Hunguest Hotel Répce *** v areáli obľúbených kúpeľov

Hunguest Hotel Répce *** nájdete v pokojnom prostredí mesta Bükfürdő, hneď vedľa kúpeľov Bük, s ktorými je hotel priamo prepojený vyhrievanou chodbou. Ubytovanie poskytuje v komfortných izbách, ktoré sú vybavené podľa 3* štandardu.

Hotel z prestížneho reťazca Hunguest Hotels je veľmi obľúbený u českých a slovenských zákazníkov, veľa informácií dostanete v hoteli v češtine.


Využite jedinečnú príležitosť získať pobyt v hoteli Répce cez zľavový portál. Kúpte si pobyt s nami a získajte tak tú najlepšiu možnú cenu na trhu.


V hotelovej reštaurácii vyskúšate maďarské špeciality. K dispozícii je bar na osvieženie počas dňa. V hotelovom wellness centre potom nájdete vnútorný plavecký bazén (23 – 25 °C), vírivku, perličkový kúpeľ, saunu, solárium a masážne centrum, kde si môžete dopriať rôzne procedúry.

Kúpele pre každého

Počas svojej dovolenky nemusíte areál hotela a kúpeľov ani opustiť. Na jednom mieste tu nájdete všetko, čo potrebujete - liečivú vodu, športové vyžitie, zábavu pre deti, lekársku starostlivosť a aj reštaurácie, bufety a bar, kde si môžete dopriať obed či snack. Pobyt je tak vhodný aj pre seniorov.

Dovolenku si užijú aj deti, pre ktoré je pripravený detský kútik, moderné ihrisko a samozrejme atrakcie vrátane toboganov a šmýkačiek. Každý sa potom môže zapojiť do organizovaných športových a zábavných programov.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Deti do 11,9 rokov 23 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb pri pobyte v NE - ŠTV.

 • Deti do 11,9 rokov 25 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb pri pobyte v PIA - SO.

 • Deti od 12 rokov 31 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 2 €/osoba/noc.

 • Záloha za náramok do wellness 7 €/2 000 HUF (pri odovzdaní nepoškodeného náramku bude vrátená).

 • Zapožičanie županu 500 HUF/deň.

Ďalšie info:

 • Kupón je platný pre 1 osobu. Uvedené ceny sú platné iba pri obsadení izby min. 2 dospelými osobami.

 • Pobyt si môžete zarezervovať LEN na e-mailovej adrese podpora@zlavoking.sk alebo na čísle +421 233 006 990.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 19 €/noc (len do konca roka 2018)

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (HELENA J.)

Starší, ale udržovaný hotel, komplexní hotelové služby, každodenní úklid na pokoji, personál hotelu se kromě angličtiny a němčiny snaží komunikovat i v češtině. V rámci bufetového stravování nám při večeřích chyběli brambory v jakékoliv úpravě - každodenně bylo v nabídce něco smaženého v trojobalu, ale v rámci nabídky nám nezbylo, než konzumovat smažený řízek s rýží či těstovinou, na což opravdu nejsme zvyklí.

Vynikajúce (Jana Fryčová F.)

Vše bylo v pořádku a byli jsme naprosto spokojeni jak s ubytováním, se stravou i se službami. Interier hotelu je renovován a vkusně zařízený, škoda jen, že asi nejsou finance na opravení spojovacího tunelu s lázněmi (teče tam - byly na zemi kaluže) a potřebovala by vyměnit i okna. Je škoda, že budova chátrá, ale nám, jako klientům, žádnou újmu tato situace nezpůsobila.

Skvelé (Renata H.)

Vše v pořádku, jedná se 3* hotel a tomu to odpovídá. Velké plus je spojení přímo s lázněmi.

Tipy na výlet

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bükfürdo

Kúpele Bük patria k celosvetovo známym kúpeľom a sú druhé najväčšie v Maďarsku. Nájdete tu nespočetné množstvo plaveckých a zážitkových bazénov a nechýba ani saunový svet a priestory pre relax. Celodenné vstupné je cca 2 500 HUF (cca 8,5 €).

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 14 ha a rozloha bazénov presahuje 5 200 m², v bazénoch je liečivá termálna voda s teplotou 23 - 38 °C. Miestna voda je vhodná pri rôznych liečbach (poruchy pohybového ústrojenstva, poúrazová terapia, zažívacie ťažkosti, ...).

Vnútorný a vonkajší bazénový kúpeľný komplex má viac ako 32 bazénov s termálnou vodou, vzduchovými tryskami, chrličmi vody, protiprúd a tobogán. Nechýba detský bazén, bazénik, bazén s atrakciami a ďalšie.

Vo Svete sáun nájdete tepidárium, parné kúpele, infra a fínsku saunu, aromatickú aj vonkajšiu saunu. Využite aj ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov bazén.

Park Napsugár

Park Napsugár

V tomto jedinečnom zábavnom centre si prídu na svoje deti aj dospelí. Zatiaľ čo vy si tu môžete zahrať bowling a dať si do tela vo fitness či na squashi, pre vaše deti je pripravená obrovská herňa plná preliezok, šmýkačiek a ďalších lákadiel. Park Napsugár je teda ideálnym miestom, kam vyraziť s celou rodinou a užiť si deň plný pohybu.

Skanzen Vasi Múzeumfalu

Skanzen Vasi Múzeumfalu

V skanzene Vasi Múzeumfalu na vás dýchne atmosféra života na maďarskom vidieku v predošlých storočiach. Umiestnenie aj podoba domov v skanzene verne odráža vzhľad typickej maďarskej dediny. Stretnúť tu môžete tiež obyvateľov v tradičných odevoch pri typických domácich prácach.