Zažite krásy poľských Tatier pri pobyte vo Wille Svoboda! Tešiť sa môžete na útulné izby v rustikálnom štýle, bohaté raňajky formou bufetu aj relax v záhradnom SPA domčeku s 2 vírivkami a 2 saunami. Navyše budete priamo v legendárnom Zakopanom, plnom skvelých atrakcií.

O ubytovaní

Willa Svoboda sa nachádza v legendárnom poľskom meste Zakopané, kde si užijete veľa zábavy po celý rok. Srdcom mesta je obľúbená promenáda Krupowki (2,9 km) lemovaná tradičnými drevenými horskými domami. Okrem množstva obchodov, reštaurácií a kaviarní tu nájdete obľúbené trhovisko Gubałowka (5,4 km), kde ponúkajú najrôznejšie remeselné výrobky aj miestne delikatesy. Na návšteve ďalej pozýva múzeum voskových figurín (3,1 km), aquapark (2,6 km) alebo Tatranská zoo (3,1 km).

Vďaka polohe priamo pri Tatranskom národnom parku ide o ideálny východiskový bod na turistiku v Tatrách. Zo Zakopaného sa môžete nechať vyviezť lanovkou (4,2 km) na neďalekú horu Gubałówka. Na jej vrchole je niekoľko reštaurácií, vyhliadka či bobová dráha a vedie z neho množstvo značených turistických trás. K obľúbeným turistickým cieľom patrí vodopád Siklawica (7,8 km) alebo ľadovcové jazero Morské oko (19,3 km).

Zakopané je zároveň rajom zimných športov. Len necelé 2 km od vás bude najvyššie položený lyžiarsky areál v Poľsku - Kasprowy Wierch, s dostatkom prírodného snehu na celú sezónu. Vyskúšať môžete tiež ski areály Polana Szymoszkowa (5,4 km), Harenda (3,7 km), Nosal (2,4 km) a ďalšie. Po dni strávenom na svahoch alebo turistikou si môžete oddýchnuť v termálnych kúpeľoch Chochołowskie Termy (21,5 km).

Na čom si pochutnáte?

Vo vile sa servírujú bohaté raňajky formou bufetu, kde si zo slaných, sladkých, studených i teplých variantov vyberiete podľa chuti.

Kde budete relaxovať?

Doprajte si relax v záhradnom SPA domčeku s dvomi vírivkami s nádherným výhľadom na Tatry, fínskou saunou a infrasaunou.

Niečo naviac

Súčasťou vily je útulná kinosála s pohodlnými sedadlami, plátnom, službou Netflix a konzolou PlayStation. Aktívni jedinci sa môžu zapojiť do kurzov jogy v sále s pôsobivým výhľadom.

Willa Swoboda

Willa Swoboda

ul. Podhalańska 70 , Zakopane
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Agnieszka Bafia IČ: 120215526


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 30 Zł/noc - do 10 kg
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,5 km
Zastávka
0,9 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Poľské Tatry

Poľské Tatry Tip na výlet

Poľské Tatry patria medzi majestátne skvosty a majú čo ponúknuť každému, kto do nich zavíta. Leží tu najvyššia poľská hora - Rysy (2 499 m). Každého návštevníka tu čaká dobrodružstvo spojené s objavovaním prírodných krás. Na rozdiel od slovenských Tatier tu neprebiehajú sezónne uzávery chodníkov, jediné obmedzenie pre turistiku je teda počasie.

Aké sú skvosty poľských Tatier?

  • Zakopané
  • Czarny Staw pod Rysami
  • Kasprowy Wierch
  • navštívte tiež vodopád Siklawica alebo Morskie Oko - najväčšie pleso, ktoré leží na poľskej strane. Pleso je prístupné pešo po celý rok.

Pre nadšencov pešej turistiky a horolezeckých aktivít je správnou voľbou vyhľadávaná Dolina Gąsienicowa. Nezabudnuteľný zážitok vo vás zanechá návšteva národného poľského vrchu Giewont, s ktorým je spätá legenda.

Viac informácií
Zakopané
Zakopané
Aquapark Zakopane
Aquapark Zakopane
Gubałówka
Gubałówka