• Vstupenka do Rímskych kúpeľov

 • Dieťa do 9,9 rokov zadarmo

 • Podhájska - obľúbená lokalita

 • Izby s kuchynkou

 • WiFi a parkovanie zadarmo

Penzión Adria kúsok od známeho termálneho kúpaliska v kúpeľnom mestečku Podhájska je ideálnym miestom na oddych. Užite si ubytovanie na izbe s kuchynkou i vstup do kúpeľov. Jedno dieťa do 9,9 rokov má pobyt zdarma.

Rodinný pobyt v Podhájskej

V Penzióne Adria v kúpeľoch Podhájska zažijete tú najlepšiu dovolenku s celou rodinou. Či už dávate prednosť blázneniu sa vo vode alebo výletom po okolí, tu nájdete oboje.

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením aj kuchynkou s chladničkou, varičom a varnou kanvicou, môžete si teda urobiť niečo dobré pod zub kedykoľvek počas dňa. Na izbách nájdete aj TV a WiFi, každá z nich má naviac samostatný vchod na terasu s možnosťou posedenia.

Termálne kúpalisko s Rímskymi kúpeľmi

Len 400 metrov (10 minút chôdze) od penziónu sa nachádza Termálne kúpalisko Podhájska. Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu 3 bazény s termálnou vodou - sedací, ochladzovací i detský bazén.

Voda v kúpeľoch sa často prirovnáva k vode z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt už pomohol tisícom návštevníkov.

Tešte sa na Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Zájdite tiež do štýlových Rímskych kúpeľov (10:00 - 21:30 hodín), kam máte vstup v cene. Aj tu nájdete termálnu vodu (33 - 38 °C) a ideálne miesta k relaxu ako veľký sedací bazén, vírivku a sauny. Nechýba ani Kleopatrin kúpeľ a masáže.

Rodinný pobyt v Podhájskej

V Penzióne Adria v kúpeľoch Podhájska zažijete tú najlepšiu dovolenku s celou rodinou. Či už dávate prednosť šanteniu vo vode alebo výletom do okolia, tu nájdete oboje.

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením i kuchynkou s chladničkou, varičom a varnou kanvicou, môžete si teda pripraviť niečo dobré pod zub kedykoľvek počas dňa. Na izbách nájdete aj TV a WiFi, každá z nich má navyše samostatný východ na terasu s možnosťou posedenia.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Jedno dieťa do 9,9 rokov zdarma na prístelke (bez vstupu do kúpeľov).

 • Druhé dieťa do 9,9 rokov na prístelke 6 €/noc (bez vstupu do kúpeľov).

 • Dieťa od 10 rokov alebo dospelá osoba na prístelke 8 €/noc (bez vstupu do kúpeľov).

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • V termíne 9.4. - 30.4.2018 je termálne kúpalisko uzavreté.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 13:00 hodín, check out do 9:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslava ?.)

Paní domácí je milá a příjemná dáma. Poskytla nám veškeré informace, které jsme při příjezdu potřebovali. Ubytování odpovídá popisu - pokoj plně vybavený a vše čisté. Rádi se sem vrátíme.

Vynikajúce (Marie F.)

Pobyt v penzionu Adria byl pohodový. Paní majitelka milá, příjemná a vstřícná. Prostředí čisté, není co vytknout. Pokud pojedeme znovu do Podhájské, rádi bychom do Adrie.

Vynikajúce (Jiří B.)

Krásné prostředí, pokoje účelně vybavené, všude čisto, paní Mrvánová nám dala informace o službách, které byly ve všem splněny. Majitelka ochotná, snažila se náš pobyt co nejvíc zpříjemnit.

Tipy na výlet

Kúpele Dudince

Kúpele Dudince

Slovenské kúpele Dudince sú ideálnym miestom na pokojnú zdravotnú dovolenku. Podstúpiť tú môžete hneď niekoľko liečebných procedúr, ako sú napríklad minerálne kúpele, elektroliečby, vodoliečby, masáže, zábaly, bankovanie, joga a desiatky ďalších aktivít. Voda v kúpeľoch Dudince má viac ako 28 °C a obsahuje 6 blahodárne pôsobiacich minerálov. Lieči súčasne ochorenia pohybovaného aparátu a srdcovo-cievneho systému. Vodu podobného zloženia nájdete už len vo francúzskom Vichy. Zaujímavosťou je 32 dochovaných kamenných rímskych bazénov.

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovalého hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prejsť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.