• Polpenzia formou bufetu

 • 11 bazénov neobmedzene

 • Sauny, para a soľná kabína

 • 2 deti do 5,9 rokov zdarma

 • Na brehu jazera Velence

Štvorhviezdičkový rezort pri jazere

Velence Resort & Spa **** leží na pláži jazera Velence a ponúka luxusné ubytovanie a služby pre dvojice i rodiny s deťmi. Izby sú moderne zariadené a plne klimatizované, v kúpeľni nájdete fén aj župany.

V reštaurácii Sanse ochutnáte medzinárodné i miestne špeciality, v ponuke je ale aj obľúbená talianska pizza. Raňajky i večere sa podávajú formou bufetu, v kuchyni vždy myslia aj na vegetariánov a deti. Súčasťou hotela je aj niekoľko barov, v bare Papa pri recepcii si môžete počas dňa dopriať aj ľahké občerstvenie.

Rozjímať môžete počas prechádzok hotelovou záhradou alebo pri posedení na terase. K hotelu patrí aj súkromná pláž pri jazere Velence.

Neobmedzený vstup do luxusného wellness

Pri pobyte vo Velence Resort & Spa **** sa nudiť nebudete. Bude trvať dlho, kým vyskúšate všetky atrakcie miestneho wellness a možno si ich počas pobytu ani nestihnete dosýtosti užiť. Nájdete tu totiž 11 bazénov - vonkajších, vnútorných, termálnych či detských a mnoho ďalších miest, kde sa uvoľní vaše telo i myseľ.

Ústretový prístup k deťom

Nebojte sa prísť aj s malým dieťaťom. Hotel vám poskytne detskú výživu, ohrievač fliaš alebo postieľku na izbu. Väčšie deti nájdu na bufetových stoloch obľúbené detské jedlá. K dispozícii je po celú dobu pobytu tiež detská herňa. Hotelovými maskotmi je párik roztomilých slonov, ktorý vaše deti zapojí do animačných programov.

Dodatočné info

Deti:

 • Dve deti do 5,9 rokov zdarma, jedno bez nároku na lôžko, druhé na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Dieťa do 13,9 rokov na prístelke vrátane polpenzie a služieb 23 €/noc v termíne 1.1. - 14.6. pri pobyte na 4 dni, 29 €/noc v termíne 14.6. - 30.6. pri pobyte na 3 dni a 44 €/noc v termíne 7.7. - 25.8. na 4 dni.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,3 € (430 HUF)/osoba/noc.

 • Parkovanie 5 €/noc.

 • Apartmán Superior plus (možnosť 2 prísteliek pre deti) 13 €/izba/noc v termíne 1.1. - 14.6. pri pobyte na 4 dni, 26 €/izba/noc v termíne 14.6. - 30.6. pri pobyte na 3 dni a 30 €/izba/noc v termíne 7.7. - 25.8. na 4 dni.

 • Príplatok za izbu Superior v prípade obsadenia jednou dospelou osobou a dieťaťom 25 €/osoba/noc v termíne 1.1. - 14.6. pri pobyte na 4 dni, 32 €/osoba/noc v termíne 14.6. - 30.6. pri pobyte na 3 dni a 37 €/osoba/noc v termíne 7.7. - 25.8. na 4 dni.

Ďalšie info:

 • Kupón je pre 1 osobu. Uvedené ceny sú platné iba pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Kupón nie je možné uplatniť v termínoch 18.4. - 23.4. a 7.6. - 10.6.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Darina T.)

Tento hotel určite odporúčam a hlavne rodinám s deťmi. Pekne, čisté a priestranné izby, výborná a rozmanitá strava. Wellness, aj bazény veľké, aj keď vonkajší bazén mohol byť čistejší, teda na 4 hviezdičkovy hotel. Inak všade mysleli na deti, hračky, detské kútiky, jedálenské stoličky, výber jedál.....super. Oceňujem ja znalosť angličtiny, aj keď inak je všetko, všade písané po maďarsky.

Vynikajúce (Daniel V.)

Dostali sme všetko čo bolo uvedené, ba ešte viac. Pobyt bol vynikajúci a odporúčame všetkým rodinám s deťmi. Skvelé!

Vynikajúce (Martin M.)

Spokojnost, hotel bol velmi pekny, idealny pre rodiny s detmi. Uzili sme si pobyt aj s priatelmi. Krasna lokalita.

Tipy na výlet

Jazero Velence

Jazero Velence

Jazero Velence je tretím najväčším jazerom v Maďarsku a meno dostalo podľa Benátok (maďarsky Velence), ktoré pripomínajú množstvom drobných malebných ostrovov. Jazero leží príhodne zhruba v polovici cesty medzi Budapešťou a Balatonom a záujmu turistov sa teší predovšetkým od marca do októbra. Miestne vody sú lákavé ako pre rybárov, tak pre pozorovateľov vtáctva. Rôzne druhy vtákov nachádzajú útočisko na miestnych ostrovoch a brehoch, a tak miesto slúži tiež k výučbe. Vydať sa sem môžete na príjemný peší alebo cyklistický výlet.

Kaštieľ Halász

Kaštieľ Halász

Malebný kaštieľ bol postavený v 19. storočí v neoklasickom štýle, neskôr prešiel prestavbou do štýlu barokového a do roku 1945 ho obývala rodina Halász. Po kolektivizácii a vyvlastnení začalo panstvo chátrať, až z neho do tretieho tisícročia zostala takmer ruina. V roku 2014 sa však konečne dali do pohybu rozsiahle opravy, a tak si dnes návštevníci môžu užívať krásnu atmosféru kaštieľa aj rozľahlého parku.

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.