• Možnosť all inclusive stravy

 • Neobmedzená konzumácia nápojov

 • Neobmedzený vstup do wellness

 • Deti do 4,9 rokov zadarmo

 • Drink na privítanie pri príchode

Hotel Gell *** sa nachádza v centre mestečka Tweng v rakúskych Alpách vo výške 1000 m n. m. Doprajte si neobmedzený vstup do wellness, ktoré zahŕňa napríklad fínsku a infračervenú saunu alebo parnú kabínu.

Rodinný alpský hotel s tradičnou kuchyňou

Budova rodinného Hotela Gell *** sa pýši dlhou históriou a pochádza už zo 17. storočia. Hotel ponúka izby dvojlôžkové až štvorlôžkové alebo apartmány. Všetky majú vlastnú kúpeľňu a niektoré i balkón.

Jedlo závisí od vašej voľby variantu (raňajky, polpenzia alebo all inclusive). Raňajky sú formou bufetu. Obedy obdržíte vo forme balíčka, večere sú štvorchodové - na výber budete mať aj zo šalátového baru. Zvoliť si navyše môžete i vegetariánsku variáciu alebo menu pre deti.

V kuchyni vládne šéfkuchár prestížneho viedenského hotela Sacher, takže máte gurmánsky zážitok zaručený. Večer si napríklad poseďte s pohárom vína v hotelovom salóniku či bare.

Wellness a detský kútik

Odpočiňte si v hotelovom wellness od každodenných starostí a nechajte sa rozmaznávať. Wellness zahŕňa fínsku saunu, infračervenú saunu alebo parnú kabínu.

Za príplatok môžete nachytať bronz v soláriu alebo si užiť uvoľňujúce masáže. Zatiaľ čo budete relaxovať, vaše deti sa budú hrať v detskom kútiku, kde môžu okrem iného usporadúvať i turnaje v stolnom futbale.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 4,9 rokov zadarmo so stravou v posteli s rodičmi.

 • Dieťa do 17,9 rokov za príplatok 17 €/noc s raňajkami, 21 €/noc s polpenziou, 25 €/noc s all inclusive.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:30 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 7 €/den

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Pavel K.)

Hotel čistý, snídaně byly nedostatečné - turisté, kteří přišli 30 min od začátku snídaní již měli asi jen poloviční výběr, večeře chutné, v pokoji zima.

Skvelé (Petr K.)

Okolí bylo krásné, hotel hezký, strava výborná, jediné nedostatky byly vrzající postele a zkosený strop na toaletě (byli jsme v podkroví), svítit jsme museli i přes den, protože 2 m od oken byl vysoký sráz porostlý křovím. Také na nás zapomněli s welcome drinkem.

Skvelé (Martin K.)

Místo nádherné, ubytování hezké, polopenze vydatná a moc chutná. Trochu jsme se museli domáhat welcome drinku a sauna byla puštěná jen v určitém období na určitý čas. Opravdu to nebylo neomezené. Ale nevadilo to.

Tipy na výlet

Termálne kúpele Amadé

Termálne kúpele Amadé

Užite si kúpanie s výhľadom na alpskú krajinu. Termálne kúpele Amadé sa nachádzajú v Altenmarkte. V kúpeľoch môžete navštíviť mnoho druhov sáun, zaplávať si v bazéne alebo zajazdiť si na tobogánoch. Niekoľko bazénov je tu krytých a vonku sú dva veľké vyhrievané bazény. Návštevníci prichádzajú do kúpeľov počas celého roka. Voda je obohatená o liečivú soľ z preslávenej soľnej bane Bad Ischl v Hornom Rakúsku. Všetky bazény, okrem športového bazéna, detského bazéna a surfovacej lagúny, obsahujú 1,5 - 2,5 % soľného roztoku. Slaná voda má pozitívny účinok na pokožku a dýchací systém. Soľ inhalovaná v parnej jaskyni alebo aplikovaná počas pobytu v saune má okamžité účinky. Medzi hlavné atrakcie Amadé patrí surfovacia lagúna, šmýkačky, soľné bazény s rôznymi koncentráciami soli a športový bazén s dvomi potápačskými doskami.

Hrad Mautendorf

Hrad Mautendorf

Slnečné hodiny nad bránami hradu Mautendorf pred stáročiami vítali obchodníkov a cestovateľov na ceste cez Alpy. Hrad fungoval ako mýtna brána a vznikol už v roku 1002 nášho letopočtu. Teraz sem mieria návštevníci, ktorí si chcú vychutnať stredovekú atmosféru hradu. Navštíviť môžete tiež múzeum s figurínami, ktoré majú za cieľ návštevníkom priblížiť každodenný život v stredoveku. Sami si taktiež môžete vyskúšať dobové oblečenie.

Jazero Prebersee

Jazero Prebersee

Vo výške 1 514 m n. m. sa nachádza horské jazero Prebersee obklopené pôsobivou alpskou krajinou. Jazero leží severne od Tamsweg. Prebersee je dlhé 350 m a široké 200 m. Kúpať sa tu môžete len na vyhradených plážach. Jazero sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti, takže si môžete do sýtosti užiť krásu nedotknutej alpskej prírody a oddýchnuť si tu od každodenných starostí.