Ubytovanie v hoteli, ktorý je v harmónii s prírodou

Hotel sa nachádza uprostred lesov v prírodnej rezervácii Šoproň. Neďaleko je aj Neziderské jazero a zámok Esterházy. Do hotela sa dostanete za 1,5 hodiny z Bratislavy a zhruba za 3,5 hodiny z Banskej Bystrice.

Všetky izby sú komfortne vybavené, majú vlastné sociálne zariadenie, chladničku, fén a TV. Pokojne so sebou vezmite aj svojho štvornohého miláčika, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitok pre všetkých

Reštaurácia ponúka tradičnú domácu či medzinárodnú kuchyňu. Pri pobyte si pochutnáte na bohatých raňajkách, polievke (13:00 - 14:00 hodín) a večeri (18:00 - 21:30 hodín) formou bohatého bufetu alebo 4 chodov (predjedlo, polievka, výber z troch hlavných jedál, šalát a dezert formou bufetu) podľa obsadenosti hotela.


V hoteli je v českom jazyku k dispozícii informačná brožúrka, informačné tabule a menu v hotelovej reštaurácii. Na izbe tiež oceníte televízny kanál v českom jazyku.


Wellness relaxácia neobmedzene

K vybaveniu wellness centra patrí plavecký bazén, vírivka jacuzzi, fínska sauna, profesionálne vybavené fitness centrum s kardio zónou a posilňovacími strojmi. V prípade záujmu môžete využiť fitness programy hotela alebo služby Beauty centra (za príplatok).

Dodatočné info

 • Deti do 5,9 rokov zdarma na prístelke/v postieľke vrátane polpenzie a služieb.

 • Deti do 11,9 rokov za 17 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Deti od 12 rokov 32 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Izba Superior 10 €/izba/noc.

 • Zapožičanie županu 700 HUF/pobyt.

 • Kupón nie je možné uplatniť v týchto termínoch 15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6., 31.10. - 3.11.

 • V termíne 2.6. wellness centrum na 1. poschodí zatvára o 20:00 z dôvodu údržby.

 • V termíne 3.6. - 4.6. bude wellness centrum (bazén, vírivka, fínska sauna) uzavreté z dôvodu údržby. V týchto dňoch môžete využiť infrasaunu na 1. poschodí (8:00 - 20:00 hodín, odporúčame rezerváciu vopred) a fínsku saunu na 6. poschodí (9:00 - 18:00 hodín) zadarmo.

 • V termíne 5.6. bude wellness centrum (bazén, vírivka, fínska sauna) otvorené od 14:00 hodín.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Martin S.)

Už to, že do zmiňovaného hotelu jezdíme opakovaně, hovoří za vše. Ubytování, strava, personál - vše v naprostém pořádku a v neposlední řadě lokalita, půlhodinka za Vídní. Ideál.

Vynikajúce (Libuše K.)

Pobyt odpovídal popisu. Pokoj i koupelna byly sice stísněnější, ale vše vynahradila strava. Velký výběr velice chutných jídel po celou dobu večeří. O víkendu bylo více lidí, ale přesto to obsluha zvládala. Když si objednáte nějaké pití, tak nemusíte platit hned, ale připočítají vám to na závěr, až budete platit pobytovou taxu. Lze platit eury. Kohoutkovou vodu ve džbánu vám přinesou zdarma. Bazén je malý, takže je lepší zajet do termálních lázní Hegyko, což je asi 20 km. Vstupné je 6 Euro. Vše se dá platit eury a domluvit všude německy.

Vynikajúce (Martin S.)

Popis zcela odpovídal, prostředí hotelu velmi příjemné, klidné (v jiném ročním období musí být ještě pěknější). Personál hotelu velmi ochotný, strava byla výborná a rozmanitá, takže si vybere každý (i vegetariáni). Rozhodně v mimosezóně doporučuji navštívit blízké (asi 18km) lázně Hégykö, menší návštěvnost, ale přesto fungují služby okolo (stánky, občerstvení, restaurace - vše v areálu).

Tipy na výlet

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő nie sú medzi zahraničnými turistami toľko známe, pokiaľ teda hľadáte termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť tlačiť s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem.

Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Liečivá termálna voda s teplotou až 55 °C tryská z hĺbky 1 434 m, obsahuje predovšetkým horčík, jód, sodík a pôsobí priaznivo na problémy pohybového aparátu. Ideálna je tiež napríklad pri rehabilitáciách.

Areál má 7 bazénov, 3 bazény sú v prevádzke celoročne (vonkajšie, krytý a wellness bazén).

V prípade, že budete chcieť v kúpeľoch stráviť celý deň, poteší vás, že vstupné je tu za veľmi priaznivé ceny (celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na cca 5,7 €).

Vyhliadka Károly

Vyhliadka Károly

Celé mesto Šopron ako na dlani budete mať z kráľovskej vyhliadky, ktorú nájdete na jednom z kopcov v miestnych rozľahlých lesoch. Ak sa radi odreagujete od mestského ruchu v pokojnej prírode s čistým vzduchom, rozhodne sa na vyhliadku vydajte. Skvelý zážitok z pohodovej prechádzky dopĺňa krásny pohľad na okolie.

Neziderské jezero

Neziderské jezero

Slnko odrážajúce sa od vodnej hladiny, krásna príroda a mnoho možností kultúrneho a športového vyžitia, to je Neziderské jazero ležiace na rakúsko-maďarskej hranici. Okolo jazera by ste len márne hľadali typickú rakúsku horskú krajinu, miesto ovládajú šíre zelené pláne plné vinohradov. Neváhajte a doprajte si tento netradičný pohľad.