• Vstup do sauny

 • Vírivka pre dvoch

 • Bohatá polpenzia

 • Dieťa zdarma

 • Vysoké Tatry

Vydajte sa za oddychom do hôr. Užite si skvelý pobyt plný lyžovania v Hoteli Eufória ***. Hotel patrí k obľúbeným miestam zákazníkov Zľavokingu, a to vďaka vynikajúcej strave, wellness a ochotnému personálu.

Dovolenka v náruči Vysokých Tatier

Komfortné ubytovanie ponúka novo zrekonštruovaný Hotel Eufória ***, ktorý sa nachádza neďaleko Dolného Smokovca.

Hotel poskytuje hosťom ubytovanie v dvojlôžkových izbách, ktoré prekračujú štandard 3 hviezdičiek. Každá moderne zariadená izba má samostatnú kúpeľňu s hydromasážnou sprchou, sociálne zariadenie a televízor.


V hoteli sa budete cítiť príjemne nielen vy, ale aj vaše deti. Na hranie môžu zdarma využiť detský kútik.


Dospelí iste ocenia ponuku hotelového baru a reštaurácie. Ráno i večer sa tu vďaka polpenzii najete dosýtosti z dobrôt servírovaných formou bufetu.

Nezabudnite navštíviť aj wellness centrum so saunou a vírivkou. Pobyt v týchto zariadeniach sa postará o správny krvný obeh, relaxáciu a zvýšenie imunity. Ak si potom budete potrebovať ponaťahovať svaly, nie je nič jednoduchšie než navštíviť hotelové fitness.

Dovolenka v náruči Vysokých Tatier

Komfortné ubytovanie ponúka novozrekonštruovaný Hotel Eufória ***, ktorý sa nachádza neďaleko Dolného Smokovca.

Hotel poskytuje hosťom ubytovanie v dvojlôžkových izbách, ktoré prekračujú štandard 3 hviezdičiek. Každá moderne zariadená izba má samostatnú kúpeľňu s hydromasážnou sprchou, sociálne zariadenie a TV.


V hoteli sa budete cítiť príjemne nielen vy, ale aj vaše deti. Na hranie môžu zdarma využiť detský kútik.


Dospelí iste ocenia ponuku hotelového baru a reštaurácie. Ráno i večer sa tu vďaka polpenzii najete dosýtosti z dobrôt servírovaných formou bufetu.

Nezabudnite navštíviť aj wellness centrum so saunou a vírivkou. Pobyt v týchto zariadeniach sa postará o správny krvný obeh, relaxáciu a zvýšenie imunity. O dostatok pohybu nebudete mať núdzu. Veď Hotel Eufória *** je vynikajúcim východiskovým bodom pre túry po tunajších horách.

Dodatočné info

Deti:

 • 1 dieťa do 11,9 rokov zdarma na prístelke, ako 3. alebo 4. osoba v rodinnej izbe alebo ako 3. osoba v trojlôžkovej izbe.

 • Ďalšie deti do 11,9 rokov na prístelke alebo v rodinnej izbe 15 €/noc vrátane polpenzie.

 • Deti do 14,9 rokov na prístelke alebo v rodinnej izbe 18 €/noc vrátane polpenzie.

 • Deti do 14,9 na pevnom lôžku 23 €/noc vrátane polpenzie.

 • Osoba od 15 rokov na prístelke 27 €/noc vrátane polpenzie.

 • Zapožičanie detskej postieľky 10 €/pobyt.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba od 15 rokov/noc.

 • Doplatok za rodinnú izbu 10 €/izba/noc.

 • Doplatok za apartmán 20 €/izba/noc.

 • Doplatok za dvojlôžkovú izbu obsadenú jednou osobou 10 €/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out je do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Andrea K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, pokoje čisté, strava výborná, okolí hotelu krásné, hlavně krásný výhled z terasy na Tatry.

Vynikajúce (Miroslava M.)

Nejkrásnější místo pro ubytování se ve Vysokých Tatrách. Bezvadné výchozí místo, TOP personál, skvělá a bezkonkurenční paní kuchařka. Super odpočinek ve wellness - vše na jedničku!

Vynikajúce (Kristína Haľková H.)

Pobyt v hoteli sa nám veľmi páčil. Strava bola výborná a aj personál veľmi ústretoví a milí.

Tipy na výlet

Ski areál Starý Smokovec

Ski areál Starý Smokovec

Lyžiarske stredisko je situované na južných svahoch Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom. Starý Smokovec je vhodný predovšetkým pre rodiny a lyžiarov začiatočníkov. Stredisko je rozdelené na dva areály: Jakubkova lúka a Hrebienok. Oba areály sú od seba vzdialené 600 metrov. Celkom ponúka 5 svahov a tiež obľúbenú sánkarskú dráhu s večerným osvetlením dlhú 2,7 km. Ak sa chcete naučiť lyžovať, alebo podnietiť lásku k lyžovaniu vo svojich deťoch, je Starý Smokovec ideálnym strediskom. Navyše tu nájdete aj lyžiarsku školu.

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rajom pre všetkých lyžiarov. Aj tých najnáročnejších z vás uspokojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla s prevýšením 1300 m. Sneh je tu garantovaný po celých 5 mesiacov, zároveň si užijete moderné sedačkové a kabínkové lanovky. A až vás unaví lyžovanie, oddýchnite si na vyhliadkovej veži na Skalnatom Plese, je z nej dych berúci výhľad. Pre tých najmenších je tu potom 6 km ľahkých trás, rodičia ocenia aj vnútorný funpark Kamzíkovo na Skalnatom plese, ktorý poskytuje babysitting.

Ski areál Štrbské Pleso

Ski areál Štrbské Pleso

Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka 9 km ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí vhodných pre začiatočníkov, stredne pokročilých lyžiarov a rodiny s deťmi. Zalyžovať si môžete na piatich červených a jednej modrej zjazdovke. Pripravte sa na skvelý zimný zážitok, Pleso láka návštevníkov vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami. Nájdete tu trate na slalom, zjazd a trate pre bežky v dĺžke až 32,5 km .

Nenechajte si ujsť adrenalín v podobe snowparku alebo večerného lyžovania. Samozrejmosťou je servis ako požičovňa lyží, snowboardov a lyžiarskych škôl.