Doprajte si relaxačný pobyt v nemeckom hoteli Ferienhotel Markersbach *** uprostred prírodného parku Erzbirge Vogtland 10 km od českých hraníc. Užite si bohatú polpenziu aj neobmedzený vstup do bazéna a sauny.

Nechajte sa hýčkať v hoteli

Ferienhotel Marketsbach *** ponúka pokojné prostredie v útulných izbách s káblovou televíziou, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Iste vás poteší tiež bohatá a chutná polpenzia. Hotel servíruje miestne špeciality v kombinácii s medzinárodnou kuchyňou. Hotel myslí aj na vaše deti - majú sa kde hrať, zatiaľ čo vy si môžete vychutnávať nápoje v miestnom bare.

V rámci balíka využite tiež neobmedzený vstup do sauny a bazéna, kde si skvele oddýchnete. Za príplatok si vyskúšajte kolkovú dráhu.

Relaxácia uprostred prírody 10 km od českých hraníc

Hľadáte odpočinok v pokojnom prostredí? Ferienhotel Marketsbach *** vám prináša pobyt uprostred prírodného parku Erzbirge Vogtland na mieste, odkiaľ je to všade kúsok. Či už sa vydáte na pešiu turistiku, za zimnými športmi alebo po pamätihodnostiach, východiskovým bodom sa môže stať práve tento útulný hotel.

Určite nevynechajte prechádzku okolo jazera Markersbach, ktoré sa nachádza hneď vedľa hotela. Okolo nádrže vedie turistický chodník, vydajte sa po ňom a naskytnú sa vám krásne výhľady na Unterbecken a okolitú krajinu parku Erzgebirge.