• Polpenzia po celú dobu

 • Fínska sauna, infra a para neobmedzene

 • Zimná súťaž v curlingu

 • Lyžiarske oblasti v okolí

 • Sánkarská dráha k dispozícii

Doprajte si chvíle relaxu ďaleko od každodenného zhonu v rakúskom Lainach. V hoteli Margarethenbad **** si vychutnajte neobmedzený vstup do wellness s rôznymi druhmi sáun a vírivkou aj nočnú jazdu na sánkarskej dráhe.

Dovolenka uprostred nádhernej prírody v Alpách

Vychutnajte si nádhernú nedotknutú prírodu rakúskych Álp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v pokojnej lokalite obklopený lesmi a horami, takže pobyt tu si rozhodne užijete, či už sú vaším cieľom vychádzky alebo romantické večery.

Hotel ponúka ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV. V hoteli nechýba ani reštaurácia, kde varia domácu korutánsku kuchyňu, a wellness centrum. Nájdete tu saunu, paru, infračervenú kabínu a vírivku pod umelým hviezdnym nebom.

Hotel ďalej ponúka unikátne liečivé procedúry za použitia síry a radónu.


TIP! Máte wellness etiketu v malíčku? Viete, čo je vhodné jesť pred takým saunovaním a čo vlastne patrí do základnej wellness výbavy? Odpoveď na toto všetko a ešte niečo navyše nájdete na našom blogu.


Aktívny oddych v podobe lyžovanie i curlingu

V blízkosti hotela sa nachádza klzisko, kde je možné si zahrať curling. Tiež tu nájdete dráhu určenú pre sánkovanie, ktorú môžete zjazdiť aj vo večerných hodinách.

Krásna alpská príroda priamo nabáda k aktívnemu odpočinku. Hotel Margarethenbad **** je výborný východiskový bod pre každodenné lyžovanie, v okolí sa totiž nachádza niekoľko lyžiarskych oblastí:

 • Ľadovec Mölltal s prvotriedne upravenými zjazdovkami, ktorému bola udelená korutánska pečať kvalitných zjazdoviek.
 • Skiareál Grossglockner Heiligenblut dosahuje do nadmorskej výšky 2 902 m a berie dych kulisou masívu Großglockner. Okrem 55 km pestrých zjazdoviek tu nájdete aj dobre udržiavané bežecké trate.
 • Ankogel - Mallnitz je jedno z najvyššie položených lyžiarskych stredísk Korutánska. Lákadlom pre milovníkov zimných športov je predovšetkým 11 km dlhý zjazd do údolia.
 • Zettersfeld - Hochlienz sa niekedy s nadsádzkou nazýva "slnečné strecha", pretože je možné lyžovať tu od rána až do neskorého popoludnia.

Bežkári zase ocenia skvele udržiavané dráhy vedúce až na ľadovec Mölltal.

Dovolenka uprostred nádhernej prírody v Alpách

Vychutnajte si pôvabnú a nedotknutú prírodu rakúskych Álp. Horský hotel Margarethenbad **** leží v pokojnej lokalite a je obklopený lesmi a horami, takže pobyt tu si rozhodne užijete, či už je vaším cieľom aktívna dovolenka alebo romantické večery.

Hotel ponúka ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV. Nechýba tu ani reštaurácia, kde varia domácu korutánsku kuchyňu.

Nechýba tu ani wellness centrum, kde nájdete saunu, paru a infračervenú kabínu. Cez leto je k dispozícii aj bazén. Relaxovať môžete aj počas unikátnej liečivej procedúry za použitia síry a radónu, alebo pri jednom z kúpeľov.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov 10 €/noc vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 7,9 rokov 22,50 €/noc vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 11,9 rokov 31,50 €/noc vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov 39,90 €/noc vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 2,50 €/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 16 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Veronika H.)

Krásne prostredie Álp, velmi milý personál, vynikajúca domáca strava, ubytovanie, wellness. Všetko bolo perfektné a užili sme si krásne chvíle.

Vynikajúce (Zdeněk S.)

Vše na úrovni, čistota, úklid, bazén, strava a personál ochotný přátelský a slušný. Určitě mohu každému doporučit. Je dobré koupit korutanskou kartu. Za 2 dospělé 88 eu a 1 dětská 23eu=111 eu které jsme použili na vstupy a lanovky. Navíc jsme kartou ušetřili 126 euro. Ke kartě dostanete katalog slev a pak už stačí mít jen dobré počasí.

Vynikajúce (Jana V.)

Vše bylo úplně super. Ubytování krásné, personál velmi vstřícný a milý. Strava výborná. Doporučuji. Krásné výlety do hor.

Tipy na výlet

Ski Grossglockner/Heiligenblut

Ski Grossglockner/Heiligenblut

Lyžiarsky areál na známej rakúskej hore Grossglockner zahŕňa 55 km zjazdoviek, z ktorých väčšina je strednej obtiažnosti. Stretnete sa tu s modernými kabínovými i sedačkovými lanovkami, freeride arénou pre odvážlivcov a 10 chatami a reštauráciami, kde si oddýchnete a posilníte sa pred ďalším dobrodružstvom. V zariadeniach areálu je zriadené bezplatné WiFi pripojenie.

Ľadovec Mölltal

Ľadovec Mölltal

Lyžiarske stredisko ľadovca Mölltal leží v národnom parku Vysoké Taury vo východnom Korutánsku. Na jeden skipass si tu užijete 140 km tratí ako na ľadovci, tak aj v priľahlých strediskách Ankogel a Heiligenblut. Zjazdovky na ľadovci sú dostatočne široké, vhodné pre carving i snowboarding. Záujmu lyžiarov sa toto miesto teší najmä pre jarné lyžovanie, kedy sú tu aj za krásneho slnečného počasia kvalitné snehové podmienky.

Lyžovanie v údolí Rauris

Lyžovanie v údolí Rauris

Lyžiarska oblasť Rauris Valley je jednou z najkrajších alpských oblastí. Areál ponúka celý rad vzrušujúcich zjazdoviek a zážitkov pre lyžiarov i snowboardistov. Nechajte sa vyviezť lanovkou do nadmorskej výšky 2 175 m n. m. a užite si pocit slobody pri pohľade na snežný raj. Potom si už len užívajte jazdu a zastavte sa na občerstvenie v miestnych chatách a baroch.