Luxusný hotel s neobmedzeným wellness

Ak hľadáte perfektné miesto na oddych, Nádas Tó Park Hotel ***superior ponúka všetko, čo potrebujete. Hotel má vo svojom rozsiahlom areáli okrem iného aj lanový park alebo jazero.

Ubytujete sa v jednej z 37 moderných izieb vybavených LED TV, trezorom, klimatizáciou a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a vyspíte sa v protialergénnych lôžkovinách. V reštaurácii si vychutnáte maďarské i medzinárodné špeciality počas bohatých raňajok alebo polpenzie.

Vrcholom odpočinku počas pobytu je neobmedzený vstup do hotelového wellness. K dispozícii je tu vnútorný zážitkový bazén, vírivka, fínska, bio a infrasauna a parná kabína. Všetko je nové a moderné, krásnu atmosféru navyše dopĺňa výhľad na okolitú prírodu a jazero.

Výlet do neďalekej Budapešti

Len asi pol hodiny vám zaberie cesta do historickej Budapešti, prečo teda nespojiť príjemné s užitočným. Urobte si výlet so svojou drahou polovičkou alebo s celou rodinou a prejdite sa pozdĺž Dunaja, budovy parlamentu alebo Námestia Hrdinov.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 6,9 rokov 25 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Deti do 13,9 rokov 34 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1 €/osoba/noc.

 • Sezónny príplatok (14.3. - 17.3., 18.4. - 24.4., 1.5. - 30.6.) 30 €/kupón/2 noci, 50 €/kupón/3 noci.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lenka B.)

Velmi hezký hotel, pokud chcete klidné místo doporučuji. Výborné snídaně, wellness jsme nevyzkoušeli. Cestovali jsme vlakem do Budapešti každý den (cesta cca 50 minut), dá se za ten klid a příjemný personál to stálo. Nicméně pokud budu chtít být každý den v Budapešti volila bych hotel blíž hlavního města.

Vynikajúce (Ivona J.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo i s wellnessem. Jídlo bylo super až na 2 lidi z personálu z restaurace. Čekali jsme 20 minut aby přišli, ze chceme zaplatit. Ale jinak hotel, pokoje, wellness - super :).

Vynikajúce (Andrea R.)

Všechno bylo krásné, hotel, pokoje, prostředí. Jídlo vynikající, personál ochotný a příjemný. Na výlet jsme jeli do Budapešti a vybrali jsme si cestu vlakem, taky dobrý.

Tipy na výlet

Budapešť

Budapešť

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy aj sveta. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác, budova parlamentu či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, chýrnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám.

Kráľovský palác

Kráľovský palác

V histórii mnohokrát obliehaná a rekonštruovaná budova je jedným z najvýraznejších a najvýznamnejších prvkov Budapešti. Nielen palác samotný, ale aj jeho okolie plné sôch a ďalších umeleckých diel priamo lákajú k dlhej návšteve. Vnútri sú k videniu rôzne expozície historických artefaktov súvisiacich s dejinami mesta aj celého Maďarska.

Budova Parlamentu

Budova Parlamentu

Že je Westminsterský palác najkrajšou parlamentnou budovou v Európe? Zájdite do Budapešti a presvedčte sa, že tunajšia budova parlamentu sa mu prinajmenšom vyrovná. Patrí medzi národné symboly Maďarska a svojou polohou na nábreží Dunaja dáva tvár celej metropole. V exteriéri aj interiéri sa prelína niekoľko zaujímavých architektonických štýlov.