Pobyt ako vianočný darček

Darujte radosť z cestovania

Neviete, čo tento rok vybrať ako vhodný darček na Vianoce? Obdarujte svojich blízkych niečím, čo ich skutočne poteší. Zážitky, cestovanie, dovolenka, to si predsa užije každý. U nás vyberiete ideálny pobyt na mieru - wellness, kúpele, lyžovanie alebo lacnú dovolenku na Slovensku i v zahraničí.

Čo darovať pod stromček

Lámete si hlavu s darčekom pre vašich blízkych, aby ste opäť neskončili pri ponožkách? Darujte jedinečný zážitok, ktorý ocení každý. Vyberte pobyt na mieru a tešte sa ešte dlhé roky pri rozprávaní a prezeraní fotografií z dovolenky. Ponuka je široká, od víkendových pobytov pre nenáročných turistov až po luxusné dovolenky v povestných rezortoch. Pobyty majú rôznu dĺžku platnosti, niektoré napríklad aj celý rok. Môžete tak k Vianociam darovať aj letnú dovolenku.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Dovolenka pre každého

U nás si vyberiete, či už hľadáte luxusný wellness pobyt v zahraničí alebo len výhodné ubytovanie na Slovensku. Páry, rodiny s deťmi i seniori - s nami si môže užiť cestovanie každý.

Bez jazykovej bariéry

Neovládate cudzí jazyk? Stačí sa zveriť do starostlivosti našej zákazníckej podpory a do cudziny sa môžete vydať bez obáv. Vyriešime za vás napríklad rezerváciu alebo akékoľvek ďalšie požiadavky priamo pri pobyte.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TO NAJLEPŠIE 7. 4. 2017

Najlepšie maďarské kúpele: Kam za dokonalým relaxom?

Na otázku "Čo je pre Maďarsko typické?" sa odpovede rôznia. Pre nás sú to ale predovšetkým celosvetovo vychýrené kúpele. Aké sú tie najväčšie? Aké sú tie najznámejšie? Čo sa kde lieči a kam sa oplatí ísť s deťmi? Na to všetko vám radi odpovieme.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 2. 8. 2017

Poľské kúpele: Kam vyraziť za relaxom a procedúrami?

V Poľsku majú kúpeľné mestá stáročnú tradíciu. Kúpele sú skvelou voľbou na dovolenku, na ktorej odplavíte všetky starosti každodenného života. Navyše pomôžu liečiť zdravotné problémy. Všetky menované kúpele sa navyše nachádzajú na skok od českých hraníc.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem