Prvotriedne ubytovanie len 25 minút od Budapešti

Ubytujte sa v luxusnom 4* hoteli ABACUS Business & Wellness ****+ v pokojnom mestečku Herceghalom v najzápadnejšom kúte Pest County a užite si pokojné okolie hotela, ktoré je ideálne na odpočinok. Nájdete tu mimoriadne krásnu alej 100 rokov starých gaštanov, symbol tejto obce.

Hotel aj pre tých najnáročnejších hostí

Tešte sa na komfortné ubytovanie, ktoré vám zaručí maximálne pohodlie. Ako samotný hotel, tak aj interiéry izieb sú inšpirované štýlovým minimalistickým dizajnom. Vyvážené farby a štýlový nábytok uspokoja každého.

Hotel ponúka ubytovanie v izbách Standard (24 m²), v ktorých sa nachádza nastaviteľná klimatizácia, TV, trezor o veľkosti notebooku a vlastná kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

Hotel ABACUS Business & Wellness **** je tiež vhodný pre rodiny s deťmi. Môžete si spoločne zahrať jednu z vonkajších hier (frisbee, bedminton, volejbal). Večer príde vhod stolný futbal a ping pong.

Nechajte sa rozmaznávať vo wellness centre

Leňošiť môžete vo wellness centre priamo v hoteli, kam máte neobmedzený vstup. Nájdete tu priestranný vnútorný bazén, saunový svet, aroma miestnosť, vnútornú i vonkajšiu vírivku a tepidárium.

Okrem toho si môžete vybrať aj zo širokej ponuky masáží od profesionálne preškoleného personálu pre dokonalé uvoľnenie vášho svalstva.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma na prístelke vrátane plnej penzie.

 • Dieťa do 9,9 rokov 23 €/noc na prístelke vrátane plnej penzie.

 • Dieťa do 13,9 rokov 33 €/noc na prístelke vrátane plnej penzie.

 • Dieťa od 14 rokov 43 €/noc na prístelke vrátane plnej penzie.

 • Miestny poplatok 1,3 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Štátny sviatok (15. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6.) za príplatok 16 €/kupón.

 • Parkovanie v garáži 3 €/auto/noc.

 • Izba Superior za príplatok 10 €/izba/noc.

 • Izba Junior Suite za príplatok 26 €/izba/noc.

 • Izba Deluxe Suite za príplatok 32 €/izba/noc.

 • Izba Presidental Suite za príplatok 97 €/izba/noc.

 • Za príplatok je možné prenajať si bicykle, vibromax a navštíviť X-body fitness, dohodnúť si ochutnávku vín či jeden z výletov (Korda Studio, botanickú záhradu Alcsút, Driving Camp).

 • V termínoch 19.4. - 22.4. a 7.6. - 10.6. je minimálna možná dĺžka pobytu 3 noci.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik do 10 kg za poplatok 10 €/deň

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petra L.)

Vše bylo perfektní. Hotel splnil všechna očekávání, personál skvělý, jídlo výborné a atmosféra velice příjemná pro odpočinek. Strava - ve voucheru je chyba v překladu. Oběd není formou polévky a dezertu, ale formou polévky a hlavního chodu :) Vnitřní spa - plavecký bazén, veliká výřivka, fitness i sauny jsou v hotelu úžasné. Výlet do Budapeště doporučuji vlakem ze stanice Herceghalom, která je od hotelu vzdálena cca 2 Km. Na nádraží lze parkovat. Vlak vás doveze téměř do centra Budapeště za cca 30 min.

Vynikajúce (Jana B.)

Hotel sa nám páčil, aj so službami sme boli spokojní, dostali sme všetko, čo bolo v kupóne uvedené.

Vynikajúce (Pavla K.)

Hotel odpovídal popisu, personál byl milý a ochotný. Strava v pořádku a chutná, u večeří i snídaní velký výběr. Oběd formou polévky a hlavního jídla byl také v pořádku. Wellness odpovídalo popisu a bylo fajn, jsou zde sauny, vířivky, plavecký bazén a vířívka. Hotel má výbornou dostupnost z hlediska Budapešti, je to kousek a dá se využít dálnice.

Tipy na výlet

Rybárska bašta

Rybárska bašta

Ten najkrajší výhľad na Dunaj a Pešť si užijete z Rybárskej bašty, neorománského pamätníka na Hradnom vrchu v Budapešti. Na mieste sa predtým predávali ryby, pamätník tú vznikol v rokoch 1895 - 1902 a ide o dielo Frigyesa Schuleka. Pred baštou stojí socha sv. Štefana. Pokiaľ ste v hlavnom meste Maďarska, rozhodne si tento zážitok nenechajte ujsť.

Kúpele Lukács

Kúpele Lukács

Keď už ste v Budapešti, mali by ste skúsiť čo najviac z lákadiel, ktoré maďarská metropola ponúka. Okrem odpočinku v liečivej termálnej vode a plaveckých či zážitkových bazénov si môžete v budapeštianskych kúpeľoch Lukács užiť aj rad liečebných procedúr.

Využiť môžete aj tunajší saunový svet, či Kneippov chodník, miestnou zaujímavosťou je himalájska soľná stena.

Voda v kúpeľoch Lukács je vhodná pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov, srdcových chorobách a poúrazovej rehabilitácii.

Celodenné vstupné pre dospelého kúpite za cca 12 €, kúpele sú otvorené každý deň od 6:00 do 22:00 hodín, saunový svet potom od 9:00 do 21:00 hodín (v pondelok od 14:00).

Kúpele Császár

Kúpele Császár

Navštívte jedny z najstarších tureckých kúpeľov v Maďarsku. Kúpele Császár (tiež Veli Bej) sú novo zrekonštruované, napriek tomu si uchovali pôvodnú atmosféru a liečivú termálnu vodu.

Relaxujte v osemhranom bazéne, ktorý je obklopený ďalšími štyrmi menšími bazénmi. Nechýbajú tu ani vírivky, mnoho sáun, Kneippov chodník a ďalšie kúpeľná lákadlá.

Vstup do kúpeľov pre dospelého stojí cca 7 - 9 €, otvorené sú každý deň od 6:00 do 12:00 hodín a od 15:00 do 21:00 hodín Kúpele sú veľmi odporúčané pre pokojnú atmosféru a priaznivé ceny.