Zažite perfektnú dovolenku v kúpeľnom meste Turčianske Teplice. Tešiť sa môžete na polpenziu, uvoľňujúce masáže, zdravotné procedúry a tiež vstup do galérie a do Spa & Aquaparku Turčianske Teplice s minerálnou vodou.

Hotel Rezident v srdci vyhľadávanej kúpeľnej oblasti

Rodinný hotel Rezident *** nájdete v centre obľúbených kúpeľov Turčianske Teplice, hneď pri kúpeľnom parku, pešej zóne a len 60 metrov od Spa & Aquaparku.


V hoteli Rezident sa môžete tešiť na prívetivý prístup a ochotný personál. Hotel je obzvlášť vhodný pre seniorov, ktorí ocenia profesionálnu starostlivosť, ozdravné procedúry a pokojné prostredie.


Izby hotela sú pekne zariadené a novo vybavené, celý interiér je vo farbách béžovej a zelenej s nábytkom z tmavého dreva. Súčasťou hotela je tiež známa reštaurácia so širokou ponukou medzinárodnej kuchyne, talianskych káv či lahodných vín a koňakov.

Masáže a ozdravné procedúry

Vaše telo privíta výdatnú dávku relaxácie, ktorej sa vám vďaka procedúram v cene balíčka dostane. Čaká vás hneď niekoľko masáží - klasická uvoľňujúca masáž chrbta, masáž chodidiel a prístrojová masáž. Kým ruky masérov sa postarajú o uvoľnenie napätia vašich svalov, kolagénová terapia je tu pre vašu pokožku. Pomáha liečiť jazvy a vyhladzovať vrásky.

Obľúbené kúpele Turčianske Teplice s liečivou vodou

Najvyhľadávanejšou atrakciou mesta sú kúpele Spa & Aquapark s liečivou minerálnou vodou s teplotou 43 - 46 °C, ktorá je ideálna na liečbu pohybového aparátu. V areáli nájdete bazény, ktoré stoja priamo na minerálnych prameňoch. Jeden večer strávite kúpaním v týchto bazénoch zdarma.

Čaká vás relaxačný, rehabilitačný bazén, vírivka a mnoho ďalšieho:

  • Plavecký bazén (25 m)
  • Sedací bazén so svetelným efektom a masážnymi tryskami
  • Tobogany "Kamikadze" (47 m) a "Akčný film" (97 m)
  • Bazén s atrakciami (vonkajší bazén s vodnými masážnymi ležadlami, divokou riekou a vodnými chrličmi) i sauny

Celodenné vstupné zakúpite za 17,50 €/osoba.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ludmila K.)

S pobytem jsme byli docela spokojeni, jenom nám vadila špatná izolace, do pokoje byly slyšet zvuky z koupelny, tekoucí sprcha atd. Jinak co se týká stravy, s tou jsme byli velmi spokojeni, ochotný personál.

Vynikajúce (Hana B.)

Kvalifikovaný personál, výborné služby, profesionálny prístup zo strany personálu, výborná strava...hodnotím na jednotku.

Skvelé (Miroslav S.)

V hoteli Rezident sme boli po prvýkrát. Podľa niektorých recenzií z internetu sme pred príchodom mali zmiešané pocity, čo sa však hneď zmenilo po príchode. Milí personál hotela, počnúc recepciou až po kuchyňu. Strava prijateľná. Treba brať do úvahy aj to, že ešte stále prebieha v hoteli rekonštrukcia....výmena dverí a kobercov, čo však nijak nenarušuje pobyt. Bolo fajn, hneď na hoteli sme si zarezervovali ďaľší pobyt začiatkom roku 2015. Doporučujem.

Skvelé (Anton P.)

Prostredie hotela pekné, dostali sme všetky procedúry, strava bola dobrá, personál hotela príjemní, ochotní. Dobrý typ pre rodinnú dovolenku.

Vynikajúce (josef Z.)

Velmi spokojeni,vše bylo OK. Služby bez připomínek OK.Ubytování na solidní úrovni,stravování velmi dobré,personál ochotný,vše zajistil ke spokojenosti.

Skvelé (Jindřich ?.)

Prostředí hotelu příjemné, vynikající poloha zejména kvůli SPA Aquaparku, personál ochotný, strava mohla být bohatší a pestřejší, stísněné prostory při snídaních.

Vynikajúce (Petr F.)

Prostředí hotelu příjemné, všude blízko, krásné rozlehlé parky, strava vynikající, personál velmi ochotný.

Vynikajúce (Alena J.)

Pobyt odpovídal popisu a Spa-Aquapark nás mile překvapil. Rovněž ubytování a strava byly výborné.

Vynikajúce (Marcela A.)

Prostředí hotelu pěkné, personál velmi ochotný, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno.

Skvelé (Taťána H.)

S vybavením, čistotou a výměnou ručníků jsme byli spokojeni. Jen jsme postrádali v parném počasí a vůbec, v létě alespoň malou ledničku. Strava nás tedy moc nenadchla, některé omáčky byly tzv. UHO, snídaně stejné, ale nevadily. Co se týče personálu, kromě jedné recepční, vše v pořádku. Zmíněná recepční - mladá slečna - úplně bez života, úsměvu, rady, pomocí, ochoty. Vše jsme neobdrželi - po našem zjištění, kino ani nefungovalo a na galerii jsme se nezeptali. Ostatní služby byly skvělé. Ještě by chtělo zapracovat na parkování hotelových hostů - parkoviště nebylo jen pro hotel a podle toho to vypadalo! Okolí, služby infocentra, spousta hospůdek, taneční večery byly opravdu příjemné.