Rozprávková dovolenka blízko česko-poľských hraníc

Túžite po naozaj jedinečnej dovolenke? Potom vyrazte do poľského hotela Zamek na Skale ****. Ten nájdete v kúpeľnom mestečku Ladek-Zdrój (6 km od kúpeľov) priamo v Kladskej kotline.

Krásne prostredie a unikátne ubytovanie v zámockom prostredí nadchne aj tých najnáročnejších zákazníkov. Z Bratislavy sem dorazíte približne za tri hodiny cesty autom.

Hotel ponúka maximálne komfortné ubytovanie, ktoré zodpovedá štandardu 4*. Izby sú zariadené štýlovým nábytkom a neustále pripomínajú, že ste sa naozaj ocitli na zámku.


Návštevníci hotela si pochvaľujú nielen luxusné prostredie a perfektné wellness, ale tiež ústretový a ochotný personál.


Originálna jedáleň a zámocké wellness

Polpenziu si vychutnáte v krásnom prostredí zámockej zimnej záhrady s výhľadom do zámockého parku, alebo v útulnej zámockej jedálni.

Priamo v hoteli je k dispozícii bohaté wellness centrum, ktoré je vybudované v katakombách a nájdete tu vírivku, bazén a parný kúpeľ. Dopriať si môžete množstvo rôznych procedúr - masáže, zábaly a ďalšie.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 4,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 19 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 17,9 rokov 24 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (6.1., 19.4. - 22.4., 1.5., 3.5., 20.5., 31.5.) 50 €/kupón/noc.

Ďalšie info:

 • Vouchery za 40 zł na kúpeľné procedúry nie je možné kombinovať (1 osoba nemôže použiť 2 vouchery na 1 procedúru, rovnako nie je možné vouchery vymeniť za peniaze).

 • Vouchery za 40 zł je možné využiť len pri procedúrach drahších než 200 zł.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vlastimil H.)

Hotel hezký, personál příjemný, v pátek na pokoji chladno, v sobotu už vše v pořádku. Snídaně i večeře formou bufetu, jídlo dobré.

Vynikajúce (Miroslav A.)

Velice krásný hotel i prostředí. Strava byla velice bohatá. Personál byl velice vstřícný a ochotný. Mohu jenom doporučit!

Skvelé (Jolana G.)

Strava polopenze - snídaně- bufet, výběr z hodně uzenin, zeleniny, ryby, míchaná vajíčka, párky, jogurt + lupínky nebo nesquik. Večeře - bufet - zelenina, maso, ryby. Jídla bylo dostatek. Nikdy nic nechybělo, či nedošlo. Wellness - bazének studený, vířivka menší, ale teplá voda. Jedna parní sauna, 3 lehátka na odpočinek. Welcome drink jsme nedostali. Prohlídka zámku - průvodkyně starší paní, není to v češtině (ani textově). Nejprve nám ukázala zalaminované obrázky zámku u stolu. Poté prohlídka prostor, které jsou volně přístupné. Kdybychom věděli, že nic víc nám neukáže, tak jsme na prohlídku ani nešli. Pokud budete hrát kulečník, tak se do prostoru "prohlídky" dostanete a podíváte se sami. Každý večer - reproduková hudba + zpěvačka zpívala na živo.Poté videomaping. TV na pokoji s českými programy. Denně vynášeny koše na pokoji a ustláno. Pobyt jsme měli na konci dubna - v zámku bylo chladno. Doporučuji teplé pyžamo a ponožky. Jinak na zámku velmi draho - pivo 0,3l 14zl, víno-sklenička 30zl, mochito 15zl, čaj 9zl. Nevím jestli jsme to měli s tou 15% slevou, ale nejspíš ne, ptž jsme platili to samé co na nápojovém lístku.

Tipy na výlet

 Ski resort Czarna Góra

Ski resort Czarna Góra

Luxusný lyžiarsky rezort Czarna Góra ponúka deväť rôznych vlekov a lanoviek, ktoré vás vyvezú za unikátnymi lyžiarskymi zážitkami na kvalitných, upravovaných zjazdovkách po celú dobu zimnej sezóny. Lyžiarska škola a požičovňa vybavenia sú príjemným bonusom pre začínajúcich lyžiarov alebo pre tých, ktorým sa chce cestovať naľahko. Zalyžovať si tu môžete aj v noci, v okolí je veľa reštaurácií, ktoré utíšia váš hlad a smäd a celodenný skipas pre dospelého vás navyše vyjde len na 105 zł (asi 25 €), čo je vzhľadom ku kvalite areálu férová cena.

Ladek-Zdrój

Ladek-Zdrój

Poľské kúpele Ladek-Zdrój majú bohatú 750 ročnú tradíciu a patria k najstarším kúpeľom v celej Európe. Kúpele sa pýšia svojimi liečivými prameňmi, ktoré obsahujú radón. Nájdete ich v krásnej oblasti Zlatých hôr. Návštevníci kúpeľov si doprajú kúpele, ktoré majú veľa priaznivých účinkov na ľudský organizmus. Predovšetkým sú potom nápomocné pri kôrnatení tepien či nedokrvení organizmu.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.