• Polpenzia po celú dobu

 • Spišský hrad - UNESCO

 • Vonkajší bazén neobmedzene

 • Zapožičanie bicyklov na 2 hodiny

 • Zľava na vstup do vírivky

Ubytujte sa v penzióne s romantickým výhľadom na pamiatku UNESCO Spišský hrad a užite si výlety do neďalekého Slovenského raja. Počas pobytu môžete využívať bazén, požičať si bicykle alebo relaxovať vo vírivke.

Ubytovanie s romantickým výhľadom na hrad

Penzión Podzámok sa nachádza v historickom meste Spišské Podhradie priamo pod Spišským hradom, pamiatkou UNESCO.

Ubytovanie je zabezpečené v štandardných izbách s TV, varnou kanvicou, chladničkou a vlastnou kúpeľňou. Z väčšiny z nich máte navyše úchvatný výhľad na hrad.

V penzióne je ďalej reštaurácia, kde si pochutnáte na pokrmoch tradičnej slovenskej kuchyne.

Odpočinok a turistika v Slovenskom raji

Využiť môžete tiež priestrannú záhradu s ohniskom a grilom, vonkajší bazén či úschovňu batožiny. Ponorte sa tiež do vírivky so zľavou 10 %. Za príplatok si zahrajte stolný tenis alebo biliard.

Rozhodne si nenechajte ujsť prehliadku Spišského hradu, nech jeho krásu spoznáte tiež zblízka. Zájdite si do Spišskej Novej Vsi, navštívte zoo a už to máte len kúsok do Národného parku Slovenský raj.

Po cyklotrasách sa môžete vydať na bicykloch, ktoré vám v rámci balíčka zapožičajú priamo v penzióne. Pešo sa potom vydajte chodníkmi po turistických značkách a nechajte na seba pôsobiť upokojujúce čaro prírody.

Ubytovanie s romantickým výhľadom na hrad

Penzión Podzámok stojí v historickom meste Spišské Podhradie priamo pod Spišským hradom, pamiatkou UNESCO.

Ubytovanie je zabezpečené v štandardných izbách s TV, varnou kanvicou, chladničkou a vlastnou kúpeľňou. Z väčšiny z nich máte navyše úchvatný výhľad na hrad.

V penzióne je ďalej reštaurácia, kde si pochutnáte na pokrmoch tradičnej slovenskej kuchyne. Využiť môžete tiež priestrannú záhradu s ohniskom a grilom a vonkajší bazén. Za príplatok si zahráte stolný tenis alebo biliard.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 9,9 rokov 18 €/noc na lôžku s polpenziou a vstupom do bazéna.

 • Dieťa do 14,9 rokov 20 €/noc na lôžku s polpenziou a vstupom do bazéna.

 • Dieťa od 15 rokov a ďalšia dospelá osoba 24 €/noc na lôžku s polpenziou a vstupom do bazéna.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,30 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Rostislav M.)

Klidná lokalita a bezprostřední kontakt s areálem Spišského hradu. Služby korespondují s nabídkou, strava domácí, personál ochotný. Po příjezdu doporučujeme vycházku na hrad.

Skvelé (pavla O.)

Prostředí penzionu odpovídalo nabídce. Vše co bylo na kupónu bylo splněno. Obsluha byla slabší, snídaně výborné hlavní jídlo až na malé vyjímky rovněž chutné. Na recepci byl letáček s typy na turistické výlety po okolí a všude bylo krásně. Slovensko doporučuji.

Vynikajúce (Petra N.)

Krásné místo, pokoje čisté, personál vstřícný, strava dostačující. Měli jsme štěstí na pěkně situované pokoje, nevím, jaké jsou ostatní...komplex není moc velký, spíše rodinný typ ubytování. V okolí řada míst k výletům apod.

Tipy na výlet

Spišský hrad (UNESCO)

Spišský hrad (UNESCO)

Jedna z najcennejších pamiatok Spiša sa rozkladá na ploche prevyšujúcej 4 ha. Spišský hrad je považovaný za jeden z najväčších hradných komplexov strednej Európy, je dokladom vývoja architektúry na Slovensku od 12. storočia do 18. storočia. Táto oblasť má však celkovo bohatú históriu, skala, na ktorej sa hrad rozprestiera, bola osídlená už v mladšej a staršej dobe kamennej. Najstaršia časť hradu, ako odhalili archeologické výskumy, bola kruhová obytná veža postavená v 11. - 12. storočí (a v 13. storočí zanikla). Dnešná kruhová veža vznikla koncom 13. storočia spolu s románskym palácom a ďalšími časťami hradu.

Slovenský raj

Slovenský raj

Vydajte sa po drevených rebríkoch cez divoké lesy a pozdĺž riek až k vyhliadkam, z ktorých budete mať Slovenský raj ako na dlani. Medzi najznámejšie turistické trasy patria: Suchá Belá, Prielom Hornádu alebo výstup na Tomášovský výhľad, ktorý vás očarí rozhľadom do celých Vysokých Tatier. Príjemnú prechádzku si môžete v Slovenskom raji užiť v akomkoľvek ročnom období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany sa nachádza Sovia skala, pomenovaná po svojich častých vtáčích návštevníkoch. Zo skaly sa vám naskytne pekná vyhliadka do okolia.

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad

Celkom 13 bazénov a 350 vodných atrakcií, to je ponuka populárneho AquaCity. Vyrazte zrelaxovať, v tomto areáli si iste prídete na svoje. Aquapark disponuje 3 vonkajšími termálnymi bazénmi, vnútornými relaxačnými bazénmi, v ktorých sa po večeroch koná laser show, ďalej tu nájdete luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi aj bazén pre deti plný atrakcií. AquaCity sa navyše môže pochváliť aj jedným veľmi pôsobivým "naj" - má najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na celom Slovensku. Sauny, vírivky, ľadovú jaskyňu, masáže, procedúry aj párty miestnosti s vodnými posteľami, to všetko ponúka svojim návštevníkom.