• Neobmedzený vstup do vírivky

 • Neobmedzený vstup do bazéna

 • Fínska sauna a morský aerosólový kúpeľ

 • Zábalová terapia podľa výberu

 • Polpenzia po celú dobu pobytu

Užite si poriadnu dávku relaxu v spišskom regióne v hoteli SOREA. V cene balíka vás čaká polpenzia, ale aj neobmedzené wellness s bazénom a vírivkou, ďalej sauna a procedúry.

Spoznajte kúzlo Ľubovnianských kúpeľov

Kongres a relax Hotel SOREA ĽUBOVŇA nájdete v malebnom údolí Ľubovnianských kúpeľov, ktoré sú ideálnym východiskovým bodom pre všetky výlety a poznávanie okolitej prírody.

Ubytovaní budete v pohodlne zariadenej dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a balkónom, ktorý vám poskytne výhľad na hory. Samozrejmosťou je potom TV/SAT a vlastné sociálne zariadenie. V hotelovej reštaurácii sa tešte na slovenskú kuchyňu s piatkovým dňom špecialít z regiónu "Tak chutí Spiš", ale aj na kaviareň a nočný bar.

Deti majú k dispozícii detský kútik a ihrisko s preliezačkami. Ďalšou extra službou, ktorú môžete využiť je sprostredkovanie výletov do blízkeho aj vzdialeného okolia - Ľubovniansky hrad, Nestville Park, Pieniny, Dunajec, hora Zvir, Bardejov, Zakopane, Nowy Targ.

Doprajte si nezabudnuteľný relax vo wellness

V tomto hoteli si oddýchnete. Vo wellness centre na vás čaká krytý bazén a vírivka, kam máte neobmedzený vstup. Na zohriatie si vyberte fínsku saunu a na dokonalý relax jednu zo zábalových terapií. Na výber máte rašelinový, bylinný detoxikačný, levanduľový alebo čokoládový zábal. Ďalej potom tiež zábal zo včelieho vosku alebo s ajurvedskými bylinkami.

Za príplatok si môžete užiť aj rôzne druhy masáží.

Dodatočné info

Deti:

 • 2 deti do 14,9 rokov ubytovanie na prístelke alebo spoločnom lôžku v cene. Povinný doplatok za polpenziu pre deti do 14,9 rokov 7,80 €/osoba/noc.

 • Možnosť zapožičania detskej postieľky.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,75 €/osoba/noc.

 • Príplatok za rodinnú izbu (4x lôžko, 2x prístelka) 5 €/noc (je potrebné zakúpiť 2 kupóny a rezervovať vopred).

 • Príplatok za apartmán (2x lôžko, 2x prístelka) 10 €/noc (nutné rezervovať vopred).

 • Možnosť zaistenia odvozu taxíkom za 8 - 10 €. Nutné rezervovať min. 1 deň pred nástupom.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 7 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Gabriela ?.)

S hotelom spokojná. Čakala som lepšiu komunikáciu od personalu co sa týka procedúr a doplnkových masáži. Chladná voda v bazéne.

Vynikajúce (Peter M.)

Pobyt zodpovedal ponuke, dostali sme všetky služby uvedené na kupóne. Prostredie , najmä príroda nás veľmi občerstvili! Boli sme na VYHLIADKE aj pri PRAMEŇOCH aj VEJMUTOVKÁCH, radi odporúčame!

Skvelé (Katarína ?.)

Pacilo sa nam velmi, strava a ochota personalu super, chcelo by to zrekonstruovat, inak vsetko ok, dakujeme.

Tipy na výlet

Hrad Stará Ľubovňa

Hrad Stará Ľubovňa

Magický stredoveký hrad zo 14. storočia ponúka turistom skvelé podmienky a nádherné zážitky. Hrad je už z 90% obnovený, takže si môžete prezrieť ako interiér, tak exteriér. S rozľahlým areálom s celkovým počtom 37 expozícií vás zoznámia sprievodcovia v dobových kostýmoch, počas letnej sezóny je navyše prehliadka obohatená aj o vystúpenie sokoliarov. K najcennejším objektom hradu patrí hlavná veža sprístupnená návštevníkom v roku 2003. V barokovom paláci je potom prezentovaný dobový nábytok a vo vysokom bastióne expozícia Zamoyských. Prehliadka trvá približne 2 hodiny.

Nestville Park

Nestville Park

V Nestville Parku sa dostanete bližšie k histórii, remeslám a ľudovým tradíciám regiónu severného Spiša. Pre turistov je pripravená prehliadka s tromi časťami - historická, moderná s ukážkou liehovarníctva a tradičná zameraná na rezbárstvo. Súčasťou expozície je najväčší vyrezávaný drevený obraz v Európe a ochutnávka slovenskej whisky Nestville, ktorá tu zreje v dubových sudoch. V blízkosti parku je navyše možné navštíviť tiež čokolatériu, kde si užijete chuť kvalitnej čokolády alebo belgických praliniek.

Litmanová

Litmanová

Na prvý pohľad obyčajná dedina na východnom Slovensku, na druhý významné mariánske pútnické miesto. Na hore Zvir sa tu v rokoch 1990 - 1995 údajne dvom dievčatám zjavovala Panna Mária, dnes sa tu nachádza liturgický priestor, kde sa slúžia omše a kam niekoľkokrát ročne zamieria púte veriacich. Pôsobivá je aj príroda na tomto mieste, ktorá vám pomôže odpútať sa od každodenných starostí a ponoriť sa do pokoja.