• Privátna vírivka

 • Vstup do sauny

 • Víno na izbe

 • Bufetové raňajky

 • Kúpeľné Piešťany

Hľadáte oddychový wellness pobyt s privátnym vstupom do sauny a vírivky? Hotel Vila Anne-Mary *** je ideálnym miestom pre vás. Navyše vás čakajú švédske stoly, fľaša vína na izbe aj espresso s kúpeľnými oblátkami.

Dovolenka v kúpeľoch Piešťany

Hotel Vila Anne-Mary *** leží pri malebnom parku v širšom centre obľúbeného kúpeľného mesta Piešťany, ktoré ponúka veľa možností pre oddych i zábavu v akomkoľvek ročnom období.

Ubytovaní budete v pohodlných, nových dvojlôžkových izbách Executive s vlastným sociálnym zariadením, TV, WiFi pripojením a možnosťou prístelky. Priplatiť si môžete tiež apartmán. Bufetové raňajky si vychutnáte v štýlovo zariadenej jedálni.

V hotelovom wellness centre na vás čaká fínska sauna, infra sauna a tiež vírivka. Privátny vstup máte v cene balíka, čaká tak na vás skvelý romantický zážitok. Dokúpiť si môžete tiež procedúry vykonávané profesionálnym personálom.

Dovolenka v kúpeľoch Piešťany

Hotel Vila Anne-Mary *** leží pri malebnom parku v širšom centre obľúbeného kúpeľného mesta Piešťany, ktoré ponúka veľa možností pre oddych i zábavu v akomkoľvek ročnom období.

Ubytovaní budete v pohodlných izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, WiFi pripojením a možnosťou prístelky. To či budete bývať v pôvodnej, alebo v novej časti hotela, je len na vás. Priplatiť si môžete tiež apartmán. Bufetové raňajky si vychutnáte v štýlovo zariadenej jedálni.

Krásne wellness centrum

V hotelovom wellness centre na vás čaká fínska sauna, infra sauna a tiež vírivka. Čaká tak na vás skvelý romantický zážitok vo dvojici. Dokúpiť si môžete tiež procedúry vykonávané profesionálnym personálom.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma.

 • Prístelka + raňajky za doplatok 20 €/noc.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,1 €/osoba/noc.

 • Apartmán za 10 €/noc.

Ďalšie info:

 • Možnosť dokúpenia masáží, parafínového zábalu alebo rašelinového zábalu.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 do 20:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Peter K.)

Hotel je v peknom prostredi pri parku. Ranajky boli vyborne, pestry bufetovy stol. Wellness bol prijemny, virivka aj sauny. Personal ustretovy. Mali sme aj bicykle so sebou a vytahom sa dali schovat do pivnice.

Vynikajúce (Mária B.)

Hotel je na krásnom, tichom mieste, všetko zodpovedalo tomu čo nám ponúkali. Zo všetkým sme boli nadmieru spokojní, hotel krásny, izby krásne, ranajky výborné a veľký výber, bicykle fantastické, len škoda že su len 2. Personál milí, usmiati, komunikační - zlatí ľudia. Tipy na výlet: Beckov, Čachtický a Trenčianský hrad - je tam toho spusta, len to treba dobre zorganizovať.

Vynikajúce (Dáša T.)

Hotel bol v príjemnom tichom prostredí a napriek tomu blízko centra mesta. Všetko čo bolo sľúbené v kupóne sme dostali, dokonca nám to bolo hneď pri príchode ponúknuté, bez dotazovania, tak ako to má byť. Pani recepčná bola veľmi milá, ústretová, doslova by nám splnila všetko čo nám videla na očiach, boli sme veľmi milo prekvapený. Radi sa vrátime do takej pohody. Ďakujeme.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytujú veľa možností trávenia voľného času - od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez menšie výlety do okolia, až po výlety do neďalekých Malých Karpát. Piešťany nie sú len kúpeľným mestom, pulzujú tiež históriou a kultúrou. V letných mesiacoch môžete navštíviť napríklad aj obľúbené hudobné festivaly Grape a Topfest. O zaujímavý program navečer sa postará napríklad Kursalon - Kúpeľná dvorana v centre mesta, kde sa odohráva množstvo kultúrno-spoločenských akcií (koncerty, tanečné večery, výstavy, divadelné predstavenia a pod.).

Turecké kúpele Hammamm a Sina

Turecké kúpele Hammamm a Sina

Turecké kúpele Hammam v minulosti slúžili iba bohatej šľachte a finančným magnátom. Dnes je veľkolepý areál k dispozícii kúpeľným hosťom aj širokej verejnosti. Pýši sa krásnym exotickým prostredím, ktoré neprestáva uchvacovať ani po opakovaných návštevách.

Areál disponuje vnútornými bazénmi aj vonkajším bazénom Grand. Najobľúbenejším je termálny bazén Sina, do ktorého priamo vyviera prameň s teplotou 39 °C. Termálny kúpeľ si môžete navyše dopriať aj vo vani, tá je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorým nevyhovuje spoločné kúpanie. Teplota vody vo vaniach je individuálna, podľa predpisu lekára.

Historické mesto Trnava

Historické mesto Trnava

V Trnave sa nachádza toľko historických pamiatok a cirkevných stavieb, že sa jej hovorieva aj "Malý slovenský Rím". Historické jadro mesta bolo preto v roku 1987 vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Z nespočetného množstva historických a kultúrnych artefaktov sa dá vypichnúť napríklad súsošie Najsvätejšej Trojice, kostol sv. Anny, katedrála sv. Jána Krstiteľa, barokový Dom hudby, Ortodoxná synagóga a Synagóga status quo s výraznými orientálnymi prvkami alebo napríklad františkánsky kostol sv. Jakuba. Pokiaľ by ste mali chuť na nejakú kultúru, príležitosti ponúka Divadlo Jána Palárika alebo napríklad Letné kino v mestskom amfiteátri.