• Bazén a vírivka neobmedzene

 • Suchá sauna a para

 • Vstup do posilňovne v cene

 • Bohaté raňajky po celú dobu

 • Priamo v centre Krakova

Užite si historický Krakov s nádychom luxusu v Qubus Hoteli Kraków ****, odkiaľ to budete mať blízko ku všetkým hlavným pamiatkam. Tešte sa aj na bohaté raňajky a neobmedzený vstup do bazéna, vírivky, sauny a posilňovne.

Krakov v modernom hoteli v centre

Luxusný Qubus Kraków Hotel **** nájdete v centre Krakova a len pár krokov od rieky Visly. Hotel poskytuje ubytovanie v komfortných izbách s klimatizáciou, satelitnou TV, minibarom, trezorom a WiFi pripojením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s vaňou či sprchou.

Ráno si pochutnáte na bohatých raňajkách formou bufetu, za ktoré hotel získal aj ocenenie. Raňajky sú naozaj pestré - zaručený je výber z viac ako 100 produktov (domáce pečivo, čerstvá zelenina a ovocie, regionálne klobásy aj syry, teplé pokrmy, ...). V reštaurácii Ogién si však môžete dať tiež znamenitý obed či večeru. Na výber je z poľskej i európskej kuchyne.

Wellness s parádnym výhľadom

Túžite po relaxácii? Tak to zavítajte do wellness, kde si božsky oddýchnete v bazéne, vírivke, saune či pare. Navyše budete mať z wellness úžasný výhľad na Staré mesto. Ak sa chcete skôr ponaťahovať, k dispozícii je posilňovňa.

Z hotela to máte pár krokov k tým najlepším pamiatkam. Vydajte sa do židovskej štvrte Kazimierz, kam dôjdete v priebehu 10 minút. Určite nesmiete vynechať hlavné námestie, Kráľovský rynek (2 km), kde nájdete krásny kostol, katedrálu, baziliku, múzeum a hŕbu ďalších zaujímavostí.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 30 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

Príplatky:

 • Parkovanie 12 €/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Pavlína R.)

Nejhezčí hotel široko daleko, okolí super, všechno, co potřebujete, je v dochozí vzdálenosti. Kolem řeky Wisly krásná procházka, občerstvit se je možné přímo na řece, kde kotví lodě-restaurace. Co se týče stravy v hotelu, měli jsme pobyt se snídaní, kde si absolutně každý přišel na své, vše krásně naaranžované, čerstvé, pestré, doplněné o regionální potraviny. Wellness zcela naplnil naše očekávání, jen obsluhující personál by mohl alespoň odpovědět na pozdrav. Upozorňuji prakticky na nemožnost bezplatného parkování blízko starého města, místní soukromá agentura rozdává "pokuty" za parkování ve výši 50PLN, agentura nemá nic společného s policií, byli jsme se informovat přímo na policejní stanici. Neuhrazením poplatku údajně nic nehrozí, ale pro vlastní klid jsme částku uhradili. Rozhodně doporučuji zaplatit si parkování přímo u hotelu ve stejné částce za noc a máte klid.

Vynikajúce (Kateřina ?.)

Ubytování bylo velmi pěkné, čisté, snad jen postel by měla být tvrdší. Jinak všude pečlivě uklizeno a příjemně zařízeno. Milou pozorností jsou i voda a káva i čaj, které jsou spolu s varnou konvicí k dispozici přímo na pokoji. Wellness bylo také perfektně uklizené s krásným výhledem na město. Voda v bazénu byla akorát na plavání, ve vířivce příjemně teplá. U vířivky bych pouze vytkla, že byla nepravidelně pouštěna, a ráno jsme se jí za hodinu a půl ani nedočkali. Sauna také prima, jen by mohlo být k dispozici ještě prostěradlo. Celkově vše na výbornou, až na tu vířivku. Vzhledem k tomu, že jsou tam kamery, tak personál na recepci wellness vidí, že tam má zájemce.

Vynikajúce (Jaroslava A.)

Hotel je prekrásny, priestranný, vzdušný, čistý, nádherný. Vkusne, účelne, citlivo dizajnérsky zariadený. Služby skvelé, raňajky: prvýkrát sme sa stretli s takouto hojnosťou, rozmanitosťou. V prekrásnej reštaurácii. S čarovným výhľadom na Wislu, na panorámu mesta. Prechádzka popri Wisle, potulky Starým mestom. Nezabudnutľné zážitky. Krakow nás znova očaril. Určite by sme sa ešte radi vrátili.

Tipy na výlet

Krakov

Krakov

K Prahe, Parížu a ďalším európskym turistickým metropolám môžeme smelo priradiť aj Krakov. Hoci sa nejedná o hlavné mesto Poľska, ide určite o kultúrne najvýznamnejšie mesto v Poľsku. Poloha na rieke Visle, množstvo zaujímavých pamiatok, ale aj romantická atmosféra so štýlovými kaviarňami a reštauráciami robí z Krakova zaujímavý cieľ niekoľkodňového výletu.

Wawel

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návršie Wawel na ľavom brehu rieky Visly. Nájdete na ňom renesančný Kráľovský hrad s barokovými prvkami a katedrálu sv. Stanislava a Václava, ktorá je nielen kultúrnou pamiatkou, ale aj významným poľským posvätným miestom. Spolu s krakovským centrom je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Aquapark Krakov

Aquapark Krakov

Krakovský aquapark je najväčším krytým aquaparkom v Poľsku a zároveň patrí k najväčším v Európe. Množstvo bazénov a tobogánov (z ktorých najdlhší meria 202 metrov) nie je tým jediným, čo aquapark ponúka. Nájdete tu aj divokú rieku, wellness centrum, fitnes štúdio, vlnový bazén, bazénik a atrakcie pre deti a saunový svet.