Pobyt pre dvoch v hoteli Bobbio*** v luxusnej villovej štvrti neďaleko centra Budapešti s raňajkami, celodenným vstupom do termálnych kúpeľov a voľným využitím sauny. Romantika a relax v meste plnom zaujímavostí.

Letná romantika v metropole na Dunaji 

Hotel Bobbio*** nájdete v pokojnej a luxusnej villovej štvrti neďaleko centra Budapešti. V komfortne vybavených izbách (vlastné sociálne zariadenie, TV, minibar) panuje príjemný chládok, čo oceníte počas horúcich letných dní. Máte možnosť posedenia v nádhernej zimnej záhrade s výhľadom na okolie. Od hotela sa jednoducho dostanete priamo do centra mesta. 

V Budapešti môžete naplno spoznať kúpeľné atrakcie. V kúpeľoch Szechenyi nájdete 15 vnútorných bazénov, 3 vonkajšie veľké bazény, plavecké bazény a 10 saun. Celodenný vstup si môžete užívať už od skorého rána až do neskorého večera. 


Čo rozhodne vidieť v Budapešti? 


Maďarská metropola na Dunaji má bohatú históriu a nikdy sa tu nemôžete nudiť. Vyberáme pre Vás pár tipov na výlet: 

  • Tropicarium- najväčšie morské akvárium v Európe
  • 123 termálnych prameňov a množstvo aquaparkov a kúpeľov (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Vyše 100 rokov stará budova parlamentu so 700 miestnosťami- 3. najväčšia v Európe
  • Plavba loďou po Dunaji
  • Planetárium
  • Kráľovský palác na kopci Várhegy
  • Rybárska bašta
  • Váci utca - najznámejšia budapeštianská ulica je centrom nákupov

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaroslav H.)

Vše odpovídalo očekávání, personál hotelu ochotný, do centra doporučujeme užívat MHD.

Vynikajúce (Jiří H.)

S hotelem Bobbio jsme byli maximálně spokojeni. Příjemný personál. Klidná čtvrť. Dobrá dostupnost autobusem. Pokoj byl menší, ale dostačoval.

Skvelé (Helena D.)

Boli dme spokojny az nato ze sme mali mat dva listky do kupelov a dali nam len jeden. a ešte ktomu recepna bola arogantna.Ale inac všetko bolo super.

Vynikajúce (Petr P.)

Hotýlek starší, ale pěkný, čistý, odpovídající třem hvězdám. Vše OK včetně personálu.

Vynikajúce (Michaela C.)

Pobyt splnil naprosto očekávání dle popisů v prezentaci. Poskytovatel reagoval rychle a byl ochoten pomoci.

Vynikajúce (Hana B.)

Pobyt v Budapešti odpovídal popisu v prezentaci, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak s jídlem, personál byl milý a vstřícný.

Skvelé (Michaela V.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné, zejména zimní zahrada v zeleni. Hotel byl krásně podzimně nazdobený. Pokojíky byly dobře vybavené, snídaně byla dostatečně pestrá - každý si mohl vybrat dle chuti. Personál na hotelu je na standardní úrovni, jen pí. v recepci by mohla být vstřícnější. Saunu jsme ani z časových důvodů nevyužili. Dostupnost do centra Budapešti byla také vyhovující.

Skvelé (Veronika D.)

Prostredie a lokalita super, mily personal, ranajky standartne, dobre. Pomer cena/kvalita. Jedine negativum boli priliz vrzajuce postele.

Skvelé (Helena J.)

S ubytováním jsme byli spokojeni. Hotel je velmi klidný. Snídaně byly bohatě. V nabídce Slevokingu bylo, že máme 30 minutový vstup do sauny. Toto nám nebylo umožněno s tím, že sauna nefunguje. Na hotelu nám nebyla nabídnuta ani žádná náhrada. Přitom na hotelu Bobbio inzerovali, že za tuto službu účtují 7 Euro za osobu.

Skvelé (Ludmila P.)

V Budapesti jsme poctvrte. S ubytovanim jsme byli spokojeni, hotel je velmi klidny, pro nenarocne klijenty, snidane standartni. Pokoje čisté, chybí fen. Sauny jsme nevyuzili, protoze se pozde vraceli z prochazek po nadherne Budapesti. Dostupnost do centra dobra. Ochotny personal, poskytne veskere informace ale jenom v anglictine, proto doporucuji dopredu si nastuduvat hromadnou dopravu. Termalni lazne jako bonus- neni nic prijemnejsiho obzvlašt v zimě! Vracime se jako pokazde odpocate a spokojene!