Silvestrovský pobyt

Párty podľa vašich prianí

Nový rok strieda starý, a to už je dôvod k poriadnej oslave! Silvester je najväčšia udalosť roka, tak prečo ju neosláviť netradične? Opustite pohodlie domova a vydajte sa získať zážitky na celý život. Či už sa rozhodnete osláviť Silvester v horách, kúpeľoch, wellness alebo európskej metropole, u nás si ten svoj pobyt určite vyberiete.

Oslávte príchod nového roku

Silvestrovským oslavám pred televíziou už odzvonilo. Nenamáhajte sa s domácimi chlebíčkami, vyrazte za zážitkami. O pohostenie bude postarané a vy sa môžete venovať už len zábave. U nás si vyberiete silvestrovský pobyt na mieru. Či už sa chystáte do wellness so svojou drahou polovičkou alebo na horskú chatu so skupinou priateľov, užite si vstup do nového roka s poriadnou parádou. V našej ponuke nájdete aj pobyty s deťmi zadarmo a netradičný Silvester si tak môže užiť výhodne celá rodina.

Prečo cestovať s nami?

Výhodná cena

Je skvelé platiť menej a užívať si viac. Cestujte lacnejšie aj vy. Ponúkame pobyty až so 70% zľavou. Navyše vám garantujeme, že rovnaký pobyt za výhodnejšiu cenu nikde inde nezoženiete.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Zákaznícka podpora

Potrebujete s niečím pomôcť? Naša zákaznícka podpora vám rada s čímkoľvek poradí. Neviete si rady s rezerváciou? Zariadime ju za vás. Sme vám k dispozícii každý pracovný deň od 8 do 20 hodiny.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TRAVEL HACKING 15. 1. 2017

Ako sa zbaliť na hory?

Nádherná panorámy, trblietavý sneh a horúci svařák rozehřívající vaše skrehnuté prsty. Dovolenka na horách má svoje čaro, a preto sa na ňu tešíme spravidla už tri mesiace dopredu. Problémom však býva balenia, ktoré je väčšinou náročnejšie, než to letné.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 12. 11. 2016

Tipy, kde skvelo osláviť Nový rok

Nevíte, jaký program zvolíte na Silvestra? Nevadí, stále máte čas se rozhodnout pro jeden ze skvělých silvestrovských pobytů a přivítat tak Nový rok stylověji, než doma na gauči. Ale pozor, volná místa se rychle plní!

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK