Wesselényi Hotel Györ *** v obľúbených kúpeľoch

Vydajte sa do kúpeľného mesta Györ a doprajte si luxusné ubytovanie v maďarskom Wesselényi Hotel Györ***. Vďaka perfektnej polohe hotela dorazíte do známych termálnych kúpeľov behom 15 - 20 minút chôdze alebo už za 5 minút jazdy autom.


Novozrekonštruovaný hotel zaisťuje pre svojich návštevníkov služby vysokého štandardu, je preto vhodnou voľbou aj pre náročných zákazníkov.


Izby hotela sú komfortne zariadené - nájdete tu TV, rádio, minibar, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). Pre maximálne pohodlie všetkých hostí je tu k dispozícii aj klimatizácia a balkón. Tešte sa aj na vynikajúce raňajky, ktoré sa podávajú v čase od 6:30 do 9:30 hodín.

Hotel sa taktiež môže chváliť svojou skvelou dostupnosťou - nachádza sa totiž len zhruba 100 metrov od autobusovej a vlakovej stanice a Je tak skvelým východiskovým bodom na výlety do okolia.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 9,9 rokov 10 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Dieťa do 13,9 rokov 15 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Dieťa staršie ako 14 rokov 25 €/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Počas sviatkov (15. - 28.4.2019 a 21.10. - 3.11.2019) má dieťa do 9,9 rokov v cene polpenziu, pre deti od 10 rokov je v tieto dni možné polpenziu dokúpiť za 5 €/večera. Nutné overiť a rezervovať vopred.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 450 HUF/osoba/noc.

 • Sezónny príplatok (15.4. - 28.4., 1.6. - 15.9., 21.10. - 3.11.) 10 €/osoba/noc.

 • Počas sviatkov (15. - 28.4.2019 a 21.10. - 3.11.2019) je možné dokúpiť polpenziu za zvýhodnenú cenu 5 €/osoba/večera. Nutné overiť a rezervovať vopred.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 13 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Andrea R.)

S pobytem jsme byli, až na malé nedostatky spokojeni. Služby Slevokingu jsou v pořádku, ale v hotelu byli trošku zmatení. Recepční s chabou němčinou hledala informace v papírech. Pořád jsme se museli na všechno ptát. Hotel je v klidné ulici, opravdu těch 15min. od lázní. Velmi vstřícný a ochotný číšník nám vždy podal veškeré potřebné informace. Jinak vše v pořádku, město i lázně super! Můžu všem doporučit!

Skvelé (Věra E.)

S hotelem jsme byli spokojeni až na to, že nás ubytovali ve 3. patře bez výtahu, což pro seniory není dobré. Uvítací a konečnou gurmánskou večeři o více chodech jsme neměli, i když byla napsána ve voucheru. Jinak strava dobrá, milá obsluha, ochotný personál, hotelové služby vynikající.

Skvelé (Pavol ?.)

Spokojný, príjemný hotel aj personál, ktorý veľmi ochotne poradil. Strava primeraná cene, chutná. Trochu nápaditosti pri dezerte by nezaškodilo, vzhľadom na vinikajúcu maďarskú kuchyňu

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Györ

Györ

Maďarské mesto Györ sa nachádza len kúsok od slovenských hraníc a jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období. Úzke uličky medzi historickými budovami, pobrežie Ráby a jedného z ramien Dunaja, obľúbené termálne kúpele, reštaurácia s maďarskými špecialitami, rozmanité kultúrne podujatia, to všetko na vás v Györi čaká.

Westy Hajó

Westy Hajó

Užite si poriadnu porciu romantiky na brehu jedného z ramien Dunaja a zájdite si na večeru do Westy Hajó - reštaurácie a pizzerie na lodi. Špeciality maďarskej kuchyne, ale aj šaláty, ryby či cestoviny vám ponúkne šikovný lodný kuchársky tím. Gastronomický zážitok vás nevyjde draho, ceny v reštaurácii sú veľmi priaznivé.