Pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Daisy Superior *** so skvelou dostupnosťou do centra. Pobytový balík obsahuje raňajky, voľný vstup do hotelového bazéna, saunu a mnoho výhod. Vo voľnom čase objavujte krásy mesta.

Romantický pobyt v zámockom hoteli pri centre Krakova

Hotel Daisy Superior *** sa nachádza v pokojnej a známej časti mesta, len 15 minút jazdy autobusom do historického centra (zastávka 7 min. od hotela).

V izbách vedľa štandardného vybavenia nájdete pohodlné a široké postele, LCD TV a celkovú atmosféru dotvára aj štýlový nábytok v zámockom štýle. Oddychovú dovolenku v prírode Vám spríjemní blízky park Decjusza, les Wolski a rieka Rudawa.

Prechádzka po historickom centre mesta

Krakov patrí medzi jedno z najkrajších poľských miest. Vďaka mnohým zachovalým pamiatkam sa mu dokonca hovorí poľská Praha a je najčastejšie navštevovaným poľským mestom.

Centrum mesta je plné pamiatok, ale zároveň nie je príliš rozsiahle a teda vám ostane čas na návštevu jednej z mnohých kaviarní či reštaurácií, prechádzku okolo Visly, alebo návštevu hradu Wavel - dominanty mesta a bývalého sídla poľských kráľov a korunovačných klenotov.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma vrátane raňajok, bez nároku na prístelku.

 • Dieťa do 7,9 rokov zdarma bez nároku na prístelku, dokúpenia raňajok 4 €/deň.

 • Dieťa od 8 rokov 12 €/noc vrátane prístelky, dokúpenia raňajok 7 €/deň.

Príplatky:

 • Sezónne príplatok (1.4. - 30.9.2018) 4 €/kupón.

 • Sviatočné príplatok (1.5., 3.5.) 20 €/kupón.

 • Plavba loďou po Visle centrom Krakova so zľavou.

 • Možnosť absolvovať víkendový potápačský kurz PADI (platí sa na recepcii, 790 zł (cca 185 €) - viac informácií tu.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Anna V.)

Hotel bol pomerne ďaleko od zastávky. Pre starších, menej mobilných, to môže byť problém. Bol to hotel s *, nie s ***. Personál bol ochotný. So službami sme boli spokojní. Mali sme prekrásne počasie, preto sme väčšinu času trávili mimo hotela. Zaplávať si večer v bazéne bolo veľmi príjemné. Cena bola primeraná poskytnutým službám, hotel odporúčam.

Skvelé (Luděk C.)

Vše v pořádku kromě sauny, kde maximální teplota byla 65 stupňů. Jinak co se týká ubytování a snídaně, vše OK.

Skvelé (Katarína N.)

Boli sme tu už druhý krát, myslím si, že za tú cenu sa v Krakowe nedá vybrať nič lepšie. Hotel je blízko centra, asi 8 minút hromadnou dopravou. Tentokrát sme dostali menej informácií pri ubytovaní, slečna nemala svoj deň, čerpali sme skôr zo širokého výkladu, ktorý sme dostali rok predtým. Izby sú čisté, denne upratované. Nábytok vyzerá ako na zámku, posteľ je veľká. Bazén má vodu takú "akurát", nebýva preplnený, dá sa v ňom neobmedzene zaplávať. Trochu sme boli sklamaní z ceny výletu loďou, nakoľko v kupóne bolo napísané 15PLN, v skutočnosti to bolo na osobu 30, vlastne tam zľava nebola, aj napriek rezervácii plavby priamo recepciou hotela. Raňajky formou švédskych stolov, každý deň tie isté, ale je z čoho vyberať: slané, sladké, teplé, studené, šalát, chrumky do mlieka, aj jogurty. Počas dňa sa dá ísť najesť do blízkej pizzerie, alebo poľskej reštaurácie. Z výletov odporúčam soľnú baňu Bochnia - krása, alebo ZOO. Do Podzemia pod námestím boli dostupné lístky vždy až na nasledujúci deň, ale tiež pekné. Pre bezdetných odporúčam aj Oswienčim, slovenské vstupy sú o 11:00, treba ale počítať s dlhým radom na vstupenky, alebo si ich objednať cez internet.

Tipy na výlet

ZOO Krakov

ZOO Krakov

Cez 1500 zvierat 260 rôznych druhov, to je Krakovská ZOO. Záhrada sa nachádza uprostred lesa, môžete si teda užiť výlet na čerstvom vzduchu a zároveň sa pokochať krásnymi plazmi, cicavcami, rybami aj vtákmi. ZOO je otvorená celoročne každý deň od 9:00 hodín do 18:00 hodín. Dospelé celodenné vstupné vyjde zhruba na 4,3 € (18 PLN)

Wawel

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návršie Wawel na ľavom brehu rieky Visly. Nájdete na ňom renesančný Kráľovský hrad s barokovými prvkami a katedrálu sv. Stanislava a Václava, ktorá je nielen kultúrnou pamiatkou, ale aj významným poľským posvätným miestom. Spolu s krakovským centrom je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Aquapark Krakov

Aquapark Krakov

Krakovský aquapark je najväčším krytým aquaparkom v Poľsku a zároveň patrí k najväčším v Európe. Množstvo bazénov a tobogánov (z ktorých najdlhší meria 202 metrov) nie je tým jediným, čo aquapark ponúka. Nájdete tu aj divokú rieku, wellness centrum, fitnes štúdio, vlnový bazén, bazénik a atrakcie pre deti a saunový svet.