• Aquapark priamo v hoteli

 • Vírivka a ďalšie atrakcie

 • Saunový svet zadarmo

 • Bohaté vyžitie pre deti

 • Vynikajúca polpenzia

Hotel, ktorý uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov

Doprajte si skvelý relax a načerpajte novú energiu v poľskom kúpeľnom mestečku Muszyna. Zo Slovenska sa do hotela dostanete veľmi jednoducho, hotel je totiž vzdialený len 5 km od slovenských hraníc.


Hotel získal ocenenie Travellers' Choice™ za rok 2015, teda si môžete byť istí, že o vás bude dokonale postarané.


Ubytovaní budete v luxusne zariadených izbách v elegantnom štýle s krásnou kúpeľňou s WC a sprchou, TV, fénom, klimatizáciou, telefónom, rádiom, trezorom a internetovým pripojením. V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na bohatej polpenzii. Pripravené pre vás budú raňajky a večere formou bufetov.

Pobyt v hoteli si užijú aj deti - tie sa totiž zabavia v detskom kútiku, v ktorom nájdu mini šmýkačku, hračky a stavebnice. Večer si potom celá rodina môže zahrať bowling v hotelovom bare.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a s polpenziou.

 • Dieťa do 6,9 rokov 60 zł (cca 15 €)/noc s polpenziou bez nároku na lôžko.

 • Dieťa do 11,9 rokov 130 zł (cca 32 €)/noc s polpenziou na prístelke.

 • Dieťa od 12 rokov 160 zł (cca 40 €)/noc s polpenziou na prístelke.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1 zł (cca 0,2 €)/dieťa do 2,9 rokov/noc a 3,40 zł (cca 0,8 €)/dieťa od 3 rokov a dospelá osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné využiť v týchto termínoch: 4. - 6.9., 9. - 11.11. a 21.12.2018 - 1.1.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Zákaz domácich miláčikov

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Edita A.)

Bola som veľmi, veľmi spokojná, ubytovanie veľmi pekné,strava výborná, personál má príjemné vystupovanie, je ochotný a milý. Služby pre klientov presne podľa ponuky na Zľavokingu.

Skvelé (Antonín T.)

Pobyt odpovídal popisu.Vše odpovídalo skutečné nabídce a služby byly bezvadné,ochota a profesionalita na úrovni.

Vynikajúce (Dana D.)

Prostredie hotela, interiér aj okolie hotela, služby a bohatá strava - všetko super. Personál hotela veľmi úslužný, milý. Dosť ma však prekvapilo, že na obrázkoch vyzerá bazén, vírivka a sauny o dosť väčšie ako v skutočnosti sú, takže pri tom množstve návštevníkov bol niekedy problém.

Tipy na výlet

Ski areál Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla

Ski areál Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla

Keď sa zhlboka nadýchnete a cítite krásny zimný vzduch. Keď sa rozhliadnete a vidíte zasnežené svahy v náruči hustých poľských lesov. Keď sa započúvate a počujete nadšené výskanie lyžiarov všetkých vekových kategórií. Potom ste pravdepodobne v Ski areáli Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Deväť rôznych zjazdoviek, ktoré prepájajú Veľký rybník (1062 m n.m.) s okolitými údoliami tvoria moderné, profesionálne udržiavané lyžiarske stredisko, kde sa zabavíte na celý deň. Skipas na 6 hodín vyjde dospelú osobu asi na 85 zł (cca 20 €, ale ak milujete lyžovanie, ide rozhodne o dobre investované peniaze.

Lyžiarske stredisko Krynica – Slotwiny Arena

Lyžiarske stredisko Krynica – Slotwiny Arena

Słotwiny Arena je tak rozľahlá, že keď si vezmete na týždeň dovolenku, aj tak si nestihnete všetky jej zjazdovky užiť do sýtosti. 10 rôzne náročných svahov pre menej i viac pokročilých lyžiarov + baby lift, na ktorého osvetlených 80 metroch sa môžu naučiť lyžiarskemu umenia tí najmenší. V stredisku sa organizujú rôzne zaujímavé akcie, súťaže v slalome, môžete sa tu zapísať do lyžiarskej školy, požičať si vybavenie, osviežiť sa v reštaurácii, skrátka, nebude vám tu chýbať vôbec nič. Otvorené je až do večerných hodín a celodenný skipas pre dospelého vyjde na 99 zł (asi 23,5 €).

Ski Jaworzyna Krynicka

Ski Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka (1114 m n.m.) je obľúbenou lokalitou po celý rok. V zime sa jedná o baštu lyžiarov všetkých vekových kategórií. Hore vás vyvezie moderná sedačková lanovka, potom už nezostáva nič iné len užívať si kvalitne upravené svahy, ktoré uspokoja aj náročnejších skúsených lyžiarov. Celodenný skipas pre dospelú osobu vyjde na 110 zł (asi 26 €) Parkovanie pri dolnej stanici je zdarma, nestrážené a otvorené od 8:30 do 18:30 hodín.