O nás

Kto sme a prečo to robíme?

Milujeme cestovanie a našim cieľom je vyberať pre vás overené pobyty za výhodné ceny. Život je krátky, a preto do neho chceme vniesť viac zážitkov nielen sebe, ale aj vám. S nami je cestovanie dostupné úplne každému. Stojíme si za tým, že si ktokoľvek môže dopriať luxus hodný kráľa. Preto pre vás hľadáme pobyty v tých najlepších hoteloch za najvýhodnejšie ceny. Snažíme sa načúvať vašim prianiam a poučiť sa z nich, vďaka tomu sa z malej firmy stal najväčší zľavový portál zameraný na cestovanie.

700

hotelov, do ktorých môžete vyraziť

239 237

predaných kupónov pre viac ako pol milióna zákazníkov

43 + 1

43 zamestnancov a 1 pes sa starajú o vašu perfektnú dovolenku

1 veľký sen,

byť cestovateľskou jednotkou, sa nám plní aj vďaka vám a pracujeme na tom, aby sme aj naďalej rástli a poskytovali prvotriedne služby

Sme k vám féroví

Naším cieľom je poskytovať vám pravdivé informácie a pobyty, kde si oddýchnete a z ktorých sa budete vracať nadšene. Kvalita a pravdivé informácie sú pre nás dôležité, preto hotely osobne overujeme, fotíme a natáčame videá. Chceme, aby ste o hoteli ešte pred odchodom vedeli všetko. Ak cestujete do zahraničia, radi vám zadarmo pomôžeme s rezerváciou. A aby ste sa na cestách nemuseli o nič starať, ponúkame vám tiež cestovné poistenie s 50% zľavou.

Kam sa s nami pozriete?

Veľa našich zákazníkov sa najradšej vracia do Maďarska a rakúskych Álp, preto u nás nájdete širokú ponuku pobytov práve odtiaľto. Pokiaľ ale dostanete chuť objavovať rodný kraj, určite si u nás vyberiete aj dovolenku v Tatrách alebo slovenských termáloch. V našej ponuke nechýbajú ani prímorské letoviská, poľské metropoly, kúpele i príroda. Samozrejmosťou sú pobyty v Česku.

Pomáhajte s nami!

Ako spoločensky zodpovedná firma nemyslíme len na seba. Chceme pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Pridajte sa k nám aj vy. Pri dokončení objednávky môžete malým finančným obnosom prispieť na dobrú vec. Komu aktuálne pomáhame si môžete prečítať tu.

Pozrite sa, čo o nás napísali naši zákazníci

ZOBRAZIŤ RECENZIE
Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK