• Neobmedzené wellness

 • Vnútorný bazén a vírivka

 • Welcome drink - pivo

 • Polpenzia po celú dobu

 • Prehliadka zámku so sprievodcom

Cez deň sa oddávajte poznávaniu prírody, večer si oddýchnite v kúpeľoch či wellness s bazénom, vírivkou a parou. Tešte sa na ubytovanie na Zámku na Skale ****, prehliadku zámku so sprievodcom, biliard a ďalšie zľavy.

Rozprávková dovolenka blízko česko-poľských hraníc

Túžite po naozaj jedinečnej dovolenke? Potom vyrazte do poľského hotela Zamek na Skale ****. Ten nájdete v kúpeľnom mestečku Ladek-Zdrój (6 km od kúpeľov) priamo v Kladskej kotline.

Krásne prostredie a unikátne ubytovanie v zámockom prostredí nadchne aj tých najnáročnejších zákazníkov. Z Bratislavy sem dorazíte približne za tri hodiny cesty autom.

Hotel ponúka maximálne komfortné ubytovanie, ktoré zodpovedá štandardu 4*. Izby sú zariadené štýlovým nábytkom a neustále pripomínajú, že ste sa naozaj ocitli na zámku.


Návštevníci hotela si pochvaľujú nielen luxusné prostredie a perfektné wellness, ale tiež ústretový a ochotný personál.


Originálna jedáleň a zámocké wellness

Polpenziu si vychutnáte v krásnom prostredí zámockej zimnej záhrady s výhľadom do zámockého parku, alebo v útulnej zámockej jedálni.

Priamo v hoteli je k dispozícii bohaté wellness centrum, ktoré je vybudované v katakombách a nájdete tu vírivku, bazén a parný kúpeľ. Dopriať si môžete množstvo rôznych procedúr - masáže, zábaly a ďalšie.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 4,9 rokov zdarma na prístelke a s raňajkami.

 • Deti do 11,9 rokov 19 €/noc na prístelke a s raňajkami.

 • Deti do 17,9 rokov 24 €/noc na prístelke a s raňajkami.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

 • Izba Superior 10 €/noc.

Ďalšie info:

 • Vouchery za 40 zł na kúpeľné procedúry nie je možné kombinovať (1 osoba nemôže použiť 2 vouchery na 1 procedúru, rovnako nie je možné vouchery vymeniť za peniaze).

 • Vouchery za 40 zł je možné využiť len na procedúry drahšie ako 200 zł.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 12 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Rostislav H.)

Hotel byl hezký uprostřed velkého parku. Pokoj jsme dostali trochu menší. V pokoji tekla jen vlažná voda, po osprchování už studená, nicméně po urgenci to bylo druhý den v pořádku. V pokoji bylo poměrně chladno (vnější teplota v době pobytu cca 10 °C) a vůbec ještě nefungovalo topení. V koupelně byl ale k dispozici elektrický ohřev. Jídlo i pivo bylo vynikající, nicméně jako welcome drink jsme pivo Grimbergen nedostali. Personál hotelu byl v pořádku, pokoj byl při check-in uklizený. Wellness je poměrně skromný. Je tam pouze vířivka, pára (je potřeba požádat hodinu předem o zapnutí, nicméně je dobrá) a malý bazén. Prostředí wellness je velmi hezké, nicméně v bazénu nefungoval protiproud.

Skvelé (lenka F.)

Krásné prostředí, velice ochotná obsluha, výborné jídlo. Počasí nám vyšlo na jedničku. Co jiného si přát.

Skvelé (Lenka T.)

Prostředí hotelu i personál super. Na pokoji scházela lednička. Strava druhý den už nebyla tak pestrá.

Tipy na výlet

 Ski resort Czarna Góra

Ski resort Czarna Góra

Luxusný lyžiarsky rezort Czarna Góra ponúka deväť rôznych vlekov a lanoviek, ktoré vás vyvezú za unikátnymi lyžiarskymi zážitkami na kvalitných, upravovaných zjazdovkách po celú dobu zimnej sezóny. Lyžiarska škola a požičovňa vybavenia sú príjemným bonusom pre začínajúcich lyžiarov alebo pre tých, ktorým sa chce cestovať naľahko. Zalyžovať si tu môžete aj v noci, v okolí je veľa reštaurácií, ktoré utíšia váš hlad a smäd a celodenný skipas pre dospelého vás navyše vyjde len na 105 zł (asi 25 €), čo je vzhľadom ku kvalite areálu férová cena.

Ladek-Zdrój

Ladek-Zdrój

Poľské kúpele Ladek-Zdrój majú bohatú 750 ročnú tradíciu a patria k najstarším kúpeľom v celej Európe. Kúpele sa pýšia svojimi liečivými prameňmi, ktoré obsahujú radón. Nájdete ich v krásnej oblasti Zlatých hôr. Návštevníci kúpeľov si doprajú kúpele, ktoré majú veľa priaznivých účinkov na ľudský organizmus. Predovšetkým sú potom nápomocné pri kôrnatení tepien či nedokrvení organizmu.

Aquapark Kudowa-Zdrój

Aquapark Kudowa-Zdrój

Navštívte aquapark Kudowa-Zdrój. Čakajú na vás tobogány, divoká rieka, sauna, vírivka aj trysky, ktoré namasírujú vaše stuhnuté svalstvo. Aquapark je v prevádzke od pondelka do piatku od 9:00 do 21:00 hodín, cez víkendy a sviatky od 10:00 do 21:00 hodín.