• Viac možností ubytovania

 • Tretie dieťa na prístelke zdarma

 • Zľava do Rímskych kúpeľov

 • V kúpeľoch Podhájska

 • Parkovanie a WiFi zdarma

Pre dokonalý relax nemusíte jazdiť až k Mŕtvemu moru. Rovnaké regeneračné účinky má totiž liečivá voda v Podhájskej. Vyberte si svoj ideálny pobyt v rekreačných zariadeniach Alfa a užite si zľavu do kúpeľov.

Dovolenka v penzióne alebo drevenici

Penzión Alfa leží priamo v centre Podhájskej a k známemu termálnemu kúpalisku dorazíte v priebehu 10 minút chôdze. V každom štúdiu je pre hostí k dispozícii TV, kuchynský kút so základným vybavením a chladničkou, samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa so sprchou. Vďaka ubytovaniu v štúdiách budete mať dostatok pokoja a výdatne si tak počas svojej dovolenky oddýchnete.

Ubytovať sa ale môžete aj v útulnej drevenici, ktorá sa tiež nachádza priamo v obci Podhájska. V drevených interiéroch na vás dýchne jedinečná atmosféra. Nájdete tu kuchynský kút so základným vybavením, sociálne zariadenie aj chladničku.

Relax v Rímskych kúpeľoch

V Podhájskej môžete relaxovať v Rímskych kúpeľoch (oproti známemu termálnemu kúpalisku), kam získate vďaka ubytovaniu v Štúdiách Alfa zľavu 20 % až 40 %. Rímske kúpele sú celé kryté a liečivá voda má unikátne zloženie. K dispozícii je tu niekoľko druhov sáun i vaňové kúpele.

Termálne kúpalisko s liečivou vodou a relaxácia

Zájsť si môžete aj na termálne kúpalisko. Areál Termálnych kúpeľov Podhájska sa rozprestiera na 12 ha. Geotermálny prameň má teplotu 80 °C a presahuje teplotu prameňov v Karlových Varoch. V zimnej sezóne sa môžete tešiť na 3 bazény s vodou s teplotou 18 °C až 40 °C. Vstup na jednu hodinu stojí 3 €/dospelá osoba.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov na prístelke zdarma.

 • Dieťa do 14,9 rokov 5 €/noc na prístelke.

 • V prípade pobytu s tromi deťmi tretie dieťa do 14,9 rokov na prístelke zdarma.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Drevenica

 • Check in v sobotu a utorok od 10:00 do 14:00 hodín, check out od 9:00 do 10:00 hodín.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Nástup na pobyt od 10:00 do 14:00 hodín, koniec pobytu do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 3 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dušan T.)

Uteraky v kupelni neboli ale po vypytani nam dali. Keby sme si to neboli vsimli majitel odide a nemame sa do coho utriet. Inac v poriadku.

Skvelé (Hanka P.)

Obdrželi jsme vše co bylo v kuponu. S ubytováním jsme byli spokojeni, pan majitel byl vstřícný. Wifi nefungovala, ale nejsme na ni závislí. Nad postelí by mohla být polička. Větší vzdálenost na koupaliště, nám to nevadilo, byla to příjemná procházka.

Vynikajúce (IVAN K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojení. Sice kousek dál o termálů, ale vycházka stojí za to.

Tipy na výlet

Levický hrad

Levický hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia a predovšetkým ideálne miesto na výlety. Hrad je totiž ľahko dostupný, leží priamo v centre Levíc. V hornej časti hradu sa nachádzajú zvyšky gotického paláca, najstaršieho opevnenia a kruhovej bašty. Tá bola v 19. storočí prestavaná na letohrádok. Zachovalo sa aj obvodové murivo, nárožné rámovanie, gotický vstupný portál do paláca, fragmenty omietok a opevnenia. Súčasťou hradu je kaštieľ, kde v súčasnosti sídli Tekovské múzeum.

Obľúbeným miestom návštevníkov hradu je čajovňa umiestnená v jednej zo stredovekých bášt. Lahodný nápoj si tak môžete vychutnať v neobvyklej, mierne tajuplnej atmosfére.

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.

Komárno

Komárno

Komárno je nielen najjužnejším, ale aj najnižšie položeným miestom v Slovenskej republike. Od svojho maďarského náprotivku ho delí len rieka Dunaj. Do maďarského mesta Komárom sa teda dostanete jednoducho len prejdením alžbetínského mostu, ktorý tieto dve mestá spája. Komárno je vďaka svojej polohe a klíme ideálnym miestom na letnú dovolenku, čo dokazuje i veľký počet rekreačných stredísk v meste a jeho blízkom okolí. Pri jeho návšteve nezabudnite na známe Nádvorie Európy a starú nedobytnú Komárňanskú pevnosť.