Parádny pobyt v rakúskej metropole si užijete v modernom HB1 Design & Budget Hoteli s bohatými raňajkami, ktoré sa servírujú v strešnej jedálni s výhľadom na zámok Schönbrunn. Do centra mesta sa dostanete za 15 minút.

Viedeň nadchne milovníkov kultúry a pamiatok

Viedeň je ľahko dostupná metropola, ktorá ponúka mnoho zaujímavostí od kultúrnych až po tie historické. K tomu naviac parky plné zelene a romantické kaviarne s typickou kávou "kleiner Schwarzer" a koláčom Sacher.

Večer môžete zájsť do Opery, Volkstheater, alebo Burgstheter, kde pred začiatkom predstavenia môžete kúpiť lístky len za pár eur. Ak navštívite mesto s deťmi, možno vás zaujmú Haus des Meeres - 11 poschodí akvárií a tropické fauny a flóry.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Karel D.)

Prostředí hotelu, pokoj, snídaně, blízkost dopravy, možnost ůschovy zavazadel před i po ukončení pobytu nemělo chybu. Všude doporučujem.

Skvelé (Vladimira R.)

Hotel bol fajn, len na ranajky chýbal večši výber teplých jedál (bola iba praženica) a sladké, len vianočná, ktorá sa hneď minula.

Vynikajúce (2 P.)

Čo by som na hoteli vyzdvihla je to, že je na perfektnom mieste, hneď pred ním stoja električky a dostanete sa kamkoľvek. Takisto ma mi veľmi páčila izba, veľmi čistá a pekná kúpeľna a klimatizácia - kúrenie, super, potešilo!!! Bála som sa, že na hoteli bude zima a všade bolo teplučko. Jediné, čo ma sklamalo trošku, bol výhľad, ktorý sme mali na raňajkách, vraj mal byť do záhrad Schoonbrunu, ale teda v skutočnosti nič nevidíte :D Takisto výhľad z izby, iba na tapetu so stromami nalepenú na stene bol vtipný...Okrem "výhľadov" sa naozaj nemám na čo sťažovať, super! Napokon tie si můžete užiť aj inde vo Viedni! Celkovo odporúčam!!!

Vynikajúce (Jana M.)

Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava báječná. Personál milý a vstřícný. Děkujeme a v budoucnu se ubytuji na stejném místě.

Vynikajúce (Alena R.)

nadmieru spokojní so službami zo strany Zľavokingu aj poskytovateľov. Zariadenia zodpovedajú popisu v ponuke.

Vynikajúce (Šarlota T.)

Všetko zodpovedalo popisu hotela, milí personál, v izbe hotela bola maximálna čistota o čo sa staral denne upratovací personál. Bohatý výber pri raňajkách, krásny výhľad na Schloss Schonbrun z raňajkového bufetu.

Skvelé (Dagmar P.)

Hotel byl super, jen na recepci nemeli moc dobre anglicky. Na pokoji nejela klimatizace. Jinak spokojenost.

Skvelé (Jiří K.)

Slušný čistý hotel s dobrou snídaní a pouze daleko od centra blízko hotelu málo obchodů.

Vynikajúce (Marcela H.)

Velice jsme byli spokojeni. Pokoje sice malé, ale čisté. Koupelna velice pěkná. Strava super a personál ochotný. Všem doporučuji. Jestli bude ještě nabídka, tak určitě koupíme.

Vynikajúce (Katka J.)

Krásný pokoj s moc hezkou koupelnou, příjemný personál, výborná snídaně. Určitě doporučujeme.