Hotel zo známej siete Park Inn

Užite si skvelú dovolenku v hoteli Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros ****. Hotel spadá pod známu sieť hotelov Park Inn, ktorá sa u zákazníkov teší veľkej obľube. Park Inn je totiž zárukou skvelého ubytovania, vynikajúcej stravy a prvotriednych služieb.

Hotel sídli priamo v srdci Zalakarosu, hneď vedľa slávnych kúpeľov Gránit Thermal, s ktorými je prepojený. Hostia tak majú pohodlné spojenie s kúpeľmi a novým aquaparkom. Do rušného centra mesta je to približne 10 minút príjemnej prechádzky.

Ubytovaní budete v komfortných izbách, ktoré sú moderne zariadené. Samozrejmosťou je pohodlná posteľ, TV/SAT a vlastné sociálne zariadenie. Na vynikajúcom jedle si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, osviežujúci drink si zase môžete dopriať v bare.

Dodatočné info

 • Až 2 deti do 5,9 rokov zdarma vrátane polpenzie. Jedno v postieľke alebo na prístelke, druhé v posteli s rodičmi.

 • Dieťa do 17,9 rokov na prístelke vrátane polpenzie 32 €/noc v termíne do 30.6. a 35 €/noc v termíne 1.7. - 24.8.

 • Na izbe je vždy možná max. 1 prístelka.

 • Rodinná izba pre 4 osoby za príplatok 70 €/noc (naviac je nutné uhradiť poplatok za tretiu osobu i dieťa).

 • Miestny poplatok 1,6 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 5 €/noc.

 • Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc, v prípade 7 nocí 6 €/noc.

 • Kupón platí pre 1 osobu. Uvedené ceny platia pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Kupón nie je možné uplatniť v týchto termínoch: 14.3. - 16.3., 19.4. - 21.4., 3.5. - 7.5., 7.6. - 15.6.

 • Od 1.10.2018 bude v kúpeľoch prebiehať rekonštrukcia. Z tohto dôvodu bude uzatvorený vnútorný liečebný bazén a liečebná záhrada. Ostatné bazény a časti kúpeľov budú otvorené. Ako kompenzácia bude zákazníkom počas prebiehajúcej rekonštrukcie poskytnutý lístok na vstup do sáun zdarma.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 9 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Peter G.)

Nadmieru spokojní, služby na vysokej úrovni, zariadenie hotela nové, kvalitná strava, stále doplňaná, veľa ovocia, zeleniny. Bazény čisté. Personál bol ústretový, milí.

Vynikajúce (Helena M.)

Nový hotel Park Inn, moderní, příjemný, všechno ok, spokojenost! Spojovací chodba do lázní, krásné tobogány, prima voda i léčebné bazény.

Vynikajúce (Janka B.)

Skvely hotel, spojeny chodbou s kupelmi, vyborny servis, chutna strava, velky vyber, maximalna spokojnost :).

Tipy na výlet

 Kúpele Granit Zalakaros

Kúpele Granit Zalakaros

Kúpeľný areál Granit ponúka ideálne vyžitie obzvlášť pre rodiny s deťmi. A tým nemyslíme, že je tu bazénik a jedna šmýkačka.

Súčasťou Granit je Detský svet Vodoucha a jeho kamarátov, miesto plné atrakcií a lákadiel stvorené len a len pre radosť vašich ratolestí. 60 druhov vodných atrakcií, viacposchodové bazény, rozprašovacie brány, vodné delá, kĺzačky rôznych tvarov a farieb, to je detský raj.

Pre dospelých sú tu adrenalínový toboganový park (viac ako 400 m toboganových prvkov, vrátane lahôdok ako sú Kamikaze, Turbo a Ufo) a saunový svet.

Opomenúť samozrejme nemôžeme ani liečebné centrum. Časť bazénov je krytá, návštevníkom je ale k dispozícii aj záhrada s bazénom, udržiavanou skalkou a lehátkami.

Keszthely

Keszthely

Mestečko na brehu Balatonu je častým výletným cieľom dovolenkárov každého veku. Nájdete v ňom totiž veľké množstvo rôznych zaujímavosti a možností trávenia voľného času. Navštívte napríklad Balaton múzeum, múzeum bábik či marcipánu alebo miestny palác Festetics, v ktorom sa často organizujú rôzne výstavy a iné zaujímavé akcie.

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).