• Bohatá bufetová polpenzia

 • Welcome drink pre dvoch

 • Voľný vstup do sauny

 • Vyhrievaná lyžiareň v cene

 • 123 km skvelých zjazdoviek

Dychberúci Dachsteinský ľadový masív, cez 100 kilometrov zjazdoviek a moderné vleky, to je zimná dovolenka v Hoteli Pruggererhof ***. V cene máte aj chutné raňajky a večere sa šalátovým bufetom.

Pobyt v náručí zasnežených Álp

Hotel Pruggererhof *** leží na úpätí hory Galsterbergalm v turisticky obľúbenom regióne Dachstein-Tauern a pobyt tu je ideálny, ak si chcete užiť aktívnu zimnú dovolenku v krásnom prostredí.

Ubytovaní budete v pohodlných dvojlôžkových izbách Standard s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením, TV, WiFi a balkónom či francúzskym balkónom. Chutná polpenzia s bohatými raňajkami a večerami so šalátovým barom na vás bude čakať v miestnej štýlovej reštaurácii, pri ktorej sa nachádza aj kaviareň, záhrada a letná terasa.

Lyžovanie v modernom stredisku

Dachstein-Tauern je ideálnou oblasťou na lyžovanie. V okolí hotela nájdete 123 km prvotriednych zjazdových tratí a viac ako 40 vlekov a lanoviek. Hotel stojí na začiatku najväčšej lyžiarskej oblasti v Rakúsku Ski Amadé, kam patrí aj areál Schladming-Dachstein rozprestierajúci sa na štyroch majestátnych horách.

Len za niekoľko málo minút sa autom alebo skibusom dostanete k deviatim zjazdovkám s lyžiarskymi a sánkarskými dráhami, modernými lanovkami a útulnými horskými chatami.

Hotel s vaším nadšením do lyžovania počíta a umožňuje uskladnenie lyží vo vyhrievanej lyžiarni po celú dobu pobytu. Niekedy je samozrejme potrebné aj zvoľniť a k tomu poslúži fínska sauna, kam máte voľný vstup.

Pobyt v náručí Álp

Hotel Pruggererhof *** leží na úpätí hory Galsterbergalm v turisticky obľúbenom regióne Dachstein-Tauern, užijete si tu aktívnu dovolenku v krásnom prostredí.

Ubytovaní budete v pohodlných dvojlôžkových izbách Standard s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením, TV, WiFi a balkónom či francúzskym balkónom. Chutná polpenzia vás bude čakať v miestnej štýlovej reštaurácii, pri ktorej sa nachádza aj letná terasa.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 6,9 rokov 30 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 13,9 rokov 40 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba od 15 rokov/noc.

 • Bezlepková strava za príplatok 10 €/osoba/noc.

 • Zapožičanie županu za 8 €/kus.

 • Uterák do sauny za 3 €/kus.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petr K.)

Vše ok, personál velmi milý, hotel příjemný a čistý, jídlo výborné a až moc. Díky sommercard jsme se podívali prakticky všude kde jsme chtěli.

Vynikajúce (Tereza U.)

Nádherný čistý hotel, milí lidé, výborné jídlo a krásné okolí. Moc jsme si to užili a doporučujeme. Tereza.

Vynikajúce (Virginie W.)

Vynikající ubytování a bezkonkurenčně dobře jídlo! Ochotna pí. majitelka (Maďarka) a i ostatní personál. Vzorně čisto, nádherná příroda, klid na spaní. K tomu všemu velice výhodná Schladming Sommer card - Dachstein card, zadarmo jsme absolvovali 4 lanovky aj.

Tipy na výlet

Ski areál Schladming

Ski areál Schladming

Pôvodne historické banské mesto, dnes vyhlásené stredisko zimných športov, vám ponúka zjazdy zo štyroch prepojených vrcholov Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen a Reiteralm. Celkovo tak môžete na jeden skipass prejsť až 123 km zjazdoviek rôznych obtiažností. Najbližšia zjazdovka vedúca na vrchol Planai sa nachádza v príjemných zalesnených oblastiach a poskytuje príjemné červené až čierne trasy, na ktorých sa jazdia aj preteky svetového pohára.

Ski region Dachstein West

Ski region Dachstein West

Tento región sa nachádza v oblasti Dachstein-Salzkammergut medzi svetoznámou idylickou dedinkou Hallstatt a dedinou Annaberg. Rozvinula sa tu špičková lyžiarska oblasť s modernými zjazdovkami, lanovkami, tradičnými horskými chatami a cenovo dostupnými ski passmi. K dispozícii je 14 zjazdoviek aj snowpark pre freestylerov.

Ľadový palác a visutý most Dachstein

Ľadový palác a visutý most Dachstein

Neďaleko vyhliadky Skywalk na vás čakajú ďalšie atrakcie, ktoré vám vyrazia dych. Jednou z nich je takmer 100 metrov dlhý visutý most, ktorý sa tiahne nad 400 metrov hlbokou priepasťou. Hoci je most samozrejme úplne bezpečný, prechádzku po ňom odporúčame zvážiť slabším povahám. Pokiaľ ho ale prejdete, čaká vás ďalšia atrakcia, ktorou sú sklenené schody končiace nad priepasťou, tzv. Schody do prázdna . Ľadové kráľovstvo zase môžete obdivovať priamo v ľadovcovej trhline s názvom Ľadový palác , kde nie je núdza o ľadové sochy a komnaty so zaujímavými svetelnými aj akustickými efektmi.