať. Na čistučké a úplne nové apartmány nešetria chválou.


Hosťom sú k dispozícii moderne zariadené dvojlôžkové štúdiá so sociálnym zariadením, vlastnou kuchynkou a balkónom. Dom je rozdelený na tri poschodia.

Navštívte stránky hotela a prezrite si, ako sú riešené interiéry. Nájdete tu tiež podrobné pokyny na cestu do apartmánov vrátane mapy, aby ste svoj vysnívaný hotel ľahko našli.

V cene balíčka máte bohaté raňajky formou bufetu, ktoré dostanete v Thermalparku.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Cena za prístelku po dohovore s ubytovacím zariadením.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,87 €/osoba/noc.

 • Povinná vratná kaucia pri nástupe na pobyt 35 €.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v apartmánoch.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v apartmánoch . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v apartmánoch záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaromír T.)

Velmi hezký hotel, který byl teprve vloni otevřený pro hosty. Zařízení pokojů je účelné a pěkné, všechno sladěné, včetně balkónu. Budova, ve které jsme byli ubytováni je spojena s termály, takže jsme v županech, které jsou na pokoji k dispozici, přešli nadzemním koridorem až do areálu term. koupaliště. Před hotelem je hezká výsadba okrasných keřů, včetně nádherného trávníku, parkoviště a pergoly.

Vynikajúce (Tomáš H.)

Celkem jsme spokojeni, trochu komplikované převzetí pokoje, nebylo dokončeno propojení s koupalištěm a nedalo se kde usušit plavky a ručníky.

Vynikajúce (Alena K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Personál i majitelé byli velmi příjemní a vstřícní

Tipy na výlet

Thermal Park Dunajská Streda

Thermal Park Dunajská Streda

Thermalpark v Dunajskej Strede je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších stredísk na južnom Slovensku. Dokonalý relax a zábava vás čakajú na ploche 18 ha. K dispozícii budete mať celkom 10 vnútorných a vonkajších bazénov s liečivou a termálnou vodou s teplotou 26 - 39 °C. Priaznivo pôsobí predovšetkým pri problémoch pohybového ústrojenstva. Pre deti je tu detský bazén so šmýkačkou a cez leto aj detský klub s pestrým programom, ktorý vaše dieťatko dostatočne zabaví. Pre tie odrastenejšie ratolesti je tu veža so siedmimi tobogánmi, vybiť si energiu môžete aj pri športových aktivitách (plážový minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, šach).

Dunajská Streda

Dunajská Streda

Či už vás lákajú múzeá alebo historické pamiatky, tu si prídete na svoje. Navštívte napríklad rímsko-katolícky kostol sv. Juraja alebo radnicu na Hlavnej ulici. Obdivovať môžete aj Žitnoostrovské múzeum v budove kaštieľa, alebo výstavy v Galérii Súčasných maďarských umelcov. K tráveniu voľného času láka aj samotný Dunaj. Vydajte sa pozdĺž brehu na romantickú prechádzku.

Malkia Park

Malkia Park

Neďaleko Slovakia Ringu nájdete Malkia Park. Funguje predovšetkým ako záchranná stanica, kam sú premiestňované zvieratá z cirkusov alebo z akýchkoľvek iných nevhodných podmienok. S akými druhmi že sa tu stretnete? Milovníkov veľkých šeliem potešia levy, tigre, leopardy, pumy, gepardy a rysy. Okrem toho tu narazíte aj na raritu v podobe samičky leoparda snežného. Zblízka ale môžete vidieť aj papagáje, surikaty alebo napríklad gibony. Malkia Park je s prestávkami otvorený každý rok od apríla. Ak sem hodláte zavítať, odporúčame pozrieť si dané obdobie na webových stránkach, aby sa vám nestalo, že zostanete stáť pred bránami.