Luxus v kúpeľnom meste Mezőkövesd

Hotel Nefelejcs *** predstavuje spojenie elegancie a komfortného ubytovania - príjemne vybavené izby majú krásny výhľad, klimatizáciu, fén a TV. Nájdete ho len 150 metrov od kúpeľov Zsory, ktoré vďaka svojím liečivým vlastnostiam patria k jedným z najobľúbenejších v Maďarsku.

Oddychujte v novom wellness

V hoteli nechýba ani wellness centrum so saunami a vírivkou. Vonkajšia časť wellness je nová, nájdete ju na záhrade hotela a môžete tu celoročne relaxovať v drevenej vírivke a saune. K dispozícii vám je infra sauna, fínska sauna, vonkajšia sauna. Užite si aj svetelnú terapiu - masážny bazén.

Vyžitie v areáli pre deti aj dospelých

K hotelu patrí veľký areál, kde sa môžu hrať deti.  Užiť si môžu vonkajšie šachy, jengu, domino a limbo v nadmerných veľkostiach a určite ich nadchne skvelá trampolína.

V zadnej časti hotela je záhrada s terasou, grilom a mnohými ďalšími vychytávkami. Vo večerných hodinách je areál romanticky osvetlený. Večer si zahrajte šípky či stolný tenis.

Dodatočné info

 • Deti do 3,9 rokov zdarma s polpenziou a prístelkou.

 • Deti do 11,9 rokov za 20 €/noc s polpenziou a prístelkou.

 • Deti do 16,9 rokov za 24 €/noc s polpenziou a prístelkou.

 • Miestny poplatok 1,20 €/dospelá osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (14.3. - 17.3., 18.4. – 22.4., 28.4. – 1.5., 7.6. – 10.6., 18.8. - 20.8., 31.10. - 3.11.) 15 €/osoba/noc.

 • V hoteli sa dorozumiete anglicky, poľsky a nemecky.

 • V termíne 25.3. - 31.3.2019 budú kúpele Zsóry z prevádzkových dôvodov uzavreté.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik (malé plemená) za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (ANNA N.)

Hotel je veľmi pekný, wellness by mohol byť trošku väčší, okolie je pekné a ohľadom stravy boli sme veľmi spokojné, bola vynikajúca! Väčšina personálu sú príjemní, ochotní a ústretoví!

Vynikajúce (Richard G.)

Prostredie hotela je veľmi príjemné a pokojné. Je neďaleko kúpeľov, kam sa dá dostať snáď aj v županoch. Ubytovacie zariadenie je čisté a priestranné, izby skvelé. Personál veľmi ochotní a ústretoví, najmä mladý muž z recepcie. Strava je domáca a fantastická, pochutili sme si. Vrelo odporúčam. V hoteli sú tri sauny a jedna vírivka plus kaďa vonku, čiže ľudia by to mali mať na pamäti, aby si nemysleli, že fotky z galérie (kde to je ale aj napísané), sú z kúpeľov vedľa.

Vynikajúce (Mária S.)

Krásne prostredie, všetko čo bolo na kupóne sme dostali, veľmi ochotný personál, odporúčame každému.

Tipy na výlet

Kúpele Zsóry

Kúpele Zsóry

Miestne termály sú ideálnym miestom, kde si užiť skvelý deň plný relaxu. Kúpele s vnútornými aj vonkajšími bazénmi sú vyhlásené po celom Maďarsku a to vďaka liečebnej vode, ktorá pomáha pri reume, gynekologických a pohybových ťažkostiach. Nechýba ani detský bazén, tobogan a plavecký bazén, celodenný vstup vás vyjde na 1 800 HUF (cca 6 €).

Kúpele Demjén

Kúpele Demjén

Navštívte najmladšie kúpele v okolí - kúpele Demjén boli otvorené roku 2010. Termálna voda s teplotou 68 °C vyviera z hĺbky 690 metrov. Nájdete tu 6 vonkajších bazénov, 2 kryté bazény s termálnou vodou a rôzne atrakcie pre deti a relaxačné prvky pre ich rodičov. Celodenný vstup pre dospelého stojí 1690 HUF (cca 5,7 €).

Kúpele Egerszálok

Kúpele Egerszálok

Termálne kúpele Egerszalók sa môžu pochváliť unikátnym prameňom vody prúdiacej z hĺbky 410 metrov s teplotou 65 - 69 °C. V kúpeľoch nájdete 17 bazénov a rôzne atrakcie. Miestnou raritou je soľný kopec s plochými jazierkami, ktorý sformoval termálny prameň. Celodenný vstup do kúpeľov pre dospelého stojí 4 500 HUF (15 €).