Vodné radovánky a termálna voda

Thermalpark St. Gotthard Spa & Wellness (8:00 - 20:00 hodín), ktorý je u turistov vyhľadávaným a obľúbeným miestom, je len 2 km (30 minút pešo) od hotela. Do tohto úžasného vodného sveta s liečivou vodou máte celodenný vstup v cene balíčka.

Thermalpark (1 500 m² vodnej plochy) ponúka nadštandardné wellness a kúpeľné služby. Atmosféru podčiarkujú palmy a exotické rastliny umiestnené v areáli. K dispozícii sú bazény, šmýkačky, tobogany, wellness, rímske kúpele aj sauny (fínske, infra).

Tunajšia liečivá voda pomáha pri liečbe pohybového aparátu, gynekologických ťažkostiach a má priaznivý vplyv aj na nervový systém.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dagmar J.)

Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na voucheru, personál byl příjemný, z valné většiny německy mluvicí, s angličtinou to bylo horší. Hotel pěkný, ale je znát, že má nejlepší léta za sebou. Možná proto byl poloprázdný. Lázně v Szentgotthárd můžeme doporučit všem milovníkům thermálů.

Vynikajúce (Petr V.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Personál hotelu byl velmi milý a ochotný. Prostředí hotelu bylo také velmi příjemné. Strava byla dostačující a výborná. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kupónu. Hotel nabízel i možnost zapůjčení kol zdarma, čehož jsme využili a absolvovali jsme na nich výlet po okolí, což vřele doporučujeme všem dalším návštěvníkům.

Skvelé (Alena B.)

Hotel byl moc hezký, pouze se nacházel mimo města. Docházková vzdálenost do centra a aquaparku cca 3km.

Skvelé (Tomáš Z.)

Pobyt byl velice příjemný, vše v ceně voucheru jsme opravdu dostali. Jediným problémem bylo, že personál nemluvil moc anglicky, ovšem domluva v němčině byla v pořádku. Celkově jsme s pobytem byli velice spokojení.

Skvelé (Jiří B.)

Starší hotel na kraji města, pěkná restaurace, pokoj dost tmavý, jinak jsme obdrželi vše co bylo na kupónu uvedeno recepční servírka v jednom byla příjemná a ochotná.

Skvelé (Ludovít Strba S.)

Hotel opotrebovaný - údržba zanedbaná (pracujem ako údržbár v **** hotely), napr. prasknutá dlažobná obkladačka - možnosť úrazu, nevyhovujúce osvetlenie. Recepčné síce ochotné, ale akési spomalené (pritom perfektne ovládam maďarský jazyk). V ponuke bolo zapožičanie bicyklov - na môj dotaz mi bolo povedané, že bicykle sú v nevyhovujúcom stave (aj som ich mal možnosť vidieť). Raňajky skromné-studené jedlá, 1 večera mimo hotel - tak tá bola super! Výlet odporúčam do blízkeho Rakúska.

Vynikajúce (Zuzana Z.)

Pobyt bol super, hotel bol pekný, služby v pohode, raňajky švedske stoly, večera na výber, personál milý.

Vynikajúce (Ján G.)

Všetky uvedené služby na voucheri boli vykonané k našej veľkej spokojnosti. Ubytovanie zodpovedalo označenej kategorizácie. Strava bola výborna, ako aj ostatné služby, ktoré sme využívali. Milý personál hotela spríjemňoval celý náš pobyt.

Vynikajúce (Elena Z.)

Hotel pekný, útulný, personál ochotný, milý - trocha na okraji mesta. Boli k dispozícii bicykle, ktoré treba zmodernizovať a viac sa o ne starať. Na prvú večeru sa dá dostať len autom. Bolo to ďaleko cca 6 km, ale večera stála za to -výborna.

Skvelé (jiří D.)

Na hotelu se nám líbilo a personál byl velice ochotný. Jídlo bylo dobré, jen snídaně za celých pět dní se nezměnily. Vše co bylo na kupónu jsme dostali. Dětský koutek na hotelu je velký a pěkný.