• Neobmedzené wellness

 • Vnútorný plavecký bazén

 • Vírivka a fínska sauna

 • Rozšírená polpenzia

 • Deti do 5,9 rokov zdarma

Ubytovanie v hoteli, ktorý je v harmónii s prírodou

Hotel sa nachádza uprostred lesov v prírodnej rezervácii Šoproň. Neďaleko je aj Neziderské jazero a zámok Esterházy. Do hotela sa dostanete za 1,5 hodiny z Bratislavy a zhruba za 3,5 hodiny z Banskej Bystrice.

Všetky izby sú komfortne vybavené, majú vlastné sociálne zariadenie, chladničku, fén a TV. Pokojne so sebou vezmite aj svojho štvornohého miláčika, hotel je totiž "pet friendly".

Gastronomický zážitok pre všetkých

Reštaurácia ponúka tradičnú domácu či medzinárodnú kuchyňu. Pri pobyte si pochutnáte na bohatých raňajkách, polievke (13:00 - 14:00 hodín) a večeri (18:00 - 21:30 hodín) formou bohatého bufetu alebo 4 chodov (predjedlo, polievka, výber z troch hlavných jedál, šalát a dezert formou bufetu) podľa obsadenosti hotela.


V hoteli je v českom jazyku k dispozícii informačná brožúrka, informačné tabule a menu v hotelovej reštaurácii. Na izbe tiež oceníte televízny kanál v českom jazyku.


Wellness relaxácia neobmedzene

K vybaveniu wellness centra patrí plavecký bazén, vírivka jacuzzi, fínska sauna, profesionálne vybavené fitness centrum s kardio zónou a posilňovacími strojmi. V prípade záujmu môžete využiť fitness programy hotela alebo služby Beauty centra (za príplatok).

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 5,9 rokov zdarma na prístelke/v postieľke vrátane polpenzie a služieb.

 • Deti do 11,9 rokov za 17 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

 • Deti od 12 rokov 32 €/noc na prístelke vrátane polpenzie a služieb.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Izba Superior 10 €/izba/noc.

 • Zapožičanie županu 700 HUF/pobyt.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné uplatniť v týchto termínoch 15.3. - 17.3., 19.4. - 22.4., 7.6. - 10.6., 31.10. - 3.11.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jaroslava K.)

Byli jsme s vnoučaty podruhé, krásné prostředí, super wellness, velice chutné jídlo s velkým výběrem, ochotný personál, ještě nebyly vybaleny kufry a kluci spěchali do bazénu. Dáváme jedničku i s hvězdičkou.

Vynikajúce (Jiřina ?.)

Hotel 3*, ale spokojenost. Čistota, velmi ochotný personál, kuchaři by zasloužili jedničku s hvězdičkou. Jídlo bylo super a neustále doplňovali to, co právě došlo. Bylo tam i dobré wellness, když člověk nechtěl, nemusel ani ven a měl zábavu na celý den. Hotel se nachází v krásném prostředí, velmi vhodném k procházkám. Mohu jen doporučit a určitě se tam podíváme znova, bude-li nabídka.

Skvelé (Jaromír T.)

Hotel se nachází v klidném, zalesněném prostředí kde je možnost procházek i projížďky na kole. Hotel je už starší, ale uvnitř moc hezký. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Strava výborná a dostatek - snídaně i večeře bufetová. Wellness - malý bazén a vířivka, ani jsme nevyužili - nebyl čas. Personál byl velmi vstřícný a milý.

Tipy na výlet

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő

Kúpele Hegykő nie sú medzi zahraničnými turistami toľko známe, pokiaľ teda hľadáte termály, v ktorých bude minimum ľudí a nebudete sa musieť tlačiť s ostatnými hosťami v bazénoch, určite vyrazte práve sem.

Kúpele sú otvorené každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Liečivá termálna voda s teplotou až 55 °C tryská z hĺbky 1 434 m, obsahuje predovšetkým horčík, jód, sodík a pôsobí priaznivo na problémy pohybového aparátu. Ideálna je tiež napríklad pri rehabilitáciách.

Areál má 7 bazénov, 3 bazény sú v prevádzke celoročne (vonkajšie, krytý a wellness bazén).

V prípade, že budete chcieť v kúpeľoch stráviť celý deň, poteší vás, že vstupné je tu za veľmi priaznivé ceny (celodenná vstupenka pre dospelého vyjde na cca 5,7 €).

Vyhliadka Károly

Vyhliadka Károly

Celé mesto Šopron ako na dlani budete mať z kráľovskej vyhliadky, ktorú nájdete na jednom z kopcov v miestnych rozľahlých lesoch. Ak sa radi odreagujete od mestského ruchu v pokojnej prírode s čistým vzduchom, rozhodne sa na vyhliadku vydajte. Skvelý zážitok z pohodovej prechádzky dopĺňa krásny pohľad na okolie.

Neziderské jezero

Neziderské jezero

Slnko odrážajúce sa od vodnej hladiny, krásna príroda a mnoho možností kultúrneho a športového vyžitia, to je Neziderské jazero ležiace na rakúsko-maďarskej hranici. Okolo jazera by ste len márne hľadali typickú rakúsku horskú krajinu, miesto ovládajú šíre zelené pláne plné vinohradov. Neváhajte a doprajte si tento netradičný pohľad.