Urobte niečo pre svoje zdravie a vydajte sa na relaxačný pobyt v Hajdúszoboszló. Pobyt pre dvoch v kúpeľnom hoteli Barástág***+ s plnom penziou, neobmedzeným vstupom do wellness a soľnou jaskyňou. Vhodné ako darček pre rodičov, či starých rodičov.

Bezkonkurenčný relax v obľúbených kúpeľoch **
**

Obľúbené Hajdúszboszló so svojou termálnou vodou Vám zaistí bezkonkurenčný relax.  Budete ubytovaní v nadštandardnom hoteli Barástág***+ v komfortných vybavených izbách, v každej sa nachádza i minerálka pre hostí. Pokojná atmosféra hotela, ochotný personál a možné využitie služieb lekárov robia z tohoto pobytu taktiež vhodný darček pre rodičov, či prarodičov. 

Súčasťou hotela je rozľahlé wellness centrum, kde nájdete niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou a zážitkovými prvkami, plavecký bazén, bazén pre deti, vírivku, bublinkovú kúpeľ, saunu, infra saunu, parnú a Kneippovu kúpeľ. Otváracia doba wellness je Po- Št a Ne 7:00 - 18:00, Pia- So 7:00 - 20:00.

Kúpeľný areál o rozlohe až 30 ha neďaleko hotela


V kúpeľoch Hajduszoboszlo nájdete obrovský areál skladajúci sa z niekoľkých vzájomne prepojených častí- kúpele, Aqaupalace, aquapark a vonkajšie bazény. Tradícia siahajúca až do roku 1927 z nich robí jedny z najobľúbenejších maďarských kúpeľov. 

Na výlet sa vydajte do neďalekého Debrecínu s množstvom pamiatok a zaujímavým veterným mlynom, ktoré je najväčší v Strednej Európe. 

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jana C.)

S hotelem jsme byli spokojeni, je sice staršího data, ale personál,ikdyž pouze maďarsky mluvící byl snaživý, ůslužný a vždy nám vyšel vstříc.

Vynikajúce (Jozef B.)

Boli by lepšie, keby bolo pri hoteli viac zelene. Strava bola taký štandard. S prístupom personálu sme boli spokojní, až na jednu mladú slečnu na recepcii. Treba navštíviť Debrecín a Hortobágy.

Vynikajúce (Mária M.)

V hoteli bol problém s komunikáciou , pretože v zľave bolo písané že sa tam môžeme rozprávať aj v českom jazyku. Personál neovláda ruský jazyk /svetový/.

Vynikajúce (Valéria L.)

Hotel perfektný, ubytovanie veľmi slušné, dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne, strava výborná.

Vynikajúce (Helena ?.)

Veľmi sa mi pobyt páčil - odporúčam. Ubytovanie bolo čisté ,nové, personál bol ústretový.

Skvelé (Věra C.)

S pobytem jsme byli spokojeni, hlavně z toho důvodu, že jsme se na recepci domluvili anglicky.

Skvelé (Veronika K.)

Hotel zodpovedal popisu, co sa tyka stravy a wellness, vsetko bolo v poriadku, akurát sa nam stala taka vec, ze sa nam pokazil zamok na vchodových dverách a teda kym sme personal donutili k tomu, aby to konecne zacali riesit, bolo to tazke.

Vynikajúce (Alžbeta K.)

Pobyt zodpovedal popisu v plnom rozsahu. Boli sme veľmi spokojný s wellness aj stravou a službami hotela. Personál bol milý a ústretový aj napriek tomu, že neovládame ich jazyk. Určite sa ešte tam vrátime.

Skvelé (Iveta ?.)

Prostredie hotela a wellnes zodpovedá popisu, tento hotel sme navštívili po dvoch rokoch, a musím skonštatovať, že strava sa pokazila, ak nerátam raňajky, tak jedlo bolo jednotvárne a o chutnom jedle sa nedá hovoriť.

Vynikajúce (Gabriela D.)

S hotelom sme boli spokojný aj so stravou. Aj bazény a služby boli fajn. Čo sa týka hotelových izieb tak mne to úplne stačilo....bola som spokojná :-)