• Vstupenka do termálnych kúpeľov

 • Neobmedzený vstup do wellness

 • Vyhrievané bazény a saunový svet

 • Vírivka a parný kúpeľ

 • Raňajky alebo polpenzia

Wellness pobyt v centre Györu

Hotel Capitulum ****, ktorý v roku 2015 prešiel kompletnou rekonštrukciou, nájdete v pešej zóne historického centra Györu, takže jeho okolie je pokojné a tiché, ale zároveň sa odtiaľ hravo dostanete k najzaujímavejším miestam kúpeľného mesta.

Štýlové dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, minibar a TV/SAT. Tešte sa na bohaté raňajky priamo v hoteli, večere vás čakajú buď v hoteli Golden Ball Club Wellness Hotel and Spa **** (800 m) alebo v John Bull Pub (180 m).

Úplne nové wellness

Wellness centrum v hoteli Golden Ball Club Wellness Hotel and Spa **** je otvorené každý deň od 9:00 do 21:00 hodín (piatok - nedeľa už od 8:00 hodín). Uchváti vás vyhrievanými bazénmi s celkovou vodnou plochou 120 m², vírivkou, detskými bazénmi alebo saunovým svetom (každý deň 15:00 - 21:00 hodín, piatok - nedeľa už od 10:00 hodín) s parným kúpeľom a tepidáriom.


Ako sa dostať k hotelu: Po príjazde do Györu zabočte doľava na ulicu Mihály Munkácsy, na kruhovom objazde použite prvý výjazd (smerom na ulicu Zechmeister). Pred mostom zabočte doprava na námestie Bécsi Kapu. Prejdite bránou (pri bráne je dispečer - stačí nahlásiť, že ste hostia Hotela Capitulum) a ste na ulici Király, na jej začiatku stojí po ľavej strane váš cieľový hotel.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma na prístelke vrátane stravy.

 • Deti do 13,9 rokov 10 €/noc na prístelke. Polpenzia pre deti do 13,9 rokov 10 €/noc.

 • Možnosť dokúpenia vstupu do kúpeľov Rába Quelle pre deti do 13,9 rokov za 8 €.

 • Prístelka je možná jedine v izbe Superior.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 1,5 €/osoba/noc.

 • Sviatočný príplatok (19.10. - 23.10., 1.11. - 4.11., 27.12. - 30.12., 15.3. - 18.3.) 5 €/osoba/noc.

 • Parkovanie v hotelovej garáži 9 €/noc.

 • Príplatok za izbu Superior 20 €/izba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 15 €/pobyt

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marian L.)

Hotel hodnotíme veľmi dobre. Jeho umiestnenie v historickej časti mesta nás nadchlo, možnosť garážovania je super, izby a raňajky tiež super. Vzdialenosť hotela s wellness a večerou úplne v poriadku. Dorozumieť sa v hoteli nemecky menší problém, ale celkovo obsluha veľmi milá a ochotná. Môžem odporučiť. Veľmi si ceníme dopravné značenie hotela,ktoré je smerovými značkami zvýraznené už vo väčšej vzdialenosti a je to super pomôcka. Určite ešte využijeme takéto služby.

Vynikajúce (Hana K.)

Prostředí hotelu bylo vynikající, personál velmi ochotný. Pobyt zcela odpovídal nabídce. Maximální spokojenost s pobytem.

Vynikajúce (Milan M.)

S vybavením hotelu i personálem jsem byli velice spokojeni. Snídaně jsou vynikající ve velmi příjemném prostředí.

Tipy na výlet

Kúpele Rába Quelle

Kúpele Rába Quelle

Termálne a zážitkové kúpele Rába Quelle patria k tým najobľúbenejším v celom Maďarsku. Z hĺbky 2 000 m tu tryská liečivá voda s teplotou 37 - 63 °C. Tá je vhodná pre všetkých, ktorí trpia chorobami kostí a kĺbov, prípadne majú problémy so svalmi. Priaznivo ovplyvňuje problémy s trávením a účinná je aj v prípade zníženej funkcie štítnej žľazy.

V kúpeľoch nájdete 3 termálne a 5 zážitkových bazénov, nechýbajú tu ani tobogány a saunový svet. Súčasťou saunového sveta je fínska sauna, exteriérový bazénik, parná kabína, perličkový kúpeľ, frigidárium a 2 infrakabíny, vyhrievaná kamenná lavica, aromaterapeutická sauna, soľná kabína, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Kúpele sú otvorené celoročne od nedele do štvrtka (9:00 - 20:00 hodín, v piatok, sobotu a počas štátnych sviatkov (9:00 - 21:00 hodín). Keby ste chceli navštíviť kúpele aj v ďalšie dni svojho pobytu, celodenný vstup vás vyjde na 3 150 HUF (cca 10,5 €)/dospelá osoba a 2 100 HUF (cca 17 €)/dieťa 3 - 14 rokov.

Bazilika Nanebovzatia Panny Márie

Bazilika Nanebovzatia Panny Márie

Táto pamiatka sa začala stavať už v 11. storočí a ide o jednu z najkrajších budov v celom Györi. Počas svojej histórie prešla mnohými rekonštrukciami (najnovšie bola dokončená až v roku 1972) a obnovami. Vďaka obrazu Madony na oltári jednej z bočných lodí sa bazilika stala významným maďarským pútnickým miestom.

Westy Hajó

Westy Hajó

Užite si poriadnu porciu romantiky na brehu jedného z ramien Dunaja a zájdite si na večeru do Westy Hajó - reštaurácia a pizzeria na lodi. Špeciality maďarskej kuchyne, ale aj šaláty, ryby či cestoviny vám ponúkne šikovný lodný kuchársky tím. Gastronomický zážitok vás nevíjde draho, ceny v reštaurácii sú veľmi priaznivé.