Nechajte sa pohltiť históriou krásneho Vroclavu v Dolnom Sliezsku. Ubytujte sa v Hoteli Tumski *** na jednom z úchvatných ostrovov na rieke Odre a k pamiatkam to budete mať len kúsok. Navyše si pochutnáte na polpenzii a navštívite lodnú reštauráciu.

Nezabudnuteľná atmosféra elegantného hotela

Hotel Tumski *** vyžaruje svojim jedinečným kúzlom v centre Vroclavu na ostrove Młyńska na rieke Odre. Ubytovaní tu budete v komfortných izbách s moderným zariadením, písacím stolom, satelitnou TV a vlastnou vybavenou kúpeľňou.

Jedlo si vychutnáte v reštaurácii Karczma Młyńska v rustikálnom štýle alebo rovno na lodi Barka Tumska, ktorá je pristavená priamo pred hotelom.

Z hotela budete mať výhľad na významný ostrov Tumski a pamiatky Vroclavu na druhej strane rieky. Počas pobytu sa teda môžete venovať turistike. Námestie Rynek nájdete len 1 km od hotela. Ak cestujete s deťmi, navštívte aj tunajšiu ZOO.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 17,9 rokov 12 €/noc na lôžku bez nároku na stravu, 17 €/noc vrátane raňajok, 23 €/noc vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Parkovanie 9 €/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 11 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Ostrov Tumski

Ostrov Tumski

Stred Vroclavu obklopený vodami Odry, to je ostrov Tumski. Skrýva v sebe veľké architektonické skvosty vrátane nádherných gotických katedrál. Stojí tu tiež Arcidiecézne múzeum, ktoré už viac ako sto rokov zbiera sakrálne pamiatky s veľkou historickou a umeleckou hodnotou. Prejdite sa sem cez most Tumski, ktorý sa radí medzi symboly ostrova. Vedie z Piesočného ostrova a je obľúbeným miestom stretnutia zamilovaných. Tiež sa tu drží tradícia visiacich zámkov.

Vroclav

Vroclav

Vratislav je mesto umenia, histórie, parkov a kultúrneho života. Niet teda divu, že tu nájdete veľké množstvo historických stavieb. Ďalej tiež múzeá, kaviarne aj zoologickú záhradu. Čo nesmiete minúť? Krásne námestie "Rynek" a slávne vroclavské trpaslíky dômyselne rozosiate po meste. Ich hľadanie už pohltilo nejedného turistu. Pustite sa po ich stopách pomocou aplikácie v mobile alebo mapy, ktorú môžete kúpiť v informačnom centre. Rozhodne odporúčame navštíviť aj miniatúrny svet "Kolejkowo". Ide o obrovský model Dolného Sliezska. Fantastické je tiež centrum vedy Hydropolis. Ak máte radi históriu, navštívte Národné múzeum alebo Vroclavskú univerzitu. Je otvorená verejnosti a garantujeme, že jej baroková aula vás očarí.

Park Szczytnicki

Park Szczytnicki

Park sa nachádza vedľa Tumského ostrova a má rozlohu viac ako 100 ha. Rastie tu okolo 350 druhov drevín z Európy, Ameriky aj Ázie, pochváliť sa môže aj obdivuhodným množstvom zvierat, ktoré tu žijú. Nájsť tú môžete japonskú záhradu, Vroclavskú fontánu, historický drevený Kostol sv. Jána Nepomuckého či Pavilón štyroch kopulí. Skvelé miesto na prechádzku.